14 Aralık 2018 Cuma 19:10
 
  • 5,389 TL

  • 6,085 TL

  • 214,29 TL

  • 90.529

Öncekiler Sonrakiler

DERİNCE’DE İSTİŞARE TOPLANTILARI SÜRÜYOR

Derince’de istişare toplantıları sürüyor
08 Ocak 2018 Pazartesi 12:36

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Deniz Mahallesi’nde gerçekleşen istişare toplantısında muhtarları 1071 Anadolu Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nin temel atma törenine davet etti

Deniz Mahallesi’nde düzenlendi
İlçe genelinde yaşanan acil sorunların tespit edilerek, hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması amacıyla Derince’de aylık periyotlar halinde muhtarlarla istişare toplantısı düzenleniyor. Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un ev sahipliğinde gerçekleşen bu toplantıların sonuncusu Deniz Mahallesi’nde gerçekleşti. Toplantıda muhtarların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Bulut, Derince Belediyesi olarak her mahalleye eşit hizmet getirmeye gayret ettiklerini belirtti.

Kongre Merkezi’nin açılışına davet
Halkın önceliklerine göre çalışmalarını şekillendirdiklerini belirten Başkan Bulut, “Muhtarlarımız bizim halkımıza ulaşma noktasındaki en önemli yardımcılarımız. Birlikte hareket ettiğimiz müddetçe Derince’mize çok daha önemli hizmetler kazandıracağız” dedi. Derincelilere verdikleri her sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Bulut, muhtarları 10 Ocak Çarşamba günü saat 14.00’te 1071 Anadolu Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nin temel atma törenine davet etti.

Bu haber 343 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ