21 Mart 2018 Çarşamba 06:10
 
  • 3,929 TL

  • 4,817 TL

  • 165,54 TL

  • 116.432

Öncekiler Sonrakiler

DUYAR, HERKESİ ÇAĞIRDI AMA...

Duyar, herkesi çağırdı ama...
15 Ekim 2017 Pazar 10:30

BBP'de işler karışık

Büyük Birlik Partisi, Körfez ilçede gerçekleştirilecek kongre öncesi adeta toz duyman durumda.


16 Nisan referandumunda parti tabanının HAYIR kararına rağmen parti üst yönetimi tarafından “EVET” kararı sonrası sular bir türlü durulmuyor. Kocaeli seçiminde üye olmayanların delege yazıldığı iddiası ile il başkanı Serhat Duyar hakkında suç duyurusunda bulunulmuştu. İl Başkanı Serhat Duyar'ın kongrelerine herkesi davte etmesine rağmen kendi parti mensuplarınından bazı isimlere yönelik engelleme iddiaları ise kafaları karıştırdı. Kongre öncesi aday olduğunu açıklayan Ercan Keleş kongre öncesi bir açıklama yaparak, kongreye katılım sağlamayacağını dile getirdi.



İşte Keleş’in yazılı açıklaması: “15 Ekim 2017 Pazar günü yapılacak kongre öncesinde yaşanan hukuksuzluklar nedeniyle kongreye katılmayacağımı kamuoyuna duyurmak isterim. Yapılan hukuksuzlukları ortaya çıkarmak üzere gerekli hukuk mücadelesine devam edeceğimi ve başta Serhat Duyar olmak üzere bu hukuksuzluğa neden olan ve oldu bittiye getiren tüm resmi yetkililer hakkında yasal süreçleri takip edeceğimi kamuoyu ile paylaşmak isterim. Bugüne kadarki mücadelemde desteklerini esirgemeyen tüm dostlarıma da teşekkürü bir borç bilirim.”

Bu haber 1122 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ağrı'dan gelen 25.grup uğurlandı

Ağrı'dan gelen 25.grup uğurlandı

"Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Ağrı'dan gelen 25.Grup misafir öğrencilerimi memleketlerine uğurladık.

HİDO, İzmit'te 10 Bin basketbol topu dağıttı

HİDO, İzmit'te 10 Bin basketbol topu dağıttı

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ve İzmit Belediyesi Belediye Başkanı Nevzat Doğan protokole imza atarken, öğrencilere 10 bin basketbol topu dağıtıldı.

Cami derneğinin paralarını çaldı

Cami derneğinin paralarını çaldı

Kocaeli Darıca ilçede, kimliği belirsiz bir kişi, girdiği camide, cami derneğine ait 2 bin lira çaldı. Güvenlik kamerasına yansıyan olay sonrası polis, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Genç İşadamları'ndan Ok’a Ziyaret

Genç İşadamları'ndan Ok’a Ziyaret

İZGİAD Başkanı Yusuf Erenkaya ve yönetim kurulu üyeleri, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok’u makamında ziyaret etti.

‘Vaatlerimizin %91’ini tamamladık’

‘Vaatlerimizin %91’ini tamamladık’

Başkan Karaosmanoğlu, Yatırım Gündemi toplantısında Büyükşehir Belediyesi’nin 2014-2019 dönemini değerlendirdi

İzinsiz tabelalar kaldırılıyor

 İzinsiz tabelalar kaldırılıyor

Kandıra İlçesinde turizm beldelerinde bulunan izinsiz tabelalar, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi “Reklam, İlan ve Tanıtım Yönetmeliği” kapsamında kaldırılıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ