20 Haziran 2018 Çarşamba 14:19
 
  • 4,752 TL

  • 5,496 TL

  • 194,79 TL

  • 94.204

Öncekiler Sonrakiler

DERİNCE’YE MODERN BİR TESİS DAHA

Derince’ye modern bir tesis daha
27 Mayıs 2018 Pazar 12:46

Fatih Mahallesi’nde eğitim veren Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne inşa edilen Kapalı Spor Salonu’nu inceleyen Başkan Bulut, bölgeye son derece modern bir tesis kazandırdıklarını söyledi.

Derince’de eğitim veren liselerde gerçekleşen Kariyer Günleri etkinlikleri kapsamında Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabayır, öğrencilerle buluşuyor. Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Kaymakam Yılmaz, Başkan Bulut ve Milli Eğitim Müdürü Karabayır, okullardaki 11 ve 12. sınıf öğrencilerine mesajlar verdi. Öğrencilerin merak ettikleri soruları da yanıtlayan Yılmaz, Bulut ve Karabayır, başarıya giden yolda en önemli unsurun hedef belirlemek ve çalışmak olduğunu söylediler.

Bölge sakinleri de yararlanacak
Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Fatih Mahallesi’nde eğitim veren Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından okul alanına inşa edilen Kapalı Spor Salonu’nda da incelemelerde bulundu. Bölge halkının da yararlanacağı son derece modern bir tesis inşa ettiklerini belirten Başkan Bulut, “Bin 600 metrekare kapalı alana sahip olacak spor salonumuzu çok amaçlı olarak inşa ediyoruz. Spor kompleksimizde basketbol ve voleybol sahalarının dışında üç salonumuz daha yer alacak. Bu tesisimizde vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda farklı branşlarda kurslar açacağız” dedi.
Bu haber 357 defa okundu

DİĞER HABERLER

BORÇ YAPILANDIRMASINDA SON BAŞVURU 31 TEMMUZ

BORÇ YAPILANDIRMASINDA SON BAŞVURU 31 TEMMUZ

.

KOTO’dan ‘İmar Barışı’ Semineri

KOTO’dan ‘İmar Barışı’ Semineri

.

Aksoy'dan iade-i ziyaret

Aksoy'dan iade-i ziyaret

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı ve yeni yönetim kurulu üyelerine iade-i ziyarette bulundu.

Ağaç katliamına dur demek için çalışıyorlar

Ağaç katliamına dur demek için çalışıyorlar

CHP Çevre ve Sağlık Komisyonu ve Tarım Orman İş Sendikası, Umuttepe’de yapılması planlanan evsel katı atık yakma tesisinin inşası için kesilecek 10 binden fazla ağacı kurtarmak doğrultusunda bir eylem planı hazırladı.

Kocaeli bayramda en çok konuşan 10 il arasında

Kocaeli bayramda en çok  konuşan 10 il arasında

Bayramı 17 bin terabayt data, 1.5 milyar dakika konuşma ve 680 milyon SMS ile kutladık

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET