18 Ağustos 2018 Cumartesi 17:45
 
  • 6,019 TL

  • 6,907 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

DOĞAN, PİKNİKÇİLERİN MİSAFİRİ OLDU

DOĞAN,  PİKNİKÇİLERİN  MİSAFİRİ OLDU
17 Haziran 2018 Pazar 14:24

.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Cephanelik Mesire alanına giderek vatandaşların misafiri oldu. Havaların ısınması ve okulların tatile girmesiyle birlikte mesire alanına akın eden vatandaşlarla sohbet eden Başkan Doğan’a AK Parti İzmit İlçe Başkanı Aykut Çağlayan da eşlik etti.

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Doğan, bölgenin bu kadar ilgi görmesinin mutluluğu içerisinde olduklarını belirterek “göreve geldiğimizde bu alan atıl vaziyetteydi. Bizler şehirle iç içe olan bu alanı canlandırmak ve halkımızın hizmetine sunmak için projeler hazırladık. Türkiye’nin en modern Kadın Sosyal Yaşam Merkezini burada kurduk. FİFA standartlarında amatör spora en büyük yatırımı yine burada hizmete açtık. Deprem Eğitim Merkezi ile Sanal Gerçeklik Küresi de burada bulunuyor.  Bölge hastanesi inşaatı hızla devam ediyor. Peki bu hizmetler nasıl yapılıyor. Tabi ki halkımızın bizlere olan inanç ve güveniyle. Haramı helali bilerek, milletin kuruşunu ziyan etmeden yine millet için harcıyoruz. Devletimiz güçlü olduğu sürece hizmetlerin de en güzeli yapılacaktır. Allah devletimizin gücüne güç katsın.

 

HER ALANDA DÜNDEN DAHA İYİYİZ, YARIN DAHA DA İYİ OLACAĞIZ. 

 

Başta Amerika olmak üzere ülkemizdeki bu huzuru, gücü kıskanan ülkeler var. AK Parti olmasın, Tayyip Erdoğan gitsin istiyorlar. Bunun için de içten ve dıştan saldırıyorlar.  Tabi ki bunu ülkemizin birlik ve beraberliği, güçlenmesi, dünyada söz sahibi olması için yapmıyorlar.  Onlar çok iyi biliyorlar ki, bizde bu birlik beraberlik, bu muhabbet olduğu sürece yarınlar daha da güzel olacak. Türkiye’nin dünyada söz sahibi olması, Müslümanların umudu olmaya devam etmesi için   24 Haziran’daki seçimde millet olarak en doğru karara vereceğiz” dedi.

 

FOTO1: İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Cephanelik Mesire alanına giderek vatandaşların misafiri oldu.

FOTO2: Havaların ısınması ve okulların tatile girmesiyle birlikte mesire alanına akın eden vatandaşlarla sohbet eden Başkan Doğan’a AK Parti İzmit İlçe Başkanı Aykut Çağlayan da eşlik etti.

FOTO3: Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Doğan “Başta Amerika olmak üzere ülkemizdeki bu huzuru, gücü kıskanan ülkeler var. AK Parti olmasın, Tayyip Erdoğan gitsin istiyorlar. Bunun için de içten ve dıştan saldırıyorlar” dedi.
Bu haber 675 defa okundu

DİĞER HABERLER

Parklarda ve yeşil alanlarda bakım

Parklarda ve yeşil alanlarda bakım

İzmit Belediyesi ekiplerince park ve yeşil alanlarda bakım onarım çalışması yapılıyor.

Doğan’dan bayram mesajı

Doğan’dan bayram mesajı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kurban Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı.

Bedellide ilk 3 döneme ait celp planlaması yapıldı

Bedellide ilk 3 döneme ait celp planlaması yapıldı

Bedelli askerliğe müracaatını tamamlayıp, banka dekontunu askerlik şubesine ulaştırarak başvurusu kabul edilenlerin ilk 3 dönemine ait celp planlaması yapıldı.

Taticilerin yol trafiği

Taticilerin yol trafiği

Kurban Bayramı tatili için yola çıkanlar TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu geçişlerini kilitledi.

Bayramda mezarlıklara ücretsiz ulaşım

Bayramda mezarlıklara ücretsiz ulaşım

Asri, Bağçeşme ve Kent Mezarlıklarına ziyaretine gidecek vatandaşların ulaşımları için arife günü, bayramın birinci ve ikinci günü ücretsiz servis sağlanıyor.

D-100’deki yeni duraklar hizmete girdi

D-100’deki yeni duraklar hizmete girdi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin D-100’de toplu taşıma araçları için oluşturduğu ilave şerit kullanılmaya başlandı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ