17 Mart 2018 Cumartesi 17:43
 
  • 3,921 TL

  • 4,819 TL

  • 165,33 TL

  • 117.216

Öncekiler Sonrakiler

ÇOCUK KULÜBÜ HAYALLERİNİ TAŞA RESMETTİ

Çocuk kulübü hayallerini taşa resmetti
16 Aralık 2017 Cumartesi 11:57

Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü, çocukların hayal güçlerinin gelişmesi için “Çocuklar İçin Çocuklarla Sanat” etkinliği gerçekleştirdi.

KartepeBelediyesi Bilgi Evleri, bir alışveriş merkezinde düzenlenen taş boyamaatölyesinde etkinlik gerçekleştirdi. Piri Reis Bilgi Evi ve Emekevler Bilgi Eviöğrencileri “Çocuklar İçin Çocuklarla Sanat” diyerek sanatın her yönünü keşfeçıktı. Bu eğlenceli aktivite ile çocukların duygusal ve sosyal yeteneklerininyanı sıra üreterek algı ve el becerisi yeteneklerinin gelişmesine katkısağlandı.


Kartepede taşlar dile geldi


KartepeBelediyesi Bilgi Evleri, çocukları sanatın renkli, eğlenceli ve hayal dünyasınıgeliştiren yönlerini keşfedecekleri taş boyama sanatı aktivitesiyle buluşturdu.Taş boyama sanatının en büyük özelliği, hayal gücünü, yaratıcılığı ve elbecerilerini birleştirerek taşlar üzerinde resim yapmak ve rengârenkboyamaktır. Her yaşa hitap eden bu sanat özellikle çocukların ilgisini çekiyor.


Kaliteli zaman geçirdiler


Çocuklar,seçtikleri taşların her birini hayal güçlerini kullanarak bir nesneye benzetmekiçin taşları boyadılar. Hayallerini, umutlarını, sevinçlerini taşa resmedençocuklar, sanat ve eğlence dolu kaliteli zaman geçirdiler. Kartepe BelediyesiBilgi Evleri öğrencileri, her hafta farklı bir sanatla buluşturmaya devamedecek.

Bu haber 193 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP'li Emre Andız Kılıçdaroğlu'nu davet etti

CHP'li Emre Andız Kılıçdaroğlu'nu davet etti

.

ÇMO Başkanı Ağdacı, 10 Binin üzerinde ağaç kesilecek!

ÇMO Başkanı Ağdacı, 10 Binin üzerinde ağaç kesilecek!

Umuttepe Orman Depo Alanı bölgesinde yapımı planlanan evsel atık yakma ve enerji üretim tesisine, Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Sait Ağdacı tepki gösterdi.

Çakır, yeniden yürümeye başladı

Çakır, yeniden yürümeye başladı

İZMİT'te, kangren olan arka bacakları kesilen 'Çakır' isimli sokak kedisinin, sol bacak kemiğine protez yapılarak yeniden yürümesi sağlandı.

Vali, Aksoy'dan 18 Mart mesajı

Vali, Aksoy'dan 18 Mart mesajı

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 18 Mart Çanakkale Zaferinin yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

22. Dönem POMEM sınavları için başvurular başlıyor

22. Dönem POMEM sınavları için başvurular başlıyor

POMEM Başvuru formuna sporkentikocaeli.com adresinden ulaşabilecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ