21 Ocak 2019 Pazartesi 20:12
 
  • 5,325 TL

  • 6,057 TL

  • 220,16 TL

  • 97.955

Öncekiler Sonrakiler

EĞİTİM CAMİASI YELKEN’DE BULUŞTU

Eğitim Camiası Yelken’de Buluştu
17 Şubat 2018 Cumartesi 11:10

Okul müdürleri Yelken Kafe’de

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un prestij projeleri arasında yer alan Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu, 14 Şubat itibariyle hizmete açılmıştı. Açılış programında ilçe protokolünü ağırlayan Başkan Bulut, bu kez Derince’de eğitim veren okulların müdürlerini misafir etti. Yelken Kafe’de düzenlenen programa Başkan Bulut’un yanı sıra İlçe Kaymakamı Akın Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcıları Nurettin Işık ve Osman Ergin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabayır, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

“Yelken Kafe sembol mekanlardan birisi”
Yelken’de açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabayır, “Önemli bir eseri daha Derincemize kazandıran ve bugün bizi burada ağırlayan Derince Belediye Başkanımız Sayın Ali Haydar Bulut’a teşekkür ediyorum. Yelken Kafe ilçemizin sembol mekanlarından birisi oldu” dedi. Yelken Kafe’nin eşsiz Körfez manzarasıyla Harikalar Sahili ile bütünlük oluşturduğunu belirten Başkan Bulut, “Prestij projemiz olan Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nun açılışını yeni gerçekleştirdik. Değerli eğitimcilerimizi burada ağırlamak bizler için gurur ve mutluluk verici” dedi.

“Tüm gayretimizle çalışıyoruz”
Konumu ve manzarasıyla Yelken Kafe’nin Kocaeli’de adından söz ettiren bir mekan olduğunu aktaran Başkan Bulut, “Katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerek sivil toplum kuruluşlarımızla gerekse de sizlerle bir araya gelerek istişarelerimize devam ediyoruz. Bu anlamda sizlerin Derincemiz için fikir ve önerileri çok önemli. Halkımız için çok önemli projeleri bir bir hizmete sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Konumu ve manzarasıyla Yelken Kafe projemiz ilimizde adından söz ettiren bir mekan haline geldi. Bizler ilçemize değer katacak çalışmaların altına imza atmak noktasında tüm gayretimizle çalışıyoruz” dedi.

Kaymakam Yılmaz’dan Hizmet Teşekkürü
Başkan Bulut’a hizmetlerinden dolayı teşekkür eden İlçe Kaymakamı Akın Yılmaz yaptığı konuşmada, “Belediye Başkanımız Sayın Ali Haydar Bulut, ilçemizde önemli hizmetler ve çalışmalar yapmayı sürdürüyor. Hizmete açılan Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu projesi için başkanımızı tebrik ediyorum. Özellikle gençlerimizin spora yönlendirilmesi noktasında Kapalı Yüzme Havuzu çok önemli bir proje oldu. Bunun yanında Yenikent Mahallemizde hizmete açılan Şehit Er Emre Kaan Arlı Çok Amaçlı Spor Salonu da yine gençlerimizin sporla buluşması için önemli bir proje. Kullanıma açılan viyadükler, temelleri atılan projeler, daha adını sayamadığım birçok çalışma mevcut. Bu anlamda belediye başkanımıza hizmetlerinden ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Bu haber 467 defa okundu

DİĞER HABERLER

Zinnur Büyükgöz’den Köşker’e ziyaret

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret etti.

Zinnur Büyükgöz’den Köşker’e ziyaret

Zinnur Büyükgöz’den Köşker’e ziyaret

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret etti.

Kılıç hediye edildi, kuşak bağladı

 Kılıç hediye edildi, kuşak bağladı

.

İMO’nun deprem yönetmeliği semineri büyük ilgi gördü

İMO’nun deprem yönetmeliği semineri büyük ilgi gördü

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ