10 Aralık 2018 Pazartesi 10:43
 
  • 5,289 TL

  • 6,051 TL

  • 212,95 TL

  • 93.699

Öncekiler Sonrakiler

DP WORLD YARIMCA MÜŞTERİLERİ İLE İFTAR’DA BULUŞTU

DP World Yarımca Müşterileri ile İftar’da Buluştu
08 Haziran 2018 Cuma 13:44

DP World Yarımca, geleneksel olarak düzenlenen iftar programında müşterileri, yerel yönetim ve bölge gümrük yetkilileri ile bir araya geldi.

Wellborn Otel’de düzenlenen iftar programına Kocaeli Liman Başkanı Murat Müftüoğlu, Kocaeli Liman Başkanı Yardımcısı Önder Eyigün, Kocaeli Sanayi ve Teknoloji Müdürü İlhan Aydın, Kocaeli Çevre ve Şehircilik Müdürü Mehmet Ersan Aytaç, Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Sait Çalık, DP World Yarımca CEO Kris Adams, DP World Ticaret ve İletişim Müdürü Gökhan Yurteken, DP World Finans Direktörü Erdal Tonguç, DP World İnsan Kaynakları Müdürü Mert Güzelbağ ve çok sayıda davetli katıldı.


TÜRKLERİ TAKDİR EDİYORUM

Düzenlenen iftar programında konuşan DP World Yarımca CEO Kris Adams, “Bu iftar yemeğinde aramızda olduğunuz için teşekkür ediyor ve hepinize güzel bir Ramazan ayı diliyorum. DP World’de iftar yemeği yıllardır geleneksel hale geldi. Hepimiz tanrının çocuklarıyız. İnançlarımızdan kuvvet alıyor ve bir inanca sahip olduğumuzu hissediyoruz. Ramazan ayı toplumda uyum ve barış, sevginin özverinin ve merhamet duygusunun ayıdır. Türklerin imkanları kısıtlı olan kişilere gösterdiği yardımları takdir ediyorum. Bu davranış biçimi inançlarımızın özünü yansıtıyor” dedi.


TÜRKLER İLE OMUZ OMUZAYIZ
Konuşmasına devam eden Adams, “Türkiye’de zorlu ekonomik koşullara rağmen halkın ve ekonominin gelişmesi için Türk sanayisi ile omuz omuza çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yakında yapacağımız yeni yatırımları da sizlere duyuracağız. Şirket olarak sorumluluk bilinciyle çalışıyoruz. Çevremiz ve gezen üstünde ağır yetkilerimiz var. Okyanus yaptıklarımız yüzünden boğulmuş durumda. Temiz bir çevre için çalışmalıyız. İşe bireysel davranışlardan başlamamız gerek” açıklamalarında bulundu.


Bunların yanısıra Dp World Yarımca olarak sosyal yardım projelerine devam ediyoruz. Ramazanda  Mimar Sinan Mahallesi ihtiyaç sahibi ailelerine yardım paketlerleri dağıtıldı.
Bu haber 479 defa okundu

DİĞER HABERLER

Trabzonlu gençler mest etti

 Trabzonlu gençler mest etti

2. Gebze Trabzonlu Gençler Buluşuyor Etkinliği hafta sonu gerçekleşti.

Kocaelispor'a yardım kampanyasında son rakam açıklandı

Kocaelispor'a yardım kampanyasında son rakam açıklandı

Kocaelispor için başlatılan 'Efsane Geri Dönüyor' yardım kampanyasında toplanan son rakam açıklandı.

Yarın Dünya insan hakları günü

Yarın Dünya insan hakları günü

Son 2 yılda polise yönelik kötü muamele şikayeti...

Karanlıkta kalmış çocuklara ışık tutulacak

Karanlıkta kalmış çocuklara ışık tutulacak

.

Bağçeşme’ye tam donanımlı itfaiye binası

Bağçeşme’ye tam donanımlı itfaiye binası

Büyükşehir Belediyesi’nin İzmit Bağçeşme’de başlattığı ‘’İtfaiye Müfreze Binası’’ yükseliyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ