25 Nisan 2019 Perşembe 23:40
 
Öncekiler Sonrakiler

ÇOCUKLAR, BU BAHARDA ÇOK EĞLENECEK

Çocuklar, bu baharda çok eğlenecek
29 Mart 2018 Perşembe 12:42

.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Park Bahçe Müdürlüğü ekiplerinin kent genelindeki tüm parklarda ve yeşil alanlarda çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.
Bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte çocukların parklarda daha rahat eğlenebilmeleri için çim biçme ve hijyenik çalışmaları Serdar Mahallesi'nde başlatan Başiskele Belediyesi, sürdürdüğü hizmet kapsamında Yeşil Başiskele’de çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Belediyemizin sorumluluğundaki tüm parklarda ekiplerimiz ağaçların ve yeşil alanların bakım ve budama hizmetlerini özenle yapıyor. Yapılan çalışmalar kapsamında çocuklarımıza daha iyi bir Başiskele bırakmak için gece gündüz demeden çalışacağız ve bu alanlarda eğlenebilmeleri için başta hijyenik olmak üzere diğer bakımları da tüm yeşil alanlarımızda uygulayacağız” diyerek açtığı parklarla yeşil Başiskele’ye daha fazla yeşil alan kazandırmaya devam edeceklerini de kaydetti.


 


Bu haber 323 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ