24 Eylül 2018 Pazartesi 11:39
 
  • 6,266 TL

  • 7,362 TL

  • 242,18 TL

  • 98.054

Öncekiler Sonrakiler

ENSAR VAKFINA MI VERİLECEK?

Ensar vakfına mı verilecek?
03 Ekim 2017 Salı 16:45

.

İzmit Belediyesi Ekim dönemi meclis toplantısı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan başkanlığında yapıldı. 13 madde gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısında AKP İzmit İlçe Başkanı seçilen meclis üyesi Hasan Ayaz da son kez hazır bulunduUKRAYNA’DAN KARDEŞ BELEDİYE

Toplantıda Ukrayna Kherson Belediyesi ve İzmit Belediyesi  arasındaki kültürel, ekonomik ve sosyal ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla yapılabilecek işbirliği çalışmaları kapsamında Kherson Belediyesi ve İzmit Belediyesi arasında kardeş şehir ilişkisinin kurulması ve çalışmaların başlatılması teklifi ile ilgili Kültür Turizm ve Sanat Komisyonunun raporu da görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi.


ÖNERGE VERDİLER


İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'ın mecliste gündem dışı konuşmalara izin vermediği toplantı sırasında CHP'li meclis üyeleri Uğur Koştur ve İlker Ulusoy 28 Haziran Mahallesi'nde yapımı tamamlanmak üzere olan Gençlik merkezinin ENSAR VAKFI'na verilip verilmediğine dair soru önergesi verdi. Soru önergesini cevaplayan Başkan Doğan, gençlik merkezlerinin sadece kullanım haklarını verdiklerinin altını çizerek 'evet öyle bir talep var, ancak kararı meclis verecek' dedi.


Bu haber 1201 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET