21 Ocak 2019 Pazartesi 20:01
 
  • 5,325 TL

  • 6,057 TL

  • 220,16 TL

  • 97.955

Öncekiler Sonrakiler

DOĞUŞTAN YETENEKLİ

Doğuştan yetenekli
05 Mart 2018 Pazartesi 15:12

En anlamlı doğum günü...

Çocuk Cerrahi Uzmanı Dr. Arzu Özyer Bektaş ve  Beyin Cerrahı Uzmanı Yusuf Bektaş, bugün 8.yaşına basan dünyalar güzeli kızları Berrak'a sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi.DOĞUŞTAN YETENEKLİ


1 yaşında karalamalarla başlayan resim serüvenine 4 yaşında Bahçeşehir anaokulundaki resim öğretmeni Tuğba Özarslan Yüksek’in yönlendirmesiyle devam eden Berrak Öykü Bektaş, halen hem okulda Tuğba Özarslan Yüksel hem de Maestro Sanat  Atölyesi’nde Fatih Dilli öğretmeni ile resim çalışmalarına devam eden Berrak Öykü'nün doğum gününü daha da anlamlı kılmak için anne ve babası güzel bir organizasyon hazırladı. Maestro Sanat Atölyesi’nde gerçekleşen sürpriz doğum günü ve resim sergisine ilgi çok yoğundu.DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI


Bu anlamlı günde Bektaş ailesini, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu ve eşi Zeynep Emiroğlu, Bahçeşehir Kocaeli Koleji Müdürü Mahmut Kalcı, Bahçeşehir Kocaeli Lise Müdürü Osman Cebeci ve eşi Sıdıka Cebeci,Op.Dr.İnci Çavuşoğlu, bebeklik arkadaşları, okul arkadaşları ve öğretmenleri, bale arkadaşları ve öğretmenleri, akrabaları ve aile dostları “Renklerin Berrak Öyküsü” isimli ilk kişisel sergisinde yalnız bırakmadı.


10 PARMAĞINDA 10 MARİFET


Resim  dışında bale, tiyatro ile ilgilenen Berrak Öykü ayrıca piyano çalmayı da çok seviyor. Bunların yanında oyuncakları ile vakit geçirmeyi, sokakta arkadaşlarıyla oyun oynamayı seven Berrak hayvanlarıda çok seviyor.Berrak Öykü'nün annesi uzman Dr. Arzu Özyer Bektaş, serginin 2-3 senedir hayali olduğunu, bu sergi ile hem Berrak’ın sanat sevgisini pekiştirmeyi hem de çocukların sanata ilgisini çekmeyi hedeflediğini belirtti. Serginin gerçekleşmesinde sanat danışmanlığını Maestro Sanat Atölyesi kurucuları Nuriye ve Sezar Yıldırımer ve resim Öğretmeni Fatih Dilli gerçekleştirirken ayrıca arkadaşları resim öğretmeni Özlem İlbay Çelik ve Psikiyatrist Gaye Tolun serginin fikir aşamasında ve hazırlanışında destek verdi..

Bektaş ailesi, Berrak’ın ilk kişisel sergisinde ve 8 yaş doğum gününde kendilerini yalnız bırakmayan ve destek veren başta İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu ve eşi Zeynep Emiroğlu olmak üzere, Bahçeşehir Koleji müdürleri Mahmut Kalcı, Osman Cebeci ve eşi Sıdıka Cebeci’ye, tüm öğretmen ve okul arkadaşlarına, aile dost ve akrabalarına teşekkür ettiler.


Sergi katılımcılarla ve özellkle çocuk misafirlerle birlikte coşkuyla kutlandı.
Bu haber 2213 defa okundu

Muthis bir yetenek.

RenanKiran
07 Mart 2018 Çarşamba 11:37

Tebrikler.Sanata deger veren anlayislarin Ulkemizi yonettigi yarinlarda hakettigin degeri bulmani dilerim Sevgili Kizim.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Gurur duyuyorum

Pelin özmen
05 Mart 2018 Pazartesi 16:28

Berrakcığım keşke bu guzel ve özel gününde yanında olabilseydik.Çok gurur duydum çok mutlu oldum.Harika bir ailen var ve onlar da seni var gücüyle destekliyor.Sanatın ile ilgilenmeyi sakın bırakma o senin hayatında ekmek gibi su gibi olsunSelamlarDr Pelin Özmen(Ankara)

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Zinnur Büyükgöz’den Köşker’e ziyaret

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret etti.

Zinnur Büyükgöz’den Köşker’e ziyaret

Zinnur Büyükgöz’den Köşker’e ziyaret

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret etti.

Kılıç hediye edildi, kuşak bağladı

 Kılıç hediye edildi, kuşak bağladı

.

İMO’nun deprem yönetmeliği semineri büyük ilgi gördü

İMO’nun deprem yönetmeliği semineri büyük ilgi gördü

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ