20 Ağustos 2018 Pazartesi 23:36
 
  • 6,108 TL

  • 7,005 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

DİSK EMEKLİ SEN DERİNCE ŞUBESİ’NDEN SARIBAY’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

DİSK Emekli Sen Derince Şubesi’nden Sarıbay’a hayırlı olsun ziyareti
14 Şubat 2018 Çarşamba 12:30

Sarıbay, “STK’lar olmadan bu partiyi bir yerlere taşıyamayız”

CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay ve yönetimini ziyaret eden DİSK Emekli Sen Derince Şube Başkanı Kasım Erben ve yönetimi yeni dönemin hayırlı olmasını dilediler. Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette Erben, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun emeklilere bakış açısını çok beğendiklerini duyarlılıklarından dolayı teşekkürlerini iletti, Sarıbay’a, Kılıçdaroğlu’na iletilmek üzere Emeklilerle ilgili bir dosya verdi.KADIN ŞUBE BAŞKANI İSTİYORUM

Yeni dönem hayırlı olsun diyerek sözlerine başlayan DİSK Emekli Sen Derince Şube Başkanı Kasım Erben, “Tekrar seçilmenizden dolayı şahsınızı kutluyor, yönetiminizdeki arkadaşlarınıza da başarılar diliyorum. Zorlu bir süreç sizleri bekliyor. Bu süreçte başarılı çalışmalara imza atacağınıza inanıyorum” dedi. Konuşmasında Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na da teşekkürlerini ileten Erben, “Sayın Kılıçdaroğlu’nun emeklilere bakış açısını yakınen takip ediyoruz. Duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Mart ayında olağan kongreleri olduğunu dile getiren Erben, “3 dönemdir şube başkanlığı yapıyorum. Başarılı işler yaptığımızı düşünüyorum ama artık bir kadın şube başkanım olmasını çok istiyorum” dedi.BİZLER İÇİN ÖNEMLİSİNİZ

Nazik ziyaretiniz bizi çok mutlu etti diyen CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Kasım bey benim çok eski arkadaşımdır. Yaklaşık 30 yıldır tanırım. Burada sizleri ağırlamak beni memnun etti “ dedi. Konuşmasında STK’ların önemine değinen Sarıbay, “Türkiye’de 12 milyon emekli var. Bizler için önemlisiniz. STK’lar olmadan, onlarla kaynaşmadan bu partiyi bir yerlere taşıyamayız. Sizlerin her zaman yanındayız. Bundan sonraki çalışmalarda da sizlerle birlikte olacağız “ ifadelerini kullandı.
Bu haber 664 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli, Kurban Bayramı coşkusuna hazırlanıyor.

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

.

Bu sana yakışmadı...

Bu sana yakışmadı...

Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel, park ettiği otomobilinin bir anda hareket etmesi sonucunda durdurmaya çalıştığı aracın altında kalarak hayatını kaybetti.

Bugün boş ama...

Bugün boş ama...

.

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Gölcük’te faaliyet gösteren Özel Aile Konak Hastanesi, bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da devam ettirerek tüm çalışanlarıyla kutladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ