17 Ekim 2017 Salı 12:39
 
  • 3,658 TL

  • 4,306 TL

  • 152,53 TL

  • 107.342

Öncekiler Sonrakiler

ENSAR VAKFINA MI VERİLECEK?

Ensar vakfına mı verilecek?
03 Ekim 2017 Salı 16:45

.

İzmit Belediyesi Ekim dönemi meclis toplantısı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan başkanlığında yapıldı. 13 madde gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısında AKP İzmit İlçe Başkanı seçilen meclis üyesi Hasan Ayaz da son kez hazır bulunduUKRAYNA’DAN KARDEŞ BELEDİYE

Toplantıda Ukrayna Kherson Belediyesi ve İzmit Belediyesi  arasındaki kültürel, ekonomik ve sosyal ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla yapılabilecek işbirliği çalışmaları kapsamında Kherson Belediyesi ve İzmit Belediyesi arasında kardeş şehir ilişkisinin kurulması ve çalışmaların başlatılması teklifi ile ilgili Kültür Turizm ve Sanat Komisyonunun raporu da görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi.


ÖNERGE VERDİLER


İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'ın mecliste gündem dışı konuşmalara izin vermediği toplantı sırasında CHP'li meclis üyeleri Uğur Koştur ve İlker Ulusoy 28 Haziran Mahallesi'nde yapımı tamamlanmak üzere olan Gençlik merkezinin ENSAR VAKFI'na verilip verilmediğine dair soru önergesi verdi. Soru önergesini cevaplayan Başkan Doğan, gençlik merkezlerinin sadece kullanım haklarını verdiklerinin altını çizerek 'evet öyle bir talep var, ancak kararı meclis verecek' dedi.


Bu haber 990 defa okundu

DİĞER HABERLER

Cumhuriyet Koşusu için başvurular sürüyor

Cumhuriyet Koşusu için başvurular sürüyor

.Başvuru süresi 27 Ekim Cuma günü sona erecek.

Acil kan aranıyor

Acil kan aranıyor

.

Acı haber peş peşe geldi

Acı haber peş peşe geldi

Zap'ta şehit sayısı yükseldi.

Türkiye'de bir ilk daha Kartepe'de

Türkiye'de bir ilk daha Kartepe'de

Kartepe’nin doğal güzelliklerini ortaya çıkarmak ve doğa turizmini desteklemek amacıyla hazırlanan Dağ Altı Yürüyüş ve Bisiklet Yolu Projesi, aynı zamanda ekoturizm alanı ilan edilen bir proje olma özelliğini de taşıyan ilk yer.

İMO’da Bilirkişilik Temel Eğitimleri Başlıyor

İMO’da Bilirkişilik Temel Eğitimleri Başlıyor

Kocaeli’de Bilirkişi Temel Eğitimleri’ne yetkili kurum olarak ev sahipliği yapacak olan İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi birinci dönem eğitimlerini 26-27-28-29 Ekim 2017 tarihlerinde yapacak.

SEDAŞ' tan önemli duyuru

SEDAŞ' tan önemli duyuru

SEDAŞ “2013 Mart Ayı Sonrası” Geçiş DönemindeSayacını, Kendi Satın Alıp Kullananlara ( SEDAŞ Kayıtlarında Müşteri Mülkiyetinde Görünen Sayaçların) Bedelini Ödeyecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ