18 Ekim 2018 Perşembe 13:35
 
  • 5,560 TL

  • 6,415 TL

  • 218,12 TL

  • 98.908

Öncekiler Sonrakiler

DOĞAN’DAN BAYRAM MESAJI

Doğan’dan bayram mesajı
18 Ağustos 2018 Cumartesi 16:28

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kurban Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı.

 Mesajında millet olarak daha fazla birlik ve beraberlik içerisinde bulunulması gereken bir dönemde olduğuna dikkat çeken  Başkan  Doğan, “Türk milleti var olduğu süre boyunca birçok badirelerle karşı karşıya kalmış, içte ve dışta saldırıların hedefi olmuştur.   Bu badireler Türk Milletinin birlik, berberlik içerisinde oluşu, bedeninde, ruhunda, genlerinde taşıdığı asil ruhu ve Allah’ında izniyle her seferinde atlatılmıştır. Yine böyle bir hain saldırıyla karşı karşıya kaldığımız bu günlerde Kurban Bayramı’na giriyoruz. Allah’ın izniyle bu mücadelenin de galibi, hakkın yanında olan, dünyada hakkı, adaleti savunan Türk Milleti ve Türkiye’ olacaktır.  Cumhurbaşkanımızın asaletli ve yiğit duruşuyla Türk Milleti’nin her kesimi, bu tehlikeyi görmüş,  yüreklerini siper etmişlerdir” dedi.


 “Daha çok çalışacağız”
Açıklamasında Doğan, “daha çok üreteceğiz,  daha çok çalışacağız ve daha çok birlik ve beraberlik içerisinde olacağız” diyerek devam eden Doğan,  “zamanımıza, Türk liramıza, her şeyimize sahip çıkacağız.  Kurban Bayramını her zamanki gibi ibadetimizle ve bayram tadında geçireceğiz.  Bu duygu düşüncelerle Türk Milletinin, İslam âleminin Kurban Bayramını kutluyor, nice bayramlara ulaşmayı Allahtan niyaz ediyorum” şeklinde konuştu.


Bu haber 660 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP, Büyükşehir adayını belirledi

CHP, Büyükşehir adayını belirledi

.

Prof. Dr. Karacan: Konkordatoyla ilgili yanlış bilinen noktalar var

Prof. Dr. Karacan: Konkordatoyla ilgili yanlış bilinen noktalar var

Kocaeli Ticaret Odası tarafından düzenlenen ‘Finansal Kriz Yönetimi Semineri’nde konuşan Prof. Dr. Sami Karacan, konkordatoyla ilgili yanlış bilinen noktalar olduğunu söyledi

Ara Güler hayatını kaybetti

Ara Güler hayatını kaybetti

.

ALİ SAĞLIK GURURUMUZDUR

ALİ SAĞLIK GURURUMUZDUR

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET