23 Mayıs 2019 Perşembe 13:09
 
Öncekiler Sonrakiler

DP WORLD YARIMCA MÜŞTERİLERİ İLE İFTAR’DA BULUŞTU

DP World Yarımca Müşterileri ile İftar’da Buluştu
08 Haziran 2018 Cuma 13:44

DP World Yarımca, geleneksel olarak düzenlenen iftar programında müşterileri, yerel yönetim ve bölge gümrük yetkilileri ile bir araya geldi.

Wellborn Otel’de düzenlenen iftar programına Kocaeli Liman Başkanı Murat Müftüoğlu, Kocaeli Liman Başkanı Yardımcısı Önder Eyigün, Kocaeli Sanayi ve Teknoloji Müdürü İlhan Aydın, Kocaeli Çevre ve Şehircilik Müdürü Mehmet Ersan Aytaç, Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Sait Çalık, DP World Yarımca CEO Kris Adams, DP World Ticaret ve İletişim Müdürü Gökhan Yurteken, DP World Finans Direktörü Erdal Tonguç, DP World İnsan Kaynakları Müdürü Mert Güzelbağ ve çok sayıda davetli katıldı.


TÜRKLERİ TAKDİR EDİYORUM

Düzenlenen iftar programında konuşan DP World Yarımca CEO Kris Adams, “Bu iftar yemeğinde aramızda olduğunuz için teşekkür ediyor ve hepinize güzel bir Ramazan ayı diliyorum. DP World’de iftar yemeği yıllardır geleneksel hale geldi. Hepimiz tanrının çocuklarıyız. İnançlarımızdan kuvvet alıyor ve bir inanca sahip olduğumuzu hissediyoruz. Ramazan ayı toplumda uyum ve barış, sevginin özverinin ve merhamet duygusunun ayıdır. Türklerin imkanları kısıtlı olan kişilere gösterdiği yardımları takdir ediyorum. Bu davranış biçimi inançlarımızın özünü yansıtıyor” dedi.


TÜRKLER İLE OMUZ OMUZAYIZ
Konuşmasına devam eden Adams, “Türkiye’de zorlu ekonomik koşullara rağmen halkın ve ekonominin gelişmesi için Türk sanayisi ile omuz omuza çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yakında yapacağımız yeni yatırımları da sizlere duyuracağız. Şirket olarak sorumluluk bilinciyle çalışıyoruz. Çevremiz ve gezen üstünde ağır yetkilerimiz var. Okyanus yaptıklarımız yüzünden boğulmuş durumda. Temiz bir çevre için çalışmalıyız. İşe bireysel davranışlardan başlamamız gerek” açıklamalarında bulundu.


Bunların yanısıra Dp World Yarımca olarak sosyal yardım projelerine devam ediyoruz. Ramazanda  Mimar Sinan Mahallesi ihtiyaç sahibi ailelerine yardım paketlerleri dağıtıldı.
Bu haber 680 defa okundu

DİĞER HABERLER

AÖF için ek sefer hizmeti

AÖF için ek sefer hizmeti

.

Ziftcan hem sağlığına hem de yeni yuvasına kavuştu

Ziftcan hem sağlığına hem de yeni yuvasına kavuştu

Körfez ilçesinde zift birikintisine yapışık halde bulunan Ziftcan sağlığının yanı sıra yeni bir yuvaya kavuştu.

YIPRANAN BAYRAKLAR YENİLENDİ

 YIPRANAN BAYRAKLAR YENİLENDİ

İzmit Belediyesi tarafından şehrin değişik noktalarında bulunan bayrak direklerinin bakım ve onarımı yapıldı.

KOÜ’lü Akademisyen, Alerjik Astımı Olanlara Uyarılarda Bulundu

KOÜ’lü Akademisyen, Alerjik Astımı Olanlara Uyarılarda Bulundu

YSK gerekçeli kararı açıkladı

YSK gerekçeli kararı açıkladı

Kendi atadığı sandık kurulu başkanlarını yok saydı

Belde A.Ş.’lilere bayram öncesi avans müjdesi

Belde A.Ş.’lilere bayram öncesi avans müjdesi

Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan Belde A.Ş.’li personele, bayram öncesi bin 500 TL’lik avans ödenecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ