20 Haziran 2018 Çarşamba 21:54
 
  • 4,734 TL

  • 5,491 TL

  • 194,62 TL

  • 94.552

Öncekiler Sonrakiler

ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Çocuklarımızın Geleceği İçin Çalışıyoruz
07 Haziran 2018 Perşembe 12:20

Derince Atatürk Anaokulu ve Piri Reis Ortaokulu'nun öğretmen ve öğrencilerini konuk eden Başkan Bulut, “Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın en iyi şartlarda eğitim alabilmesi için tüm gayretimizle çalışıyoruz” dedi

Atatürk Anaokulu ve Piri Reis Ortaokulu

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, ilçede eğitim veren çeşitli okulların temsilcileri ve eğitim camiasını konuk etmeye devam ediyor. Başkan Bulut’un misafirleri arasında bu kez Derince Atatürk Anaokulu ve Piri Reis Ortaokulu’nun öğretmen ve öğrencileri vardı.

Başkan Bulut’u ilk ziyaret edenler Atatürk Anaokulu Müdürü Zehra Genç, müdür yardımcısı Demet Eminçe, öğrenciler Melike Ayvazoğlu, Fadime Güneş ve Derya Genç Arayıcı oldu. Daha temiz bir çevre temasıyla hayata geçirdikleri ‘Benim Elimde’ projesi ile Derince’de ilk, Kocaeli’de ise üçüncü yeşil bayrak alan okul olduklarını belirten Anaokulu Müdürü Zehra Genç, desteklerinden dolayı Başkan Bulut’a teşekkür etti.


Başkan Bulut’a plaket

Başkan Bulut’un eğitim camiasından ikinci konukları ise Derince Piri Reis Ortaokulu Müdürü Fazlı Cengiz, Okul Aile Birliği Başkanı Ayşe Özdemir ve okul aile birliği yöneticileri oldu.

Ziyarette Başkan Bulut’a okula olan katkıları nedeniyle teşekkür eden Pirireis Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Ayşe Özdemir, plaket takdiminde bulundu. Her zaman eğitim camiasının yanında olduklarını söyleyen Başkan Bulut, “İlçemizde eğitim veren kurumlarımızın hem eğitici faaliyetlerine hem de okullarımızın fiziksel eksikliklerinin giderilmesine yardımcı oluyoruz. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın en iyi şartlarda eğitim alabilmesi için tüm gayretimizle çalışıyoruz “ dedi.


Bu haber 218 defa okundu

DİĞER HABERLER

BORÇ YAPILANDIRMASINDA SON BAŞVURU 31 TEMMUZ

BORÇ YAPILANDIRMASINDA SON BAŞVURU 31 TEMMUZ

.

KOTO’dan ‘İmar Barışı’ Semineri

KOTO’dan ‘İmar Barışı’ Semineri

.

Aksoy'dan iade-i ziyaret

Aksoy'dan iade-i ziyaret

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı ve yeni yönetim kurulu üyelerine iade-i ziyarette bulundu.

Ağaç katliamına dur demek için çalışıyorlar

Ağaç katliamına dur demek için çalışıyorlar

CHP Çevre ve Sağlık Komisyonu ve Tarım Orman İş Sendikası, Umuttepe’de yapılması planlanan evsel katı atık yakma tesisinin inşası için kesilecek 10 binden fazla ağacı kurtarmak doğrultusunda bir eylem planı hazırladı.

Kocaeli bayramda en çok konuşan 10 il arasında

Kocaeli bayramda en çok  konuşan 10 il arasında

Bayramı 17 bin terabayt data, 1.5 milyar dakika konuşma ve 680 milyon SMS ile kutladık

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET