22 Nisan 2019 Pazartesi 08:15
 
Öncekiler Sonrakiler

DOĞAN, GECE GÜNDÜZ İZMİT İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Doğan, Gece gündüz İzmit için çalışıyoruz
07 Aralık 2018 Cuma 17:17

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, mahalle inceleme gezisine Ayazma ile devam etti.

Başkan Doğan’a mahalle inceleme gezisinde yardımcısı Serkan Yeğnidemir ile  daire müdürleri eşlik etti. Ayazma Mahalle Muhtarı Selami Şener de inceleme gezisi sırasında hazır bulundu.

Cadde ve sokakları gezen Başkan Doğan, Ayazma’daki kapalı pazar alanını da ziyaret etti. Esnaflara hayırlı ve bol kazançlar dileyen Doğan, alış veriş için pazara gelen vatandaşlarla da sohbet etti. İZMEK kurs merkezindeki kursiyerlerle de görüşen İzmit Belediye Başkanı inceleme gezisi sonrası yaptığı açıklamada “  “Ayazma Mahallesi 1999 depreminden sonra kurulmuş düzenli bir yerleşime sahip bir mahallemiz. Göreve geldikten sonra her mahallede olduğu gibi Ayazma’da da  güzel işler yaptık.

ALLAH RAZI OLSUN DENSE YETER

Yaptığımız hizmetlerle Ayazma’da hemen hemen hiç sorun kalmadı diyebiliriz. .İzmit’in en modern kapalı pazarı, İZMEK kurs merkezimiz, kadınlar için ücretsiz spor salonumuz, pastacılık okulumuz, Kocaeli’nin ilk ve tep aquaparkı, kapalı ve açık yüzme havuzu bu mahallemizde bulunuyor. Bölgedeki yeni dekoratif led aydınlatma çalışmalarımız ile Ayazma gündüz olduğu kadar geceleri de çok güzel olacak. Gecemiz, gündüzümüz şehrimize hizmetle geçiyor. Bütün çabamız daha yaşanabilir bir İzmit içindir. Yaptığımız hizmetlerden vatandaşlarımız memnun kalıp bir Allah razı olsun diyorlarsa bu bizim için en büyük mutluluktur” dedi.

Ayazma Mahalle Muhtarı Selami Şener da  Başkan Doğan’a yapılan hizmetler için teşekkür etti.
Bu haber 609 defa okundu

DİĞER HABERLER

“ASIL HEDEF, KARDEŞ KAVGASIDIR. AMAN DİKKAT!...”

“ASIL HEDEF, KARDEŞ KAVGASIDIR. AMAN DİKKAT!...”

Avukatlar artık “Ödemezsen evine haciz gelecek” diyemeyecek

Avukatlar artık “Ödemezsen evine haciz gelecek” diyemeyecek

Yargıtay noktayı koydu

Dünya Çocukları Bilim Merkezi’ni gezdi

 Dünya Çocukları Bilim Merkezi’ni gezdi

Büyükşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Çocuk Festivali için misafir ettiği ve farklı coğrafyalarından Kocaeli’ne gelen Dünya Çocukları, Kocaeli Bilim Merkezi’ni gezdi.

Zorlu maratonu Felix Grossschartner kazandı

Zorlu maratonu Felix Grossschartner kazandı

Kartepe'de zorlu mücadele

Acı haber 4 şehit

Acı haber 4 şehit

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ