23 Nisan 2018 Pazartesi 05:03
 
  • 4,071 TL

  • 5,000 TL

  • 175,11 TL

  • 110.932

Öncekiler Sonrakiler

ÇOCUKLAR, BU BAHARDA ÇOK EĞLENECEK

Çocuklar, bu baharda çok eğlenecek
29 Mart 2018 Perşembe 12:42

.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Park Bahçe Müdürlüğü ekiplerinin kent genelindeki tüm parklarda ve yeşil alanlarda çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.
Bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte çocukların parklarda daha rahat eğlenebilmeleri için çim biçme ve hijyenik çalışmaları Serdar Mahallesi'nde başlatan Başiskele Belediyesi, sürdürdüğü hizmet kapsamında Yeşil Başiskele’de çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Belediyemizin sorumluluğundaki tüm parklarda ekiplerimiz ağaçların ve yeşil alanların bakım ve budama hizmetlerini özenle yapıyor. Yapılan çalışmalar kapsamında çocuklarımıza daha iyi bir Başiskele bırakmak için gece gündüz demeden çalışacağız ve bu alanlarda eğlenebilmeleri için başta hijyenik olmak üzere diğer bakımları da tüm yeşil alanlarımızda uygulayacağız” diyerek açtığı parklarla yeşil Başiskele’ye daha fazla yeşil alan kazandırmaya devam edeceklerini de kaydetti.


 


Bu haber 198 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hangi il kaç vekil çıkaracak?

Hangi il kaç vekil çıkaracak?

YSK, seçim çevreleri ve çıkaracağı milletvekili sayısının tespitinde, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi'nden alınan 2017 nüfus bilgilerini kullanacak.

İşte o sürecin detayları

İşte o sürecin detayları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın erken genel seçim tarihini açıklamasından sonra akıllara ilk gelen soru, seçim takviminin nasıl işleyeceği oldu. Seçim Kanunu'ndaki düzenlemeler sürerken, önceki yıllarda uygulanan takvimin 24 Haziran2018 Pazar günü yapılacak seçimde de temel alınacağı anlaşılıyor. O tarihte Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri birlikte yapılacak. İşte o sürecin detayları.

Aç kalan köpekler koyunlara saldırdı

Aç kalan köpekler koyunlara saldırdı

.

AVRUPALI ÖĞRENCİLER İSU TESİSLERİNİ GEZDİ

AVRUPALI ÖĞRENCİLER İSU TESİSLERİNİ GEZDİ

.

Festivalde spor ve çocuk oyunları heyecanı

Festivalde spor ve çocuk oyunları heyecanı

23 Nisan Çocuk Festivali’nin bu yılki teması spor ve çocuk oyunları oldu

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ