21 Şubat 2018 Çarşamba 13:53
 
  • 3,788 TL

  • 4,669 TL

  • 161,91 TL

  • 115.364

Öncekiler Sonrakiler

EĞİTİM ŞART

Eğitim şart
30 Haziran 2017 Cuma 14:02

.

BBP Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar Bahçeşehir Üniversitesi’nde, Küresel Siyaset ve Uluslararası Siyaset alanında devam eden Yüksek Lisans Programı kapsamında 10 gün İtalya’da bulunacak. Bu süre kapsamında il başkanlığına Niyazi Çakır vekâlet edecek.


10 gün İtalya’da olacak

Bahçeşehir Üniversitesi’nde, Küresel Siyaset ve Uluslararası Siyaset alanında devam eden Yüksek Lisans Programı kapsamında eğitimine devam eden Büyük  Birlik Partisi (BBP) Kocaeli İl Başkanı Duyar 10 gün eğitim nedeniyle İtalya’da bulunacak. Bu süre zarfında BBP Kocaeli İl Başkanlığı’na il yöneticilerinden Niyazi Çakır vekalet edecek. Duyar, “Bahçeşehir Üniversitesinde, Küresel Siyaset ve Uluslararası Siyaset alanında devam eden Yüksek Lisans Programım kapsamında 10 Gün İtalya’da bulunacağım. Bu süre kapsamında il başkanlığına Niyazi Çakır Vekâlet edecek” dedi.


İl Başkanları Toplantısına Katılacak

Bu gece İtalya’ya hareket edecek olan Serhat Duyar, hareket öncesinde Kocaeli eski valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nun uğurlanmasını da değerlendirdi. Duyar, “ Kocaeli’den Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlunu uğurladık. Allah herkese böyle gidiş nasip etsin. Güzeoğlu kentimizde güleryüzü ve hizmetleri ile anılacaktır. Diyarbakır’dan ilimize atanan Vali Hüseyin Aksoy’a görevinde başarılar diliyorum. 10 Temmuz’da İtalya’dan Kocaeli’ne dönmüş olacağım. 10 Temmuz da DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşecekil başkanları toplantısına iştirak edeceğim.”  dedi.


Yürüyenlere Su İkram Ederdim
CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçtaroğlu’nun önderliğinde gerçekleşen Adalet yürüyüşüne de değinen Duyar, “Önümüzdeki günlerde yürüyüşe katılanlar Kocaeli’ne ulaşacak. CHP’nin söylemini doğru buluyorum. Ülkemizde yargının bağımsızlığını ve tarafsızlığını sağlamalıyız. Ancak ana muhalefet yargının bağımsızlığını ve tarafsızlığını sağlayacak adımları TBMM’de atmalıydı diye düşünüyorum. Yürüyüş yapan gruba yapılan provakatif eylemleri doğru bulmuyorum. İlimizde gerçekleşecek yürüyüşte hem CHP hem de güvenlik güçlerimizin gerekli olan önlemleri alacağını düşünüyorum. Eğer Kocaeli de olsaydım yürüyüş kortejinde HDP ve diğer terör unsurlarının olmaması halinde yürüyenlere su ikram ederdim” şeklinde sözlerini noktaladı.


Bu haber 1276 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kadıköy otoparkı ücretsiz hizmet vermeye başladı

 Kadıköy otoparkı ücretsiz hizmet vermeye başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Kadıköy Mahallesi’ndeki 805 araç kapasiteli kapalı katlı ücretsiz olarak hizmet vermeye başladı.

Seka Devlet gücüne güç katmaya devam ediyor

Seka Devlet gücüne güç katmaya devam ediyor

Hastane Göğüs Hastalıkları ile Kardiyoloji branşlarını iki yeni hekim ile güçlendirdi.

Karikatüristler yetişiyor

Karikatüristler yetişiyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından Karikatür Okulu’nda ücretsiz olarak verilen dersler devam ediyor. Yetenek sınavıyla seçilen 55 kişi iyi birer karikatürist olmak için yeteneklerini geliştiriyor

Kadroya geçemediniz, evinize gidin

Kadroya geçemediniz, evinize gidin

.

Kadroya giremediler AKP'ye akın ettiler

Kadroya giremediler AKP'ye akın ettiler

.

Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu çeşmesi dualarla açıldı

Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu  çeşmesi dualarla açıldı

Şehitler parkında Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu çeşmesi düzenlenen törenle dualarla açıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ