17 Şubat 2019 Pazar 16:07
 
  • 5,279 TL

  • 5,964 TL

  • 223,54 TL

  • 102.715

Öncekiler Sonrakiler

DARICA SPOR SALONUNA İLK KAZMA VURULDU

Darıca spor salonuna ilk kazma vuruldu
08 Ekim 2018 Pazartesi 14:52

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Darıca’da inşa edilecek olan spor salonunun çalışmalarına başladı.

 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Darıca’dadev bir spor salonu inşa etmek için çalışmalara başladı. Yüklenici firma yertesliminin ardından proje alanında kazı ve hafriyat uygulamalarına başladı.Darıca İlçesi Bağlarbaşı Mahallesi’nde yapımına başlanan spor salonu, toplam 10bin 215 metrekare kullanım alanına sahip olacak. Kazı çalışması devameden projede yaklaşık 10 bin metreküp hafriyat yapıldı. Alandaki sonkontrollerden sonra temel altı dolgusuna başlanacak.

 

BASKETBOL VE VOLEYBOL SAHASI

Bodrum, zemin ve tribün kat şeklinde inşaedilecek olan yapı, pek çok sporun yapılmasına imkân verecek. Yapının bodrumkatında 55 araçlık otopark yer alacak. Bu katta ayrıca iletişim odası, mekanikoda, mescitler, giyinme odaları ile duş alanları ve depolar bulunacak. Zeminkatta ise bin 126 metrekare alanda basketbol ve voleybol sahasıoluşturulacak.  

 

BİN 800 KİŞİLİK TRİBÜN

Zemin katta ayrıca VIP odası, sporcugirişi, plates-aerobik salonu, fitness salonu ve çok amaçlı salon yeralacak. Bu katta ofis, antrenör odaları, hakem odaları, müdür odası, ilk yardımodası, basın toplantı odası, haberleşme odası,  güvenlik odası, mutfak,kantin, 6 adet soyunma- duş-wc alanları, engelli soyunma- duş-wc alanları vedepo bulunacak. Yapıda bin 800 kişilik seyirci tribünü oluşturulacak.

 

Bu haber 536 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ