19 Eylül 2019 Perşembe 03:58

DUYGU SÖMÜRÜSÜ'NE İZİN VERMEYİN

Duygu sömürüsü'ne izin vermeyin
03 Mart 2019 Pazar 11:08

.

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, duygu sömürüsü yapmak suretiyle dilenen şahıslarla ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

Zabıta Müdürlüğü ekipleri duygu sömürüsü yapmak suretiyle dilenen şahıslarla ilgili denetimlerini titizlikle sürdürüyor. Özellikle 15 Temmuz Milli İrade Meydanı, Gazanfer Bilge Bulvarı Santral, Alemdar Caddesi, Seka Camii ve Halkevi'nde bulunan trafik ışıklarını ve kentteki camilerin etrafını kendilerine mesken edinip dilencilik yapanlara yönelik çalışmalarını aralıksız sürdüren zabıta ekipleri; dilendiği tespit edilen 84 şahsa müdahale etti. Vatandaşları bu şekilde dilenen şahıslarla ilgili daha dikkatli olmaları konusunda da uyaran yetkililer “ Dilenmeyi meslek haline getirmiş şahıslarla ilgili denetimlerimizi titizlikle sürdüreceğiz” diyerek vatandaşları da bu konuda daha hassas davranmaları konusunda uyardı. 
Bu haber 739 defa okundu

DİĞER HABERLER

Büyükakın’ı göreve çağırdı!

Büyükakın’ı göreve çağırdı!

BÜYÜK TEHDİT ALTINDA

Taşlanan köpek emin ellerde

Taşlanan köpek emin ellerde

GENEL SAĞLIK DURUMU İYİ

İZMİT BELEDİYESİ O BİNA İÇİN İSTİNAT DUVARI ÖRÜYOR

İZMİT BELEDİYESİ O BİNA İÇİN İSTİNAT DUVARI ÖRÜYOR

GÜÇLENDİRME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Büyükşehir’den TSE standardında üretim

Büyükşehir’den TSE standardında üretim

Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç duyduğu kentsel donatı elemanlarını Park, Bahçeler ve Yeşil alanlar Daire Başkanlığı bünyesinde kurduğu atölyelerde üretiyor.

Büyükakın’dan Gaziler Günü Mesajı

Büyükakın’dan Gaziler Günü Mesajı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın yayınladığı bir mesajda, ‘Bu toprakları bize vatan olarak bırakan değerli gazilerimize ve aziz şehitlerimize şükranlarımızı sunuyoruz, gazilerimize minnettarız’ dedi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ