20 Ağustos 2018 Pazartesi 15:41
 
  • 6,114 TL

  • 6,985 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

CÜNEYT ARKIN ÖLDÜ HABERİ YALAN

Cüneyt Arkın öldü haberi yalan
06 Ağustos 2018 Pazartesi 07:30

.

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın, Silivri’deki yazlığında rahatsızlanması üzerine özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.


Sosyal medya'da gün geçmiyor ki yeni haberler çıkmasın. Bunun bir örneğide sanat camiasından oldu. Bir kaç gündür sosyal medya'da Cüneyt Arkın'ın öldüğüne dair söylentiler çıkmıştı. Söylentiler sonrasında hem hayranları hem de sanat caiması şok yaşamıştı.


CÜNEYT ARKIN'IN MENAJERİNDEN AÇIKLAMA!

Sanatçının menajerlik şirketinden edindiği bilgiye göre, KOAH hastası olan sanatçı, kontroller için bugün Silivri'deki bir özel hastaneye gitti.
Kontrolleri yapılan sanatçı, rutin uygulama doğrultusunda oksijen aldı ve daha sonra evine geri döndü. Sağlığı ile ilgili bir problemi olmadığı belirtildi.Bu haber 190 defa okundu

DİĞER HABERLER

Taşınma işi bayram sonrası

Taşınma işi bayram sonrası

.

Bu sana yakışmadı...

Bu sana yakışmadı...

Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel, park ettiği otomobilinin bir anda hareket etmesi sonucunda durdurmaya çalıştığı aracın altında kalarak hayatını kaybetti.

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Gölcük’te faaliyet gösteren Özel Aile Konak Hastanesi, bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da devam ettirerek tüm çalışanlarıyla kutladı.

Kartepe'de Başpehlivan Recep Kara

Kartepe'de Başpehlivan Recep Kara

.

Başiskele’de bir ayda 5 açılış

Başiskele’de bir ayda 5 açılış

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz modernleşen, yaşam kalitesi her geçen gün yükselen Başiskele'ye kalıcı eserler kazandırıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ