21 Kasım 2017 Salı 16:43
 
  • 3,951 TL

  • 4,635 TL

  • 162,29 TL

  • 104.712

Öncekiler Sonrakiler

CHP KOCAELİ ÖRGÜTÜ ADALET KURULTAYINA GİDİYOR

CHP Kocaeli Örgütü Adalet Kurultayına gidiyor
25 Ağustos 2017 Cuma 13:21

.

CHP Kocaeli Örgütü 26-29 Ağustos tarihleri arasında Çanakkale İli Eceabat İlçesi Kocadere Kamp Alanında gerçekleşecek olan Adalet Kurultayı’na katılmak üzere gece 01.00 da Perşembe Pazarı alanından hareket etti.


TARHAN ORGANİZASYONUN BAŞINDA

Dört gün sürecek olan Adalet Kurultayına katılmak üzere otobüs ve şahsi araçlarla yola çıkan CHP’liler kurultayın yapılacağı alanda çadırlarda kalacak. Adalet Kurultayı parti kimliğini ön plana çıkarmayan, parti amblemi ve parti bayrağının olmayacağı bir kurultay olacak. CHP Kocaeli Örgütü 4 gün boyunca Adalet Kurultayına yoğun katılım sağlayacak. CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan alandaki Organizasyonun başında CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile birlikte yer alıyor.


SUNUM VE ÇALIŞTAYLAR YAPILACAK
Adalet Kurultayı programında Mahkemede Adalet, Seçimde Adalet, Geçimde Adalet, İnançta Adalet, Eğitimde Adalet, Yaşamda Adalet, Medyada Adalet ana başlıklarının ele alınacağı oturumlarda, alanında uzman akademisyenler sunumlar gerçekleştirecek. Ayrıca alt başlıklar halinde adaletsizliğin yapıldığı farklı konuların işleneceği çalıştaylar yapılacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Adalet Kurultayının sadece açılış ve kapanış konuşmasını yapacak.Bu haber 1350 defa okundu

DİĞER HABERLER

Bylock operasyonu:15 gözaltı

Bylock operasyonu:15 gözaltı

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü’nün operasyonları kapsamında "Bylock"kullandıkları tesbit edilen farklı meslek guruplarından15 kişi hakkında yakalama kararı verildi.

İZGAZ' dan önemli uyarı!

İZGAZ' dan önemli uyarı!

İZGAZ havaların soğumasıyla birlikte doğal gaz ve katı yakıt kullanmakta olan tüketicileri karbonmonoksit zehirlenmeleriner karşı uyardı.

Valilik dolandırıcılara karşı uyardı!

Valilik dolandırıcılara karşı uyardı!

Kocaeli valiliği yetkili kişilerin isimleri kullanılarak kurum kuruluş ve hayırseverleri arayarak bağış veya yardım gibi nedenlerle para talep eden dolandırıcılara karşı uyardı.

SEDAŞ, 4 AR-GE projesinin tanıtımını yaptı

SEDAŞ, 4 AR-GE projesinin tanıtımını yaptı

Bekir Sami Güven, 'Hizmet aşkı olanın projesi olur' dedi ve SEDAŞ’ın 2017 yılında 4 yeni Ar-Ge projesini onurla ve gururla sürdürmeye başladığını belirtti.

Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ın anne acısı

Petrol-İş  Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ın anne acısı

.

O hastalığı önleyebilirsiniz

O hastalığı önleyebilirsiniz

Derince Eğitim Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Aysun Şengül, Akciğer Kanseri Hakkında Çok Önemli Bilgiler Aktardı!

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET