17 Temmuz 2018 Salı 22:31
 
  • 4,802 TL

  • 5,601 TL

  • 191,03 TL

  • 91.630

Öncekiler Sonrakiler

DOĞAN’DAN KOTSİAD’A ÖVGÜ

Doğan’dan KOTSİAD’a övgü
04 Mayıs 2018 Cuma 10:21

Kocaeli Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (KOTSİAD) yönetimi, önceki gün İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ile makamında bir araya geldi.

Dernek başkanı Meral Artuç Dinçoğlu ve onursal başkan Mehmet Allak öncülüğündeki kalabalık heyet, Başkan Doğan ile bir araya geldi ve yapılabilecek ortak çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

“ORTAK ÇALIŞMALAR YAPABİLİRİZ”
Buluşmada konuşan dernek başkanı Dinçoğlu, çalışma ekibini tanıttı ve KOTSİAD’ın faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Başkan Dinçoğlu, “Derneğimiz özellikle iş dünyasının taleplerini tespit edip sorunların çözümüne katkı sunmak için çaba harcayan, aynı zamanda kentimizin gelişimine destek olmak isteyen bir sivil toplum kuruluşudur. Kocaeli’deki tüm yerel yönetimlerle bu kapsamda ortak çalışmalar yapıp projeler geliştirmeye hazırız” dedi.

“ÖZVERİNİZ MEMNUN EDİYOR”
Konukları ile yakından ilgilenen İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ise, “KOTSİAD’ın çalışmalarını izliyoruz, dikkat çeken faaliyetleriniz var. Kurucunuz Mehmet Allak da uzun yıllara dayanan dostluğumuz olan bir isim. İş dünyasının, başta istihdam olmak üzere ülkemizin ve kentimizin gelişimi adına ortaya koyduğu özveri biz idarecileri de memnun ediyor” dedi.

GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ YAPILDI
Yerel yönetimler olarak her zaman iş insanlarının önünü açmak için çaba gösterdiklerini dile getiren Doğan, “Yatırımların önünü açmak, gerekli kolaylıkları sağlamak bizim de görevimiz. Ziyaretiniz ve desteğiniz bizim için önemlidir” dedi. Ziyaret karşılıklı görüş alışverişi ile sona erdi.


Bu haber 424 defa okundu

DİĞER HABERLER

'Bedelli' fırsatçılığı

'Bedelli' fırsatçılığı

.

Kocaeli İMO Hilti Teknik Semineri Düzenledi

Kocaeli İMO Hilti Teknik Semineri Düzenledi

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi geçtiğimiz hafta HİLTİ firması işbirliğiyle oda üyelerine yönelik Hilti Teknik Semineri düzenledi.

Eğitim en önemli insani gelişme alanıdır

Eğitim en önemli insani gelişme alanıdır

Rakamlarla eğitimde gelişmeleri anlatan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, ortaya çıkan başarı verilerini kamuoyu ile paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, her şeyin başının eğitim olduğunu vurguladı.

Cami Mimarisinde Yenilikçi Yorum GTÜ’den

Cami Mimarisinde Yenilikçi Yorum GTÜ’den

.

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuruları başladı!

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuruları başladı!

Sözleşmeli öğretmenlik atamaları için tercih başvuruları bugün başladı.

42 Evler’e yeni üst geçit yapılıyor

42 Evler’e yeni üst geçit yapılıyor

İzmit 42 Evler’deki, eski betonarme üst geçittin yerine yeni çelik üst geçit yapılıyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ