20 Temmuz 2018 Cuma 03:48
 
  • 4,805 TL

  • 5,606 TL

  • 189,39 TL

  • 93.003

Öncekiler Sonrakiler

DOWN KAFE’NİN BİRİNCİ YIL PASTASI HÜRRİYET’LE KESİLDİ

Down Kafe’nin birinci yıl pastası Hürriyet’le kesildi
02 Nisan 2018 Pazartesi 09:50

.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, önceki gün Gölcük Down Kafe’yi ziyaret ederek, +1 Fark ile Gölcük Down Sendromlular Derneği’nin birinci yaş günü pastasını Down sendromlu çocuklarla beraber kesti.

Ziyarette Milletvekili Hürriyet’e, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, CHP Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri, +1 Fark ile Gölcük Down Sendromlular Derneği Başkanı Belgin Abanoz, partililer ve dernek yöneticileri eşlik etti.“Sizleri Ankara’da ağırlayacağız”

Meclis’te dört partinin de uzlaşısı ile Down sendromlular komisyonunun kurulduğunu söyleyen Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, “Meclisteki konuşmalarımızda bu komisyonu başlattık. Hem uzlaşı kültürü adına hem de hep birlikte halkın gerçek sorunlarını çözebilmek adına bu çalışmayı yapmak istedik. Komisyon, çalışmalarına yakında başlayacak. Kent adına da önemli bir adım olacak. Sizler önümüzdeki günlerde Ankara’da ağırlayacağız ve komisyon üyeleriyle tanıştıracağız. Sizlerin öneri ve görüşleri, bizleri yönlendirmek adına çok önemli. Çalışmalarımızdan sizi haberdar edeceğiz. Çocuklarımızı bu komisyon çalışmalarına da katabiliriz. Yasa teklifi de çıksın istiyoruz.  Farkındalık adına da oldukça kıymetli olacak” dedi.


“Yasa teklifleri çıksın istiyoruz”
Konuşmanın ardından bir veli, yaşadıklarını anlatan mektubu CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet’e teslim etti. Sonrasında ise +1 fark ile Gölcük Down Sendromlular Derneği’nin birinci yaş günü kutlama pastası kesildi. Dernek üyeleriyle uzun süre sohbet eden Hürriyeti ziyaretin sonunda down sendromlu çocuklar, aileleri ve dernek yöneticileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu haber 451 defa okundu

DİĞER HABERLER

Paşa'da imar barışı anlatıldı

Paşa'da imar barışı anlatıldı

İzmit Belediyesi tarafından mahallelerde vatandaşlara imar barışı bilgilendirmesi yapılıyor

Afiş ihalesine 5 firma katıldı

Afiş ihalesine 5 firma katıldı

İzmit Belediyesi’nde afiş, broşür, davetiye ve kağıt afiş alım ihalesi yapıldı.

Taşınma öncesi bir araya geldiler

Taşınma öncesi bir araya geldiler

Perşembe ve Cumartesi semt pazarlarının Doğu Kışla’ya yaptırılan kapalı pazar alanına taşınmasıyla ilgili olarak toplantı yapıldı.

Başkan Karaosmanoğlu, ‘Türk dünyasını birleştirmek istiyoruz’

Başkan Karaosmanoğlu, ‘Türk dünyasını birleştirmek istiyoruz’

.

Bayram, son durum hakkında bilgi aldı

Bayram, son durum hakkında bilgi aldı

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, yapımı devam eden Plaj Yolu Tramvay hattını inceledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ