15 Ağustos 2018 Çarşamba 18:22
 
  • 6,048 TL

  • 6,857 TL

  • 224,85 TL

  • 90.842

Öncekiler Sonrakiler

DÜNYADA NUSRET GÖLCÜK'TE MEHMET

Dünyada Nusret Gölcük'te Mehmet
14 Mart 2018 Çarşamba 00:00

Sonunda buluştular

2010 yılında kapılarını açan Nusr-Et Steakhouse; lezzetli etleri, benzersiz servisi ve butik konseptiyle sadece Türkiye'de değil Dünyada adından söz ettirmeye devam ediyor.


Et severler için pek çok özgün seçenek yaratan,kısa süre içinde steakhouse kültürüne keyifli ve lezzetli yeni bir yorum getiren Nusr-Et, et müdavimlerinin vazgeçilmez mekanı olarak hizmet vermeye devam ediyor.Alışılagelmiş et ve hizmet kalitesini burger konseptine taşıyan Nusr-Et Burger  Dünyada söz sahibi olmaya devam ederken Gölcük'te Mehmet Can'ın hizmete sunduğu Mehmet'im Steakhouse günden güne büyümeye ve yoluna emin adımlarla devam ediyor.


'DÜNYADA NUSRET, GÖLCÜK'TE MEHMET' sloganı ile kısa sürede adından övgü ile söz ettiren Mehmet'im  Steakhouse çok yakında Derincede'de açacağı şubesi ile et sevelerin hizmetinde olacak.


BULUŞTULAR


Memet'im Steakhouse ile İzmit'te fark yaratan Mehmet Can akşam saatlerinde primiz dediği ve dünyayı adeta kasıp kavuran Nusr'ET ile bir araya geldi. Nusret ve Mehmet'in samimi halleri objektiflerden kaçmadı


Bu haber 5595 defa okundu

DİĞER HABERLER

Din görevlilerinden, Diyanet Vakfı’na bağış

Din görevlilerinden, Diyanet Vakfı’na bağış

Başiskele din görevlileri, kurban bağışlarını Türkiye Diyanet Vakfı’na yaptılar.

'Olası bir depreme hazır değiliz'

'Olası bir depreme hazır değiliz'

Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi ve Kocaeli Yer ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Şerif Barış, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin 19'uncu yıl dönümü nedeniyle açıklama yaptı.

Öğretmen adaylarına müjde

Öğretmen adaylarına müjde

Resmi Gazete'de yayımlanan düzenlemeye göre artık öğretmen adaylarının KPSS puanları 2 yıl geçerli olacak.

Brunson'ın avukatının yaptığı itiraza karar

Brunson'ın avukatının yaptığı itiraza karar

ABD’li Rahip Brunson’ın avukatının ev hapsinin kaldırılması için yaptığı itiraz, mahkeme tarafından reddedildi.

Vali Aksoy'dan anlamlı ziyaretler

Vali Aksoy'dan anlamlı ziyaretler

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kayseri 1. Komando Tugayında vatani görevini yaparken 2016 yılında çarşı iznine çıkan er ve erbaşları taşıyan halk otobüsüne teröristler tarafından düzenlen terör eylemi sonucu şehadet mertebesine eren Şehit Onbaşı Piyade Er Abdulsamet Özen'in , Onbaşı Piyade Er Raşit Yücel'in ailesini ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ