26 Haziran 2019 Çarşamba 18:04
 
Öncekiler Sonrakiler

DÜNYADA NUSRET GÖLCÜK'TE MEHMET

Dünyada Nusret Gölcük'te Mehmet
14 Mart 2018 Çarşamba 00:00

Sonunda buluştular

2010 yılında kapılarını açan Nusr-Et Steakhouse; lezzetli etleri, benzersiz servisi ve butik konseptiyle sadece Türkiye'de değil Dünyada adından söz ettirmeye devam ediyor.


Et severler için pek çok özgün seçenek yaratan,kısa süre içinde steakhouse kültürüne keyifli ve lezzetli yeni bir yorum getiren Nusr-Et, et müdavimlerinin vazgeçilmez mekanı olarak hizmet vermeye devam ediyor.Alışılagelmiş et ve hizmet kalitesini burger konseptine taşıyan Nusr-Et Burger  Dünyada söz sahibi olmaya devam ederken Gölcük'te Mehmet Can'ın hizmete sunduğu Mehmet'im Steakhouse günden güne büyümeye ve yoluna emin adımlarla devam ediyor.


'DÜNYADA NUSRET, GÖLCÜK'TE MEHMET' sloganı ile kısa sürede adından övgü ile söz ettiren Mehmet'im  Steakhouse çok yakında Derincede'de açacağı şubesi ile et sevelerin hizmetinde olacak.


BULUŞTULAR


Memet'im Steakhouse ile İzmit'te fark yaratan Mehmet Can akşam saatlerinde primiz dediği ve dünyayı adeta kasıp kavuran Nusr'ET ile bir araya geldi. Nusret ve Mehmet'in samimi halleri objektiflerden kaçmadı


Bu haber 6059 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ