22 Ocak 2019 Salı 04:09
 
  • 5,325 TL

  • 6,058 TL

  • 220,16 TL

  • 97.955

Öncekiler Sonrakiler

EĞİTİM VAZGEÇİLMEZİMİZDİR

Eğitim vazgeçilmezimizdir
14 Şubat 2018 Çarşamba 13:17

Eğitimde büyük bir yol kat eden Başiskele Devlet ve özel okullarıyla Marmara Bölgesinde zirvede.

Üniversite yerleşmede başarısı yüzde seksenlerin üstünde olan Başiskele’de kaliteli eğitim hizmetlerine yönelik çalışmalar sürüyor. Bu kapsamda Başiskele Belediyesi öğrenci ve öğretmenlere gereken desteği her zaman veren Ayaz “ Bütün yatırımlarımız çocuklarımız ve gençlerimiz içindir” diyor
 
Geçtiğimiz dönemde öğrencilerin yarıyıl tatillerini dolu dolu geçirmelerine yönelik “e öğrenme” potalını Başiskele Belediyemiz öğrencilere hediye etti. Bu portalde: görsel ders anlatımları, etkinlikler, problemler, açıklamalı testler, çözümlü sorular,yazım kılavuzu ve öykülerden oluşan eğitim setini öğrencilere bizzat Başkan Hüseyin Ayaz armağan etti. Yine Başiskelemizde bulunan öğretmenlerimize belediyemiz tarafından bisiklet hediye edildi. Başkan Ayaz eğitime verdiği değerden dolayı mesaisinin çoğunu okul ziyaretlerinde geçiyor.

Bu kapsamda Başkanımız Hüseyin Ayaz dün üç ayrı okulu ziyaret etti. Başkanımızın ilk durağı mezun olduğu Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu'ydu. Burada idareci ve öğretmenlerle görüşen Başkanımız Ayaz, okul ve çevresindeki eksikler hakkında bilgi aldı.


Bu haber 487 defa okundu

DİĞER HABERLER

Bankalar sıraya girdi

Bankalar sıraya girdi

.

Akraba kavgasında kan döküldü

Akraba kavgasında kan döküldü

.

iyiki doğdun

 iyiki doğdun

.

Zinnur Büyükgöz’den Köşker’e ziyaret

Zinnur Büyükgöz’den Köşker’e ziyaret

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ