14 Aralık 2018 Cuma 19:11
 
  • 5,389 TL

  • 6,085 TL

  • 214,29 TL

  • 90.529

Öncekiler Sonrakiler

DERİNCE'DE ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Derince'de onarım çalışmaları devam ediyor
15 Kasım 2017 Çarşamba 14:00

SBÜ Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yenileme ve onarım çalışmaları devam ediyor.

Hastane Baştan Aşağıya Yenilendi

Kocaeli ilinin ve Marmara bölgesinin önde gelen ve özellikli hastanelerinden olan SBÜ Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık hizmetleri aksatılmadan yenileme çalışmaları devam ediyor.


İstenmeyen Kazalara Karşı Dış Cephe Düzenlendi

Hastane yataklı servislerinin dış cephe tadilatı komple baştan aşağıya düzenlenerek yenilendi. Dış cephe levhaları özenle sabitlenerek istenmeyen kazalara karşı da güvenlik önlemleri alınmış oldu. Bu sayede hastaneden hizmet alan vatandaşlar eskimiş olan dış cephe levhalarının düşmesi gibi kazalardan da korunmuş oldular.


Son Teknoloji Kameralar

Aynı zamanda hastanede bulunan güvenlik kameraları da baştan aşağıya yenilenerek  hastanenin bütün noktaları son teknoloji kameralarla donatılmış oldu. Bu sayede oluşabilecek güvenlik problemlerinin de önüne geçildi.


Bekleme Alanlarına Yeni Koltuklar

Acil serviste ve bekleme alanlarında bulunan koltuklar yenilenerek hizmet kalitesinde artış sağlandı. Ameliyathane, Kadın Doğum, Kardiyoloji servisleri ile Göz, Kbb, Üroloji Polikliniklerindeki eskiyen ve yıpranan duvarlar boyanarak sağlıklı ve estetik bir görünüme kavuşturulmuş oldu.


Vatandaşlar  Yapılan Çalışmalardan Memnun

Vatandaşlar sağlık hizmetlerinin aksatılmaması hedeflenerek yapılan tadilat ve yenileme çalışmalarından memnun olduklarını belirttiler. Başhekim tarafından haftalık olağan şekilde gerçekleştirilen hasta ve refakatçi toplantıları sayesinde vatandaşların da hastane ile ilgili öneri görüşleri alınarak  yönetimde karşılıklı iletişim sağlanmış olunuyor.


Sağlık Hizmetlerini Aksatmadan Var Gücümüzle Çalışıyoruz

Tadilat çalışmalarının gerekli olan birimlerde hızlı bir şekilde aralıksız olarak devam ettiğini söyleyen Hastane Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş “  Hastanemiz her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Vatandaşlarımıza sunulan sağlık hizmetlerini aksatmadan, tadilat gereken birimlerimiz de  gerekli düzenlemeleri hızla gerçekleştiriyoruz. Önümüzdeki günlerde  ameliyathane ve bazı servislerimizde tadilatlar bitirilmiş olacak. Bölge halkımıza en iyi sağlık hizmetini sunmak için gayret göstermeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Bu haber 1323 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ