26 Nisan 2018 Perşembe 12:20
 
  • 4,074 TL

  • 4,964 TL

  • 173,32 TL

  • 106.914

Öncekiler Sonrakiler

DOWN KAFE’NİN BİRİNCİ YIL PASTASI HÜRRİYET’LE KESİLDİ

Down Kafe’nin birinci yıl pastası Hürriyet’le kesildi
02 Nisan 2018 Pazartesi 09:50

.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, önceki gün Gölcük Down Kafe’yi ziyaret ederek, +1 Fark ile Gölcük Down Sendromlular Derneği’nin birinci yaş günü pastasını Down sendromlu çocuklarla beraber kesti.

Ziyarette Milletvekili Hürriyet’e, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, CHP Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri, +1 Fark ile Gölcük Down Sendromlular Derneği Başkanı Belgin Abanoz, partililer ve dernek yöneticileri eşlik etti.“Sizleri Ankara’da ağırlayacağız”

Meclis’te dört partinin de uzlaşısı ile Down sendromlular komisyonunun kurulduğunu söyleyen Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, “Meclisteki konuşmalarımızda bu komisyonu başlattık. Hem uzlaşı kültürü adına hem de hep birlikte halkın gerçek sorunlarını çözebilmek adına bu çalışmayı yapmak istedik. Komisyon, çalışmalarına yakında başlayacak. Kent adına da önemli bir adım olacak. Sizler önümüzdeki günlerde Ankara’da ağırlayacağız ve komisyon üyeleriyle tanıştıracağız. Sizlerin öneri ve görüşleri, bizleri yönlendirmek adına çok önemli. Çalışmalarımızdan sizi haberdar edeceğiz. Çocuklarımızı bu komisyon çalışmalarına da katabiliriz. Yasa teklifi de çıksın istiyoruz.  Farkındalık adına da oldukça kıymetli olacak” dedi.


“Yasa teklifleri çıksın istiyoruz”
Konuşmanın ardından bir veli, yaşadıklarını anlatan mektubu CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet’e teslim etti. Sonrasında ise +1 fark ile Gölcük Down Sendromlular Derneği’nin birinci yaş günü kutlama pastası kesildi. Dernek üyeleriyle uzun süre sohbet eden Hürriyeti ziyaretin sonunda down sendromlu çocuklar, aileleri ve dernek yöneticileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu haber 400 defa okundu

DİĞER HABERLER

‘’D-100’de trafik yoğunluğu azalacak’’

 ‘’D-100’de trafik yoğunluğu azalacak’’

D-100 Ankara istikametinde akşam saatlerinde servis hizmetleri nedeniyle yaşanan trafik yoğunluğu çözülüyor.

BaşkanVekili Ersin Alpaslan'a hayırlı olsun ziyaretleri

BaşkanVekili Ersin Alpaslan'a hayırlı olsun ziyaretleri

Dr. Nevzat Doğan’ın yurt dışında olması nedeniyle İzmit Belediye Başkanlığına vekalet eden belediye meclis üyesi Ersin Alpaslan’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunuluyor.

Seçim geldi yasak kalktı!

Seçim geldi yasak kalktı!

Kocaeli Valiliği İl ve İlçelerde yapılacak bazı etkinliklerin 22 Ocak tarihinden itibaren izne bağlandığını açıklamıştı.

Kazadan 8 gün sonra öldü

Kazadan 8 gün sonra öldü

Mücahit Tunçbilek yaşam savaşını kaybetti.Ailesi organlarını bağışladı.

Otizmli çocukların 23 Nisan coşkusu

Otizmli çocukların 23 Nisan coşkusu

.

Öğretmenlere seçim müjdesi

Öğretmenlere seçim müjdesi

Öğretmenler 14 Haziran ve 25-29 Haziran arası idari izinli sayılacak.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ