22 Ocak 2018 Pazartesi 09:11
 
  • 3,827 TL

  • 4,679 TL

  • 162,94 TL

  • 115.147

Öncekiler Sonrakiler

CHP KOCAELİ ÖRGÜTÜ ADALET KURULTAYINA GİDİYOR

CHP Kocaeli Örgütü Adalet Kurultayına gidiyor
25 Ağustos 2017 Cuma 13:21

.

CHP Kocaeli Örgütü 26-29 Ağustos tarihleri arasında Çanakkale İli Eceabat İlçesi Kocadere Kamp Alanında gerçekleşecek olan Adalet Kurultayı’na katılmak üzere gece 01.00 da Perşembe Pazarı alanından hareket etti.


TARHAN ORGANİZASYONUN BAŞINDA

Dört gün sürecek olan Adalet Kurultayına katılmak üzere otobüs ve şahsi araçlarla yola çıkan CHP’liler kurultayın yapılacağı alanda çadırlarda kalacak. Adalet Kurultayı parti kimliğini ön plana çıkarmayan, parti amblemi ve parti bayrağının olmayacağı bir kurultay olacak. CHP Kocaeli Örgütü 4 gün boyunca Adalet Kurultayına yoğun katılım sağlayacak. CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan alandaki Organizasyonun başında CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile birlikte yer alıyor.


SUNUM VE ÇALIŞTAYLAR YAPILACAK
Adalet Kurultayı programında Mahkemede Adalet, Seçimde Adalet, Geçimde Adalet, İnançta Adalet, Eğitimde Adalet, Yaşamda Adalet, Medyada Adalet ana başlıklarının ele alınacağı oturumlarda, alanında uzman akademisyenler sunumlar gerçekleştirecek. Ayrıca alt başlıklar halinde adaletsizliğin yapıldığı farklı konuların işleneceği çalıştaylar yapılacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Adalet Kurultayının sadece açılış ve kapanış konuşmasını yapacak.Bu haber 1375 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yeni pastacı çırakları bu kursta yetişiyor

Yeni pastacı çırakları bu kursta yetişiyor

KO-MEK, Köseköy Kurs Merkezinde açmış olduğu Pastacı Çırağı Kursu ile bu sektöre yeni yüzler yetiştirmeye başladı.

Sokak hayvanları soğukta aç kalmasın diye!

Sokak hayvanları soğukta aç kalmasın diye!

Büyükşehir Belediyesi soğuk havaların gelmesiyle yaşam koşulları zorlaşan sokak hayvanları için Kocaeli genelindeki hayvansever STK’lara, kedi ve köpek maması dağıtıyor.

SEDAŞ 2018 için start verdi

SEDAŞ 2018 için start verdi

SEDAŞ Elektrik dağıtım şebekelerinde kapasite artışı ve yenileme faaliyetleri ile müşteri memnuniyeti için 2018 yılı yatırım çalışmalarını başlattı.

Uğur Mumcu, Kocaeli'de anılacak

Uğur Mumcu, Kocaeli'de anılacak

24 Ocak 1993 yılında Ankara'da bombalı bir saldırı sonucunda hayatını kaybeden Basın Şehidimiz Gazeteci-Yazar ve Hukukçu Uğur Mumcu için her yıl olduğu gibi bu yıl da Kocaeli'de anma etkinliğini düzenlenecek.

Kaya, yeniden seçildi

Kaya, yeniden seçildi

Şoförler Odasında Kemal Kaya başkan seçildi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET