24 Eylül 2017 Pazar 00:59
 
  • 3,495 TL

  • 4,178 TL

  • 146,14 TL

  • 104.123

Öncekiler Sonrakiler

DERİNCELİ KÖY MUHTARLARINDAN BAŞKAN KARAOSMANOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Derinceli köy muhtarlarından Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür
05 Eylül 2017 Salı 15:52

Başkan Karaosmanoğlu, Derince’nin köy muhtarlarıyla bir araya geldi

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yatırımların ve projelerin hız kesmeden devam ettiği Derince’nin, Çavuşlu Mahallesi Muhtarı Eyüp Özcan, Tahtalı Muhtarı Galip Yıldız, Gerede Muhtarı İbrahim Özkul, Karagöllü Muhtarı Nevzat Şentürk ve Terziler Muhtarı Recep Öztürk ile makamında bir araya geldi. Vatandaşın taleplerine hızlı cevap verilmesi, yatırım programındaki ve devam eden projeler için köy muhtarları Karaosmanoğlu’na hizmetler için teşekkür etti.

 

“KENTİMİZİN VE ÜLKEMİZİN GELİŞMESİ İÇİN SEFERBER OLDUK”

Meclis üyesi İbrahim Yıldız’ın da eşlik ettiği ziyarette, Derinceli muhtarlar köylerinde yeni ortaya çıkan ihtiyaçlar için de Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu bilgilendirdiler. Halkın mutluluğu için çalıştıklarını, tek yol ve tek istikametlerinin vatandaşlara hizmet olduğunu ifade eden Karaosmanoğlu, “Daha büyük, daha güçlü Türkiye ve Kocaeli için ilk günkü aşkla çalışıyoruz” dedi. Yükselen ve büyüyen bir Türkiye’nin,bazılarını rahatsız ettiğini de belirten Karaosmanoğlu, “Unutmayalım ki bizlerin gidecek ne başka vatanımız ne de verecek imanımız var. Kocaeli’de doğduk ve burada öleceğiz. Kentimizin ve ülkemizin gelişmesi için seferber olduk. Çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

“MUHTARLARIMIZLA İŞBİRLİĞİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Köyden kente göçün tersine döndüğünü de sözlerine ekleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, bu gelişmenin en önemli nedeninin özellikle köylere yapılan yatırımların etkili olduğunu da söyledi. Ulaşım, su, alt yapı ve üst yapı noktasında çok önemli hizmetleri ortaya koyduklarını da vurgulayan Karaosmanoğlu, “Artık köylerimizde çok farklı taleplerle karşı karşıya kalıyor. Bu bizi memnun ediyor. Çünkü geçmişin dağ gibi büyümüş sorunlarını çözdük, vatandaşımız daha iyi bir kentte yaşamanın huzurunu şimdilerde yaşıyor. Ancak yeni ihtiyaçları da çözmek için muhtarlarımızla işbirliğimizi sürdüreceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

 
Bu haber 689 defa okundu

DİĞER HABERLER

100 Milyon TL lik ihalenin tarihi açıklandı

100 Milyon TL lik  ihalenin  tarihi açıklandı

Kartepe’nin 50 yıllık hayali Teleferik Projesi hayata geçiyor.

İSU Kartepe Avluburun HES'i tamamladı

İSU Kartepe Avluburun HES'i tamamladı

İSU Genel Müdürlüğü, “sudan güç alan” stratejisi ile enerji yatırımlarını sürdürüyor.

Down Sendromlular için spor

Down Sendromlular için spor

Şimdiye kadar engellilere yönelik bir çok örnek projeyi hayata geçiren İzmit Belediyesi’nce Down sendromlulara özel spor yapma imkânı sağlanıyor.

Amaç FETÖCÜLERİ temizlemek!

Amaç FETÖCÜLERİ temizlemek!

.

KOÜ'den 'Mavi Balina'uyarısı geldi

KOÜ'den 'Mavi Balina'uyarısı geldi

Yüzlerce çocuğu ağına düşürüp intiharına sebep olan Mavi Balina oyunu hakkında KOÜ akademisyenlerinden açıklama “Mavi Balina buz dağının görünen kısmı”…

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ