24 Haziran 2019 Pazartesi 17:30
 
Öncekiler Sonrakiler

DERİNCE’YE MODERN BİR TESİS DAHA

Derince’ye modern bir tesis daha
27 Mayıs 2018 Pazar 12:46

Fatih Mahallesi’nde eğitim veren Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne inşa edilen Kapalı Spor Salonu’nu inceleyen Başkan Bulut, bölgeye son derece modern bir tesis kazandırdıklarını söyledi.

Derince’de eğitim veren liselerde gerçekleşen Kariyer Günleri etkinlikleri kapsamında Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabayır, öğrencilerle buluşuyor. Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Kaymakam Yılmaz, Başkan Bulut ve Milli Eğitim Müdürü Karabayır, okullardaki 11 ve 12. sınıf öğrencilerine mesajlar verdi. Öğrencilerin merak ettikleri soruları da yanıtlayan Yılmaz, Bulut ve Karabayır, başarıya giden yolda en önemli unsurun hedef belirlemek ve çalışmak olduğunu söylediler.

Bölge sakinleri de yararlanacak
Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Fatih Mahallesi’nde eğitim veren Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından okul alanına inşa edilen Kapalı Spor Salonu’nda da incelemelerde bulundu. Bölge halkının da yararlanacağı son derece modern bir tesis inşa ettiklerini belirten Başkan Bulut, “Bin 600 metrekare kapalı alana sahip olacak spor salonumuzu çok amaçlı olarak inşa ediyoruz. Spor kompleksimizde basketbol ve voleybol sahalarının dışında üç salonumuz daha yer alacak. Bu tesisimizde vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda farklı branşlarda kurslar açacağız” dedi.
Bu haber 611 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ