21 Mart 2018 Çarşamba 00:13
 
  • 3,936 TL

  • 4,822 TL

  • 165,54 TL

  • 116.432

Öncekiler Sonrakiler

DOĞAN’IN ZİYARETÇİLERİ EKSİK OLMUYOR

Doğan’ın ziyaretçileri eksik olmuyor
16 Aralık 2017 Cumartesi 12:29

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ziyaretçileri eksik olmuyor. Gününün büyük bölümünü mahallelerde vatandaşların arasında geçirenBaşkan Doğan, makamında olduğu zamanlarda da misafirlerini ağırlıyor.

Belediye Başkanı Doğan’ı yakında TRT1’de yayınlanacak olan ve çekimleri İzmit’te de yapılan Rivayet Avcıları filminin yapımcısı Selin Irmak ile oyuncular ziyaret etti. Başkan Doğan ziyaret için konuklarına teşekkür ederek “ son dönemde İzmit’imizin filmcilerin çekim merkezi haline gelmesi bizleri fazlasıyla mutlu ediyor” dedi. Çılgın Sedat olarak bilinen şarkıcı ve oyuncu Sedat Kapurtu ile film oyuncusu Şenol İpek de İzmit Belediye Başkanı’nı makamında ziyaret edenler arasındaydı.


Eski Alikahya Belediye Başkanı Sabri Gökbudak, İzmit Emekli Astsubaylar Derneği Başkanı Tuğrul Büvet ve yönetim kurulu üyeleri de Başkan Doğan’ı ziyaret çeşitli konularda görüş alış verişinde bulundu.

Bu haber 436 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ağrı'dan gelen 25.grup uğurlandı

Ağrı'dan gelen 25.grup uğurlandı

"Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Ağrı'dan gelen 25.Grup misafir öğrencilerimi memleketlerine uğurladık.

HİDO, İzmit'te 10 Bin basketbol topu dağıttı

HİDO, İzmit'te 10 Bin basketbol topu dağıttı

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ve İzmit Belediyesi Belediye Başkanı Nevzat Doğan protokole imza atarken, öğrencilere 10 bin basketbol topu dağıtıldı.

Cami derneğinin paralarını çaldı

Cami derneğinin paralarını çaldı

Kocaeli Darıca ilçede, kimliği belirsiz bir kişi, girdiği camide, cami derneğine ait 2 bin lira çaldı. Güvenlik kamerasına yansıyan olay sonrası polis, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Genç İşadamları'ndan Ok’a Ziyaret

Genç İşadamları'ndan Ok’a Ziyaret

İZGİAD Başkanı Yusuf Erenkaya ve yönetim kurulu üyeleri, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok’u makamında ziyaret etti.

‘Vaatlerimizin %91’ini tamamladık’

‘Vaatlerimizin %91’ini tamamladık’

Başkan Karaosmanoğlu, Yatırım Gündemi toplantısında Büyükşehir Belediyesi’nin 2014-2019 dönemini değerlendirdi

İzinsiz tabelalar kaldırılıyor

 İzinsiz tabelalar kaldırılıyor

Kandıra İlçesinde turizm beldelerinde bulunan izinsiz tabelalar, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi “Reklam, İlan ve Tanıtım Yönetmeliği” kapsamında kaldırılıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ