21 Temmuz 2018 Cumartesi 20:10
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,35 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

CHP KOCAELİ ÖRGÜTÜ ADALET KURULTAYINA GİDİYOR

CHP Kocaeli Örgütü Adalet Kurultayına gidiyor
25 Ağustos 2017 Cuma 13:21

.

CHP Kocaeli Örgütü 26-29 Ağustos tarihleri arasında Çanakkale İli Eceabat İlçesi Kocadere Kamp Alanında gerçekleşecek olan Adalet Kurultayı’na katılmak üzere gece 01.00 da Perşembe Pazarı alanından hareket etti.


TARHAN ORGANİZASYONUN BAŞINDA

Dört gün sürecek olan Adalet Kurultayına katılmak üzere otobüs ve şahsi araçlarla yola çıkan CHP’liler kurultayın yapılacağı alanda çadırlarda kalacak. Adalet Kurultayı parti kimliğini ön plana çıkarmayan, parti amblemi ve parti bayrağının olmayacağı bir kurultay olacak. CHP Kocaeli Örgütü 4 gün boyunca Adalet Kurultayına yoğun katılım sağlayacak. CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan alandaki Organizasyonun başında CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile birlikte yer alıyor.


SUNUM VE ÇALIŞTAYLAR YAPILACAK
Adalet Kurultayı programında Mahkemede Adalet, Seçimde Adalet, Geçimde Adalet, İnançta Adalet, Eğitimde Adalet, Yaşamda Adalet, Medyada Adalet ana başlıklarının ele alınacağı oturumlarda, alanında uzman akademisyenler sunumlar gerçekleştirecek. Ayrıca alt başlıklar halinde adaletsizliğin yapıldığı farklı konuların işleneceği çalıştaylar yapılacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Adalet Kurultayının sadece açılış ve kapanış konuşmasını yapacak.Bu haber 1455 defa okundu

DİĞER HABERLER

Mağdurlar dikkat

Mağdurlar dikkat

Mahkeme kararına gerek yok

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından köy ziyaretlerine devam ediliyor. Şimdiye kadar İzmit’in bütün köylerini 4-5 defa ziyaret eden Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nde görevli ziraat yüksek mühendisi Şafak Üzümoğlu ve Veteriner hekim Gökhan Kılıç, Durhasan, Süverler, Çağırgan, Bulduk, Hasancıklar, Ortaburun ve Süleymaniye köylerini de ziyaret etti.

Köy Müzesi'nde sona gelindi

Köy Müzesi'nde sona gelindi

İzmit Belediyesi tarafından Sepetçi köyünde yaptırılmakta olan köy müzesi ve konak inşaatında sona yaklaşıldığı kaydedildi.

Araba klimasına dikkat

Araba klimasına dikkat

gerçekten tehlikeli

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan otobüsler Nano Teknolojiye sahip sisleme yöntemi ile temiz tutuyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ