22 Nisan 2019 Pazartesi 18:21
 
Öncekiler Sonrakiler

DOĞAN'DAN MÜSİAD'A ZİYARET

Doğan'dan MÜSİAD'a ziyaret
14 Eylül 2018 Cuma 16:08

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Celal Ayvaz’ın başkanlığını yaptığı MÜSİAD Kocaeli Şubesi’ni ziyaret etti

MÜSİAD yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı ziyarette özellikle ekonomik konularda karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

 

EKONOMİK SAVAŞ VAR

 

Ziyarette konuşan Başkan Doğan “ sık sık STK’ları ziyaret ederek ortak neler yapabiliriz diye fikir alış verişlerinde bulunuyoruz. MÜSİAD ziyaretinde de şehrimizdeki yatırımları değerlendirdik, belediyemizle ilgili istek, arzı ve önerilerini aldık. Özellikle son zamanlarda emperyalist güçler ülkemiz üzerinde büyük bir saldırı içindeler. Döviz üzerinden gerçekleştirilen ekonomik savaş ile  ülkemize diz çöktürmek istiyorlar. Ama ne yapsalar, nasıl bir oyun içinde olsalar da, her zaman olduğu gibi liderimiz, başkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde bu saldırıları bertaraf edeceğiz. Bunun için millet olarak  daha çok kenetlenmeli, daha çok yerli üretim ve tüketimde bulunmalıyız.

 

İŞ ADAMLARININ MORALİ ÖNEMLİ

 

Bu dönemde MÜSİAD gibi kuruluşlarımız ve onlara bağlı iş adamlarımız ekonomik savaşın en önemli neferleridir.. Onların desteklenmeleri, moral ve motivasyonları, duygu ve düşüncelerinin alınması çok önemli. Bu kritik süreçte biliyoruz ki, diğer ticari meslek kuruluşlarımızın üyeleri de hep birlikte hareket edip ülke olarak yine alnımızın akıyla zorlukları aşacağız. Belki de bu yaşadığımız durum, ülkemizin daha aydınlık günlere geçişinin sancılı günleri olarak hatırlarımızda kalacaktır” dedi.

 

ÜLKEMİZ İÇİN

 

MÜSİAD Başkanı Celal Ayvaz da, “Belediye Başkanımıza nazik ziyareti için teşekkür ediyoruz. Başkanımız vatanına, milletine bir şeyler katma mücadelesi içerisinde olan nadir başkanlarımızdan biri.. MÜSİAD Kocaeli Şubesi olarak ülkemiz için aynı aşk ve şevk ile mücadele etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Bu haber 654 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ