22 Ekim 2018 Pazartesi 22:50
 
  • 5,668 TL

  • 6,505 TL

  • 223,01 TL

  • 94.682

Öncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN GELİYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
29 Mayıs 2018 Salı 12:36

.

AK Parti Kocaeli İl Başkanvekili Abdullah Eryarsoy, parti binasında düzenlediği basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulunarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kocaeli’ne mitinge geleceği ile ilgili bilgiler verdi.

Toplantıda ilk olarak İstanbul’un Fethi’nin 565’inci yıldönümünü kutlayan Eryarsoy,  Fatih Sultan Mehmet’i ve kahraman ordusunu rahmetle andı.
Konuşmalarına seçim çalışmalarından bahsederek devam eden Eryarsoy, “Geçen hafta Soğuksu’da milletvekili aday listemizi açıklamıştık. Bunun ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz. Bunun akabinde cumartesi akşamı aday tanıtım programımızda ve iftarımızı gerçekleştirdik. Mahalle başkanlarımızdan herkese teşekkür ederiz. Yaklaşık 5 Bin teşkilat mensubu katıldı. Türkiye’nin en genç adayı ilimizden aday gösterildi. Aday listemizde yer alan Elif Nur Bayram arkadaşımız gibi gençliğe en çok önem veren partiyiz. Seçime kadar bu arkadaşlarımızla birlikte gençlik ve kadın kollarımızla sürekli sahalardayız.  Bu konuda bizimle gecesini gündüz eden 12 ilçe başkanına teşekkür ediyoruz. Başkanlarımızla da programların yoğunluğundan ancak sahurda bir araya geldik” dedi.

“SKM çalışmalarımız devam ediyor”

Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM) çalışmalarına da değinen Abdullah Eryarsoy, “SKM çalışmalarımız devam ediyor. Ana kademe ve gençlik Kollarımızla çalışıyoruz. Genç kürsü isimli programlar devam ediyor. Kadın kollarımız hane hane dolaşarak broşürleri 12 ilçede evlere ulaştırıyorlar. İlçelerde teşkilat iftarlarımız devam ediyor. Başaramayacaksanız isimli sosyal medya çalışmamız dünya gündemine girdi. Bu büyük başarıydı” ifadelerini kullandı.


“Erdoğan ilimize gelecek”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kocaeli’ne geleceği müjdesini de veren Abdullah Eryarsoy, “Cumhurbaşkanımız ilimize gelecek fakat program netleşmedi. Miting tarihi ve yeri netleştiğinde haber vereceğiz. Perşembe Pazarı’nda olmasını bekliyoruz” şeklinde konuştu.


Fobia hastalığına tutulmuşlar”

Abdullah Eryarsoy açıklamasının devamında muhalefetle de ilgili de görüşlerini aktararak, “Muhalefet ise bizim hayata geçirdiğimiz yatırımları halka vaad ediyorlar. Halktan kopuk oldukları için yaptıklarımızdan haberleri yok. Yapılan projeleri de yıkmak istiyorlar. Halkın yararına olan projelerimizi yıkmak ve durdurmak istiyorlar. Erdoğan’a fobia hastalığına tutulmuşlar. Tek dertleri Erdoğan’dan kurtulmak” dedi.
Bu haber 423 defa okundu

DİĞER HABERLER

Zabıta'dan denetimler

Zabıta'dan denetimler

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri şehrin dört bir yanındaki denetimlerini sürdürüyor.

Kayıp şahsı AFAD buldu

Kayıp şahsı AFAD buldu

Kocaeli AFAD ve Jandarma ekipleri Yuvacık Menekşe Yaylasında mahsur kalan şahıs için birlikte kurtarma operasyonu yaptı.

Zamburkan' dan Cumhuriyet sergisine davet var

Zamburkan' dan Cumhuriyet sergisine davet var

'Cumhuriyet 2018 Karma Sergisi' 29 Ekim Pazartesi günü sanatseverlerle buluşacak.

Devlet Hastanesi otoparkına son rötuşlar

 Devlet Hastanesi otoparkına son rötuşlar

Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Devlet Hastanesi yanındaki otoparkta çalışmalarını tamamlıyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET