21 Kasım 2017 Salı 16:51
 
  • 3,951 TL

  • 4,635 TL

  • 162,29 TL

  • 104.712

Öncekiler Sonrakiler

ÇOK MU ZOR?

Çok mu zor?
03 Ağustos 2017 Perşembe 16:10

Anneler ve özürlüler için bu sorunu çözün

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Outlet Center bölgesinde yayaların karşıdan karşıya güvenli bir şekilde geçmeleri için 1 günde yaya köprüsünü hizmete sokmuştu. 964 metre uzunluğundaki yaya köprüsüne 2 adet asansör montajı yapıldı.ÇALIŞMIYOR

Outlet Center bölgesinde yayaların güvenliği düşünülerek yapılan yaya köprüsü büyük beğeni toplasa da asansörler ise çalışmıyor. Köprüden karşıya geçmek isteyen özellikle bebekli anneler büyük sıkıntı yaşıyor. Yetkililerin asnsör sorununa bir an önce çare bulmaları gerekiyor.


Bu haber 3723 defa okundu

DİĞER HABERLER

Bylock operasyonu:15 gözaltı

Bylock operasyonu:15 gözaltı

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü’nün operasyonları kapsamında "Bylock"kullandıkları tesbit edilen farklı meslek guruplarından15 kişi hakkında yakalama kararı verildi.

İZGAZ' dan önemli uyarı!

İZGAZ' dan önemli uyarı!

İZGAZ havaların soğumasıyla birlikte doğal gaz ve katı yakıt kullanmakta olan tüketicileri karbonmonoksit zehirlenmeleriner karşı uyardı.

Valilik dolandırıcılara karşı uyardı!

Valilik dolandırıcılara karşı uyardı!

Kocaeli valiliği yetkili kişilerin isimleri kullanılarak kurum kuruluş ve hayırseverleri arayarak bağış veya yardım gibi nedenlerle para talep eden dolandırıcılara karşı uyardı.

SEDAŞ, 4 AR-GE projesinin tanıtımını yaptı

SEDAŞ, 4 AR-GE projesinin tanıtımını yaptı

Bekir Sami Güven, 'Hizmet aşkı olanın projesi olur' dedi ve SEDAŞ’ın 2017 yılında 4 yeni Ar-Ge projesini onurla ve gururla sürdürmeye başladığını belirtti.

Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ın anne acısı

Petrol-İş  Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ın anne acısı

.

O hastalığı önleyebilirsiniz

O hastalığı önleyebilirsiniz

Derince Eğitim Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Aysun Şengül, Akciğer Kanseri Hakkında Çok Önemli Bilgiler Aktardı!

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET