26 Nisan 2018 Perşembe 12:20
 
  • 4,074 TL

  • 4,964 TL

  • 173,32 TL

  • 106.914

Öncekiler Sonrakiler

DOĞALGAZ BORUSU PATLADI, TRAMVAY DURDU

Doğalgaz borusu patladı, tramvay durdu
26 Mart 2018 Pazartesi 13:25

.

İzmit Yahya Kaptan Mahallesi  Sarı Mimoza Sokak üzerinde  yapılan elektrik aydınlatma çalısmasında,  yanlışlıkla doğalgaz  ana hat borusu patladı.


İzmit Yahya Kaptan Mahallesinde SEDAŞ ekiplerinin çalışmaları sırasında doğalgaz ana hattının delinmesi nedeniyle bölgeye bir süre doğalgaz verilemezken aksayan tramvay seferler ise belediye otobüsleri ile sağlandı.


İzmit Yahya Kaptan Mahallesi Sarı Mimoza Sokak üzerinde sokak aydınlatma direği için çalışma yapan SEDAŞ ekipleri, taş motoru ile çalıştıkları esnada bölgeden geçen doğalgaz ana boru hattını deldi.   Ekiplerin haber vermesi üzerine bölgeye kısa sürede polis, itfaiye, İZGAZ ve 112 ekipleri sevk edildi. Delinen borunun ana hat borusu ve çelik olması nedeniyle, büzme işlemi yapamayan ekiplerin talebi üzerine cadde araç ve yaya trafiğine kapatıldı. Ayrıca Sokak üzerinden geçmekte olan tramvay seferleri de durduruldu. Bölgeye gelen ekipler, onarım çalışmalarına başlarken tramvay kullanan yolcuların mağdur olmaması için tramvaylar olayın olduğu bölgeye kadar çalışmaya devam etti.   Tramvayın çalışmadığı bölgede ise ulaşım, belediyenin tahsis ettiği otobüsler ile sağlandı.  Bölgede gaz akışı kesilerek onarım çalışmalarına başlandı. Çalışmalar nedeniyle bölgedeki ev ve iş yerlerine doğalgaz verilemedi.

Bu haber 1080 defa okundu

DİĞER HABERLER

‘’D-100’de trafik yoğunluğu azalacak’’

 ‘’D-100’de trafik yoğunluğu azalacak’’

D-100 Ankara istikametinde akşam saatlerinde servis hizmetleri nedeniyle yaşanan trafik yoğunluğu çözülüyor.

BaşkanVekili Ersin Alpaslan'a hayırlı olsun ziyaretleri

BaşkanVekili Ersin Alpaslan'a hayırlı olsun ziyaretleri

Dr. Nevzat Doğan’ın yurt dışında olması nedeniyle İzmit Belediye Başkanlığına vekalet eden belediye meclis üyesi Ersin Alpaslan’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunuluyor.

Seçim geldi yasak kalktı!

Seçim geldi yasak kalktı!

Kocaeli Valiliği İl ve İlçelerde yapılacak bazı etkinliklerin 22 Ocak tarihinden itibaren izne bağlandığını açıklamıştı.

Kazadan 8 gün sonra öldü

Kazadan 8 gün sonra öldü

Mücahit Tunçbilek yaşam savaşını kaybetti.Ailesi organlarını bağışladı.

Otizmli çocukların 23 Nisan coşkusu

Otizmli çocukların 23 Nisan coşkusu

.

Öğretmenlere seçim müjdesi

Öğretmenlere seçim müjdesi

Öğretmenler 14 Haziran ve 25-29 Haziran arası idari izinli sayılacak.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ