28 Mayıs 2018 Pazartesi 10:58
 
  • 4,629 TL

  • 5,427 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

EĞİTİM VAZGEÇİLMEZİMİZDİR

Eğitim vazgeçilmezimizdir
14 Şubat 2018 Çarşamba 13:17

Eğitimde büyük bir yol kat eden Başiskele Devlet ve özel okullarıyla Marmara Bölgesinde zirvede.

Üniversite yerleşmede başarısı yüzde seksenlerin üstünde olan Başiskele’de kaliteli eğitim hizmetlerine yönelik çalışmalar sürüyor. Bu kapsamda Başiskele Belediyesi öğrenci ve öğretmenlere gereken desteği her zaman veren Ayaz “ Bütün yatırımlarımız çocuklarımız ve gençlerimiz içindir” diyor
 
Geçtiğimiz dönemde öğrencilerin yarıyıl tatillerini dolu dolu geçirmelerine yönelik “e öğrenme” potalını Başiskele Belediyemiz öğrencilere hediye etti. Bu portalde: görsel ders anlatımları, etkinlikler, problemler, açıklamalı testler, çözümlü sorular,yazım kılavuzu ve öykülerden oluşan eğitim setini öğrencilere bizzat Başkan Hüseyin Ayaz armağan etti. Yine Başiskelemizde bulunan öğretmenlerimize belediyemiz tarafından bisiklet hediye edildi. Başkan Ayaz eğitime verdiği değerden dolayı mesaisinin çoğunu okul ziyaretlerinde geçiyor.

Bu kapsamda Başkanımız Hüseyin Ayaz dün üç ayrı okulu ziyaret etti. Başkanımızın ilk durağı mezun olduğu Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu'ydu. Burada idareci ve öğretmenlerle görüşen Başkanımız Ayaz, okul ve çevresindeki eksikler hakkında bilgi aldı.


Bu haber 408 defa okundu

DİĞER HABERLER

ELEKTRİK AKIMINA KAPILIP, ÖLDÜ

ELEKTRİK AKIMINA KAPILIP, ÖLDÜ

.

Toprak kaydı tren seferleri durdu

Toprak kaydı tren seferleri durdu

.

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

'Ereğli Evleri Hayat Buluyor' projesi kapsamında Ereğli’deki Çıpalı Konak ve bir tescilli yapıda restorasyon çalışmaları sürüyor.

Dere taştı;2 evi su bastı

Dere taştı;2 evi su bastı

.

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

İZMİT'te özel bir hastanede göz doktoru olarak görev yapan Op.Dr. Fethi Güngör, taklit gözlüklerin göz sağlığını tehdit ettiğini belirtti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET