17 Ekim 2017 Salı 01:20
 
  • 3,646 TL

  • 4,303 TL

  • 152,53 TL

  • 106.474

Öncekiler Sonrakiler

EĞİTİM ŞART

Eğitim şart
30 Haziran 2017 Cuma 14:02

.

BBP Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar Bahçeşehir Üniversitesi’nde, Küresel Siyaset ve Uluslararası Siyaset alanında devam eden Yüksek Lisans Programı kapsamında 10 gün İtalya’da bulunacak. Bu süre kapsamında il başkanlığına Niyazi Çakır vekâlet edecek.


10 gün İtalya’da olacak

Bahçeşehir Üniversitesi’nde, Küresel Siyaset ve Uluslararası Siyaset alanında devam eden Yüksek Lisans Programı kapsamında eğitimine devam eden Büyük  Birlik Partisi (BBP) Kocaeli İl Başkanı Duyar 10 gün eğitim nedeniyle İtalya’da bulunacak. Bu süre zarfında BBP Kocaeli İl Başkanlığı’na il yöneticilerinden Niyazi Çakır vekalet edecek. Duyar, “Bahçeşehir Üniversitesinde, Küresel Siyaset ve Uluslararası Siyaset alanında devam eden Yüksek Lisans Programım kapsamında 10 Gün İtalya’da bulunacağım. Bu süre kapsamında il başkanlığına Niyazi Çakır Vekâlet edecek” dedi.


İl Başkanları Toplantısına Katılacak

Bu gece İtalya’ya hareket edecek olan Serhat Duyar, hareket öncesinde Kocaeli eski valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nun uğurlanmasını da değerlendirdi. Duyar, “ Kocaeli’den Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlunu uğurladık. Allah herkese böyle gidiş nasip etsin. Güzeoğlu kentimizde güleryüzü ve hizmetleri ile anılacaktır. Diyarbakır’dan ilimize atanan Vali Hüseyin Aksoy’a görevinde başarılar diliyorum. 10 Temmuz’da İtalya’dan Kocaeli’ne dönmüş olacağım. 10 Temmuz da DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşecekil başkanları toplantısına iştirak edeceğim.”  dedi.


Yürüyenlere Su İkram Ederdim
CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçtaroğlu’nun önderliğinde gerçekleşen Adalet yürüyüşüne de değinen Duyar, “Önümüzdeki günlerde yürüyüşe katılanlar Kocaeli’ne ulaşacak. CHP’nin söylemini doğru buluyorum. Ülkemizde yargının bağımsızlığını ve tarafsızlığını sağlamalıyız. Ancak ana muhalefet yargının bağımsızlığını ve tarafsızlığını sağlayacak adımları TBMM’de atmalıydı diye düşünüyorum. Yürüyüş yapan gruba yapılan provakatif eylemleri doğru bulmuyorum. İlimizde gerçekleşecek yürüyüşte hem CHP hem de güvenlik güçlerimizin gerekli olan önlemleri alacağını düşünüyorum. Eğer Kocaeli de olsaydım yürüyüş kortejinde HDP ve diğer terör unsurlarının olmaması halinde yürüyenlere su ikram ederdim” şeklinde sözlerini noktaladı.


Bu haber 1221 defa okundu

DİĞER HABERLER

Şehidimiz var

Şehidimiz var

Hakkari çukurcadan acı haber.2 askerimiz şehit düştü.

İzmit Körfezi’nin balıklandırılması için imzalar atıldı

İzmit Körfezi’nin balıklandırılması için imzalar atıldı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığıyla yürütülen İzmit Körfez Balıklandırma Projesi’nin sponsorluk sözleşmesi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Nuh Çimento A.Ş. arasında imzalandı

İtfaiyeden kışa hazırlık olun uyarısı

 İtfaiyeden kışa hazırlık olun uyarısı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, havaların soğuması ile birlikte karşılaşılabilecek olumsuzluklara yönelik uyarılarda bulundu.

Sokak Dergisi'nden Ellibeş'e ziyaret

Sokak Dergisi'nden Ellibeş'e ziyaret

.

Kocaeli AFAD'dan 'Evim Güvenli Evim' etkinliği

Kocaeli AFAD'dan 'Evim Güvenli Evim' etkinliği

Kocaeli İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, 13 Ekim Dünya Afet Risklerinin Azaltılması Gününde “Evim Güvenli Evim” sloganı ile halkı bilgilendirme amaçlı olarak farkındalık etkinliği organize etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ