13 Aralık 2018 Perşembe 15:11
 
  • 5,352 TL

  • 6,102 TL

  • 214,15 TL

  • 90.871

Öncekiler Sonrakiler

DARICA SPOR SALONUNA İLK KAZMA VURULDU

Darıca spor salonuna ilk kazma vuruldu
08 Ekim 2018 Pazartesi 14:52

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Darıca’da inşa edilecek olan spor salonunun çalışmalarına başladı.

 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Darıca’dadev bir spor salonu inşa etmek için çalışmalara başladı. Yüklenici firma yertesliminin ardından proje alanında kazı ve hafriyat uygulamalarına başladı.Darıca İlçesi Bağlarbaşı Mahallesi’nde yapımına başlanan spor salonu, toplam 10bin 215 metrekare kullanım alanına sahip olacak. Kazı çalışması devameden projede yaklaşık 10 bin metreküp hafriyat yapıldı. Alandaki sonkontrollerden sonra temel altı dolgusuna başlanacak.

 

BASKETBOL VE VOLEYBOL SAHASI

Bodrum, zemin ve tribün kat şeklinde inşaedilecek olan yapı, pek çok sporun yapılmasına imkân verecek. Yapının bodrumkatında 55 araçlık otopark yer alacak. Bu katta ayrıca iletişim odası, mekanikoda, mescitler, giyinme odaları ile duş alanları ve depolar bulunacak. Zeminkatta ise bin 126 metrekare alanda basketbol ve voleybol sahasıoluşturulacak.  

 

BİN 800 KİŞİLİK TRİBÜN

Zemin katta ayrıca VIP odası, sporcugirişi, plates-aerobik salonu, fitness salonu ve çok amaçlı salon yeralacak. Bu katta ofis, antrenör odaları, hakem odaları, müdür odası, ilk yardımodası, basın toplantı odası, haberleşme odası,  güvenlik odası, mutfak,kantin, 6 adet soyunma- duş-wc alanları, engelli soyunma- duş-wc alanları vedepo bulunacak. Yapıda bin 800 kişilik seyirci tribünü oluşturulacak.

 

Bu haber 506 defa okundu

DİĞER HABERLER

Tuzlama ekipleri kar için hazır bekliyor

Tuzlama ekipleri kar  için hazır bekliyor

.

Ömer Faruk Yıldırım, 'Bu gemi, artık su alıyor'

Ömer Faruk Yıldırım, 'Bu gemi, artık su alıyor'

ASKON Kocaeli Şubesi’nin basın toplantısı bugün şube binasında gerçekleştirildi. Şube Başkanı Ömer Faruk Yıldırım, “Bu gemi, artık su alıyor” dedi.

Tren kazasında facia

Tren kazasında facia

9 ölü 47 yaralı

Memurlar dikkat!

Memurlar dikkat!

Yılbaşı hediye genelgesi yayınladı

BAŞİSKELE KARLA MÜCADELEYE HAZIR

BAŞİSKELE KARLA MÜCADELEYE HAZIR

Başiskele Belediyesi 140 personel ve 32 araçla karla mücadeleye hazır.

KOCAELİ İZMİR’DE İLGİ ODAĞI OLDU

KOCAELİ İZMİR’DE İLGİ ODAĞI OLDU

"12. Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi” katılan Kocaeli Valili İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü üç gün boyunca açtığı tanıtım standıyla yerli ve yabancı konukların ilgi odağı oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ