24 Mayıs 2018 Perşembe 07:28
 
  • 4,587 TL

  • 5,377 TL

  • 200,52 TL

  • 101.892

Öncekiler Sonrakiler

DOĞAN’DAN KOTSİAD’A ÖVGÜ

Doğan’dan KOTSİAD’a övgü
04 Mayıs 2018 Cuma 10:21

Kocaeli Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (KOTSİAD) yönetimi, önceki gün İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ile makamında bir araya geldi.

Dernek başkanı Meral Artuç Dinçoğlu ve onursal başkan Mehmet Allak öncülüğündeki kalabalık heyet, Başkan Doğan ile bir araya geldi ve yapılabilecek ortak çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

“ORTAK ÇALIŞMALAR YAPABİLİRİZ”
Buluşmada konuşan dernek başkanı Dinçoğlu, çalışma ekibini tanıttı ve KOTSİAD’ın faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Başkan Dinçoğlu, “Derneğimiz özellikle iş dünyasının taleplerini tespit edip sorunların çözümüne katkı sunmak için çaba harcayan, aynı zamanda kentimizin gelişimine destek olmak isteyen bir sivil toplum kuruluşudur. Kocaeli’deki tüm yerel yönetimlerle bu kapsamda ortak çalışmalar yapıp projeler geliştirmeye hazırız” dedi.

“ÖZVERİNİZ MEMNUN EDİYOR”
Konukları ile yakından ilgilenen İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ise, “KOTSİAD’ın çalışmalarını izliyoruz, dikkat çeken faaliyetleriniz var. Kurucunuz Mehmet Allak da uzun yıllara dayanan dostluğumuz olan bir isim. İş dünyasının, başta istihdam olmak üzere ülkemizin ve kentimizin gelişimi adına ortaya koyduğu özveri biz idarecileri de memnun ediyor” dedi.

GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ YAPILDI
Yerel yönetimler olarak her zaman iş insanlarının önünü açmak için çaba gösterdiklerini dile getiren Doğan, “Yatırımların önünü açmak, gerekli kolaylıkları sağlamak bizim de görevimiz. Ziyaretiniz ve desteğiniz bizim için önemlidir” dedi. Ziyaret karşılıklı görüş alışverişi ile sona erdi.


Bu haber 384 defa okundu

DİĞER HABERLER

MHP'nin seçim beyannamesinde 'af' da var!

MHP'nin seçim beyannamesinde 'af' da var!

.

Zeki Aygün, 'Bizde küskünlük asla olmaz'

Zeki Aygün, 'Bizde küskünlük asla olmaz'

.

Gençlerden Ata’ya Mektup

Gençlerden Ata’ya Mektup

Eğitim İş Genel Merkezi tarafından her ilde liseler arasında 2’ncisi düzenlenen “Gençlerden Ata’ya Mektup Yarışması’nda Kocaeli’de dereceye giren okullar ve öğrenciler belirlenerek, ödüllendirildi.

Kocaeli’ye yeni metro ve tramvay hatları geliyor

Kocaeli’ye yeni metro ve tramvay hatları geliyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yeni metro ve tramvay hatlarıyla kentteki raylı sistem ağını genişletiyor.

Yahya Kaptan Terrace Evler’in 1. etabı satışa sunuldu

Yahya Kaptan Terrace Evler’in 1. etabı satışa sunuldu

Yeşil bir konuta sahip olabilirsiniz.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET