24 Ekim 2018 Çarşamba 00:44
 
  • 5,744 TL

  • 6,591 TL

  • 229,82 TL

  • 93.469

Öncekiler Sonrakiler

DP WORLD, DÜNYA ISG GÜNÜ''NDE OKULLARDA EĞİTİM VERDİ

DP World, Dünya ISG Günü''nde okullarda eğitim verdi
27 Nisan 2018 Cuma 09:40

.

Dünya Iş Sağlığı ve Güvenliği Günü dolayısıyla DP World konteyner Limanı, bölgedeki ilkokul öğrencilerine reflektörlü yelek dağıtarak, çocuklara farkındalık eğitimi verdi.


Haber: Burcu Nazlı


Miniklerin güvenliğine yönelik etkinlik düzenleyen DP World Yarımca İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanları, Körfez bölgesindeki pilot okul olan Mimar Sinan İlkokulu'nda 1000 adet reflektörlü yelek dağıttı. Dağıtılan yelekler, özellikle kış aylarında, karanlıkta okula giden veya okuldan dönen çocukların trafikte farkedilmesini sağlayacak.


Uzmanlar ayrıca çocuklara 15 dakikalık bir ISG ve çevre  koruma farkındalığı eğitimi verdi. Egitimin içeriği uzmanların yardımıyla ilkokul çocuklarına uygun olarak hazırlandı.


Çocuklara  sağlık ve güvenlikten bahseden DP World Yarımca İSG ve Çevre Müdürü İsmail Karaçam, "Çocukların hem kendi, hem de arkadaşlarının güvenliklerini sağlama ve çevreyi koruma bilincini erken yaşlarda vermek önemli"dedi."Farkındalık yaratmak çok önemli"
DP World Yarımca CEO'su Kris Adams, "Proaktif ve verimli iş güvenliği, sağlamlığı yönetimi yaklaşımını benimseyerek, güvenliği sürdürebilir işimizin ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz. Çocuklara erken yaştan itibaren güvenliğin önemi, yararı ve güvenliği  sağlamaya yönelik eylemleri anlamalarına yardımcı olan eğitimi desteklemekten cok memnunuz. Erken yaşlarda, hem kendilerinin, hem de arkadaşlarının güvenliğini  nasıl sağlayacağı ve çevreyi nasil koruyacağı konusunda farkındalık yaratmak çok önemlidir" diye konuştu
Bu haber 361 defa okundu

DİĞER HABERLER

Cihat Altınyuva korkuttu

 Cihat Altınyuva korkuttu

.

PTT 178 yaşında

PTT 178 yaşında

.

ALO deyin, atığınızı gelip alsınlar

ALO deyin, atığınızı gelip alsınlar

İzmit Belediyesi Alo Atık uygulamasıyla vatandaşların evlerindeki geri dönüşüm atıklarını topluyor.

İzmit'te basketbol bayramı

İzmit'te basketbol bayramı

.

İnsanlığın sesi Kartepe Zirvesi'nden yükselecek

İnsanlığın sesi Kartepe Zirvesi'nden yükselecek

26 – 28 tarihleri arasında ikincisi düzenlenecek olan Kartepe Zirvesi “Göç, Mültecilik ve İnsanlık” temasıyla toplanıyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET