22 Şubat 2020 Cumartesi 09:12

CHP KOCAELİ GENÇLİK KOLLARI ELAZIĞ İÇİN YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI

CHP Kocaeli Gençlik Kolları Elazığ için yardım kampanyası başlattı
26 Ocak 2020 Pazar 00:00

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından, CHP Kocaeli Gençlik Örgütleri Elazığ için yardım kampanyası başlattı.

Elazığda yaşanan ve tüm ülkeyi derin üzüntüye boğan 6.8 şiddetinde ki depremin ardından CHP Kocaeli Gençlik Örgütleri, Elazığ’da ki depremzedelerin temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere yardım kampanyası başlattı.

 


KAMPANYA PAZARTESİ AKŞAMINA KADAR DEVAM EDECEK
Bölgeden edinilen bilgiler ışığında ve gelen talepler doğrultusunda gerçekleştirilen yardım kampanyası kapsamında temel ihtiyaçlar olan ısıtıcı, battaniye, uyku tulumu, bot ve mont, çocuk bezi, hijyenik ped, termal içlik, her yaş ve cinsiyete göre iç çamaşırı ve kuru bakliyat Elazığ’a gönderilecek. Yardım kampanyasına katılarak destek olmak isteyen vatandaşlar malzemeleri CHP İlçe binalarına teslim edebilecek. Tüm ilçe binalarında gençlik kolları yardım kampanyası için hazır bekliyor. Özellikle CHP Gölcük İlçe Cumartesi ve Pazar günü dahil gece 24.00’a kadar açık olacak. 27 Ocak Pazartesi akşamına kadar devam edecek olan kampanyanın ardından CHP’li gençler 28 Ocak Salı günü toplanan yardımı Elazığ’a ulaştıracak.

 


ANDIZ, “DURUMUN HASSASİYETİNİN FARKINDAYIZ”
Biz depremi çok iyi biliriz. Göçük altında kalan umutları, canları, yarınları çok iyi biliriz diyen CHP Kocaeli Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “Deprem gerçeğini bilen, geçmişte aynı acıları yaşayan kent olarak durumun hassasiyetinin farkındayız. Gün ihtiyaç duyana yardım etme günüdür. Gün bir olma günüdür. Elazığ'daki kardeşlerimize destek olmak ve temel ihtiyaçlarını karşılamak için başlattığımız kampanyamıza desteklerinizi bekliyoruz. Dualarımız ve yardımlarımız Elazığlı vatandaşlarımızla olacak. Bu vesile ile hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

 

 

 

Bu haber 310 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ozan Ceyhun Viyana Büyükelçiliği'ne atandı

Ozan Ceyhun Viyana Büyükelçiliği'ne atandı

Ülkücüler ayaklandı

Deprem müzesi öğrencileri ağırlamaya devam ediyor

Deprem müzesi öğrencileri ağırlamaya devam ediyor

İzmit Belediyesi “17 Ağustos Deprem Anma ve Farkındalık Müzesi” Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Lisesini misafir etti

KARTEPELİ KADINLARA KADEM’DEN EĞİTİM

KARTEPELİ KADINLARA KADEM’DEN EĞİTİM

Kartepe Belediyesi ve KADEM işbirliğinde Kartepeli kadınlara yönelik kadın haklarında yasal düzenlemeler hakkında bilgi verildi.

İZMİT’TE SU KESİNTİSİ

İZMİT’TE SU KESİNTİSİ

16 Saat su yok

Belediye Personeli Koronavirüsü Konusunda Bilinçlendirildi

Belediye Personeli Koronavirüsü Konusunda Bilinçlendirildi

Dr. Eyüpler, kişisel hijyen uyarısı yaptı

Yıldızlı'ya önemli destek

Yıldızlı'ya önemli destek

CHP’de il kongresi süreci yaklaşırken saflar da netleşmeye başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ