17 Ağustos 2018 Cuma 06:21
 
  • 5,840 TL

  • 6,693 TL

  • 214,19 TL

  • 87.143

Öncekiler Sonrakiler

EĞİTİM VAZGEÇİLMEZİMİZDİR

Eğitim vazgeçilmezimizdir
14 Şubat 2018 Çarşamba 13:17

Eğitimde büyük bir yol kat eden Başiskele Devlet ve özel okullarıyla Marmara Bölgesinde zirvede.

Üniversite yerleşmede başarısı yüzde seksenlerin üstünde olan Başiskele’de kaliteli eğitim hizmetlerine yönelik çalışmalar sürüyor. Bu kapsamda Başiskele Belediyesi öğrenci ve öğretmenlere gereken desteği her zaman veren Ayaz “ Bütün yatırımlarımız çocuklarımız ve gençlerimiz içindir” diyor
 
Geçtiğimiz dönemde öğrencilerin yarıyıl tatillerini dolu dolu geçirmelerine yönelik “e öğrenme” potalını Başiskele Belediyemiz öğrencilere hediye etti. Bu portalde: görsel ders anlatımları, etkinlikler, problemler, açıklamalı testler, çözümlü sorular,yazım kılavuzu ve öykülerden oluşan eğitim setini öğrencilere bizzat Başkan Hüseyin Ayaz armağan etti. Yine Başiskelemizde bulunan öğretmenlerimize belediyemiz tarafından bisiklet hediye edildi. Başkan Ayaz eğitime verdiği değerden dolayı mesaisinin çoğunu okul ziyaretlerinde geçiyor.

Bu kapsamda Başkanımız Hüseyin Ayaz dün üç ayrı okulu ziyaret etti. Başkanımızın ilk durağı mezun olduğu Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu'ydu. Burada idareci ve öğretmenlerle görüşen Başkanımız Ayaz, okul ve çevresindeki eksikler hakkında bilgi aldı.


Bu haber 433 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gölcük'te deprem şehitleri anıldı

Gölcük'te deprem şehitleri anıldı

KOCAELİ’nin Gölcük ilçesinde, 17 Ağustos 1999 depreminde yaşamlarını yitirenler anıldı.

Oğlu evden kovunca kendini denize attı

Oğlu evden kovunca kendini denize attı

.

En uzun gece 17 Ağustos

En uzun gece 17 Ağustos

Sesimiduyan var mı?

AK Partili tüm belediyelerde ABD ürünlerine boykot

AK Partili tüm belediyelerde ABD ürünlerine boykot

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, AK Parti'li 883 Belediye ve 39 il genel meclisi başkanlığına gönderdiği bir tebligat ile israf ve ABD ürünlerine karşı uyardı.

Başkan Bulut, TOBB Marmara Bölge Toplantısı’nda

Başkan Bulut, TOBB Marmara Bölge Toplantısı’nda

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında düzenlenen Marmara Bölge Toplantısı’nda Kocaeli iş dünyasını temsil etti

Başkan Üzülmez’den 17 Ağustos mesajı

Başkan Üzülmez’den 17 Ağustos mesajı

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 17 Ağustos 1999 büyük Marmara depreminin 19’ncu yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ