14 Aralık 2018 Cuma 19:12
 
  • 5,389 TL

  • 6,085 TL

  • 214,29 TL

  • 90.529

Öncekiler Sonrakiler

EFE TUR ÇAMURA SAPLANDI!

Efe Tur çamura saplandı!
04 Ocak 2018 Perşembe 12:39

.

Kamuoyunda sürekli eleştiri yağmuruna tutulan Efe Tur, Pamukkale seyahatin İstanbul seferlerine başlaması ile müşteri kaybetme riski ile karşı karşıya kaldı.


Şehir içine girme avantajı nedeni ile şimdilik rakiplerinin önünde olan Efe Tur firması Kuruçeşme ve Terminal hareket noktalarına müşterilerini ulaştırmak için servis hizmetide sunuyor. Yahya Kaptan Mahallesi Gökkuşağı AVM'de bulunan Efe Tur yazıhanesinin bulunduğu yere yolcu almak için gelen servis araçlarının yolu daraltması  trafik keşmekeşi yaratıyor. Tabi birde sorumsuz sürücülerin yaptıkları sadece bununla sınırlı değil.


EFE TUR firmasının servis aracı, daha önce KOMEK binası olarak kullanılan daha sonra yıkılarak yeşil alana dönüştürülen yere girince çamura saplandı. Araçta bulunan yolcular ve çevrede bulunan vatandaşlar uzun uğraşların ardından çamura saplanan EFE TUR aracını çıkartmayı başardı.


EFE TUR yetkilililerine sormak gerek. Bu aracın yeşil alanda ne işi var?Bu haber 1985 defa okundu

Efetur bitti yaşasın Pamukkale

Mustafa
05 Ocak 2018 Cuma 14:19

Başladığından beri Pamukkale firmasını kullanıyorum çok memnunum ikramlarıda süper demleme çay bile mevcut.Personeli güleryüzlü ve çok ilgili.Hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.Benim için Efe Tur bitmiştir artık.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ