14 Ağustos 2018 Salı 22:16
 
  • 6,369 TL

  • 7,232 TL

  • 243,63 TL

  • 93.419

Öncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN GELİYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
29 Mayıs 2018 Salı 12:36

.

AK Parti Kocaeli İl Başkanvekili Abdullah Eryarsoy, parti binasında düzenlediği basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulunarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kocaeli’ne mitinge geleceği ile ilgili bilgiler verdi.

Toplantıda ilk olarak İstanbul’un Fethi’nin 565’inci yıldönümünü kutlayan Eryarsoy,  Fatih Sultan Mehmet’i ve kahraman ordusunu rahmetle andı.
Konuşmalarına seçim çalışmalarından bahsederek devam eden Eryarsoy, “Geçen hafta Soğuksu’da milletvekili aday listemizi açıklamıştık. Bunun ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz. Bunun akabinde cumartesi akşamı aday tanıtım programımızda ve iftarımızı gerçekleştirdik. Mahalle başkanlarımızdan herkese teşekkür ederiz. Yaklaşık 5 Bin teşkilat mensubu katıldı. Türkiye’nin en genç adayı ilimizden aday gösterildi. Aday listemizde yer alan Elif Nur Bayram arkadaşımız gibi gençliğe en çok önem veren partiyiz. Seçime kadar bu arkadaşlarımızla birlikte gençlik ve kadın kollarımızla sürekli sahalardayız.  Bu konuda bizimle gecesini gündüz eden 12 ilçe başkanına teşekkür ediyoruz. Başkanlarımızla da programların yoğunluğundan ancak sahurda bir araya geldik” dedi.

“SKM çalışmalarımız devam ediyor”

Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM) çalışmalarına da değinen Abdullah Eryarsoy, “SKM çalışmalarımız devam ediyor. Ana kademe ve gençlik Kollarımızla çalışıyoruz. Genç kürsü isimli programlar devam ediyor. Kadın kollarımız hane hane dolaşarak broşürleri 12 ilçede evlere ulaştırıyorlar. İlçelerde teşkilat iftarlarımız devam ediyor. Başaramayacaksanız isimli sosyal medya çalışmamız dünya gündemine girdi. Bu büyük başarıydı” ifadelerini kullandı.


“Erdoğan ilimize gelecek”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kocaeli’ne geleceği müjdesini de veren Abdullah Eryarsoy, “Cumhurbaşkanımız ilimize gelecek fakat program netleşmedi. Miting tarihi ve yeri netleştiğinde haber vereceğiz. Perşembe Pazarı’nda olmasını bekliyoruz” şeklinde konuştu.


Fobia hastalığına tutulmuşlar”

Abdullah Eryarsoy açıklamasının devamında muhalefetle de ilgili de görüşlerini aktararak, “Muhalefet ise bizim hayata geçirdiğimiz yatırımları halka vaad ediyorlar. Halktan kopuk oldukları için yaptıklarımızdan haberleri yok. Yapılan projeleri de yıkmak istiyorlar. Halkın yararına olan projelerimizi yıkmak ve durdurmak istiyorlar. Erdoğan’a fobia hastalığına tutulmuşlar. Tek dertleri Erdoğan’dan kurtulmak” dedi.
Bu haber 391 defa okundu

DİĞER HABERLER

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Eğitime yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Yılport Konteyner Terminali ve Liman İşletmeleri A.Ş. tarafından 54 derslik, 1 adet kapalı spor salonu, 200 öğrencilik yurt ile donatım ve tefrişat işlerinin yapılacağı Gebze Teknik Üniversitesi Mehmet Yıldırım Yılport Eğitim Kampüsü’nün protokol imza töreni, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

İzmit Belediyesi tarafından hayata geçirilen 17 Ağustos deprem anma ve farkındalık müzesi, hem depremin acı yüzünü ortaya koyarken hem de depremler için farkındalık yaratıyor

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla küçük esnaftan inşaat firmalarına kadar bir çok kurum dolar bozdurup getiren vatandaşlara bedava hizmetler vermeyi vaat ediyor.

Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

 Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

Kuruçeşme'de yanmayan lambalar SEDAŞ Ekiplerince hızla onarıldı.

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

O Kahraman Benim sloganıyla başlatılan proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan, 50 kişilik İzmit Belediyesi Gönüllü Arama Kurtarma Ekibi (İZBAK)sertifikalarını aldı.

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

7039 Sayılı Kanunun Geçici 8’inci Maddesi gereğince Kocaeli’de 1487 kişi ad ve soyad değişikliği yaptı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ