20 Kasım 2017 Pazartesi 00:37
 
  • 3,875 TL

  • 4,571 TL

  • 161,11 TL

  • 106.239

Öncekiler Sonrakiler

DEPREM ŞEHİTLERİMİZ DUALARLA ANILACAK

Deprem şehitlerimiz dualarla anılacak
15 Ağustos 2017 Salı 15:01

17 Ağustos 1999 tarihinde gerçekleşen büyük deprem felaketinde yaşamını yitiren şehitlerimiz için Derince’de bir anma programı düzenlenecek.

Kent Meydanı’nda anmaprogramı

Merkezi Gölcük olan 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nin 18.yılında, deprem şehitlerimizi anmak için Derince’de bir program düzenlenecek.Derince Belediyesi’nin ev sahipliğinde 17 Ağustos Perşembe günü Kent Meydanı’nagerçekleşecek olan anma programı saat 18.30’da başlayacak. İlçe halkının yoğunilgi göstermesi beklenen anma etkinliğinde Mevlid-i Şerif okunacak vevatandaşlara yemek ikramında bulunulacak.

 

Deprem Şehitliği’ne ringservisi

Kent Meydanı’nda akşam namazı öncesinde düzenlenecek olananma etkinliğinin yanı sıra 17 Ağustos Perşembe günü Deprem Şehitliği'ne gitmekisteyen vatandaşlar için de araç temini sağlanacak. Derince Belediyesitarafından yapılacak olan ring servisi ile ikindi namazının ardından merkez camilerve mahalle muhtarlıkları önünden Çınarlı Deprem Şehitliği’ne otobüsler kaldırılacak.

Bu haber 883 defa okundu

DİĞER HABERLER

Türk Ocaklarından Türkav ve Gebze Türk Eğitim sen'e ziyaret

Türk Ocaklarından Türkav ve Gebze Türk Eğitim sen'e ziyaret

.

Öztürkler farklı cezaevlerine gönderildi

Öztürkler farklı cezaevlerine gönderildi

.

Seka Deniz Düğün Salonu açıldı

Seka Deniz Düğün Salonu açıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Antikkapı’nın yapımını tamamladığı Seka Deniz Düğün Salonu’nun açılışı, dünya şampiyonu iki sporcunun düğün merasimi ile yapıldı

Bakan Kaya, Kocaeli’de binlerce kadınla yürüdü

Bakan Kaya, Kocaeli’de  binlerce kadınla yürüdü

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun daveti üzerine Kocaeli’ye geldi. Gebze Teknik Üniversitesi’nde yapılan “Evden Okula Haydi Anneler” projesi kapsamında sağlıklı yaşam ve doğa yürüyüşüne katılan Bakan Kaya’ya binlerce kadın eşlik etti.

O bir vekil...

O bir vekil...

Hürriyet'in en büyük keyfi...

ALO ATIK HATTINA İLGİNÇ TALEPLER

ALO ATIK HATTINA İLGİNÇ TALEPLER

İzmit Belediyesi’nin inşaat atığı ile kullanılmış ev eşyalarını almak için hayata geçirdiği Alo Atık Hattı’na ilginç talepler geliyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET