27 Mayıs 2019 Pazartesi 05:25
 
Öncekiler Sonrakiler

ENVER GÜLER'E BÜYÜK ALKIŞ

Enver Güler'e büyük alkış
20 Mayıs 2018 Pazar 22:40

İzmit Belediyesi önünde Nevzat Doğan istifa sesleri

Geçtiğimiz gün Kocaelispor taraftarlar Derneği tarafından ihalesi kazanılmasına rağmen İzmit Belediyesi tarafından çay bahçesi  ihalesi iptal edilmiş Hodri Meydan taraftarlar derneği bu duruma büyük tepki göstermişti.Avrupa Ligi mücadelesinde bu gece Fenerbahçe Doğuş, Real Madrid karşısında kupayı kazanmayı hedefliyor. Bu önemli karşılaşmayı İzmit Belediyesi hizet binası girişinde bulunan dev ekranda taraftarlara izletiyor.Belediye önünde toplaan yaklaşık 300 kişi Fenerbahçe lehine tezahurat yaparken Hodri Meydan taraftarlarının bu bölgeden geçtiği sırada gerginlik olacağını bekleyenler fena halde yanıldı.


Hodri Meydan lideri Enver Güler,Başka Kocaelispor sayfasından yaptığı çağrıda ;

'Burda kimse yaygara yapmasın kime ne oğlum. Kim kimi tutarsa tutar. adam şampiyon olmuş bu gece belkide fener olur bize ne. Öyle onun arabasına coluğuna cocuğuna. Ben çarşıda olacağım.Efendi olcaksınız karışmayın kim ne yaparsa yapsın bi daha uyarmam' diyerek taşkılık bekleyenleri uyardı.


Hodri Meydan lideri Güler ardından İzmit Belediyesi önüne geldi ve Kocaelispor taraftarlarının sevgi gösterileri arasında Basketbol maçını seyredenlerin içlerinin rahat olması gerektiğini belirtti. Güler'in bu hareketi hem Fenerbahçeli hemde Kocaelispor taraftarları tarafından uzun süre alkışlandı. Ardından her iki takım taraftarları hep bir ağızdan Nevzat Doğan istifa sesleri ile adeta çarşıyı inletti.

Bu haber 4840 defa okundu

DİĞER HABERLER

EYT'liler Yenikapı'da miting yaptı

EYT'liler Yenikapı'da miting yaptı

Sandığa giderken yaşadıklarını düşüneceklerini söyleyen EYT'liler, emeklilik haklarının bir an önce verilmesi gerektiğini belirtti.

Terörist başı Öcalan'ın avukatlarından ikinci açıklama

Terörist başı Öcalan'ın avukatlarından ikinci açıklama

İmralı'ya ikinci kez giden avukatlar, terör örgütü PKK elebaşının mesajlarını okudu.

Genç kantinci hayatını kaybetti

Genç kantinci hayatını kaybetti

Aslı Kolay, hayata tutunamadı.

Kimsesiz değiliz, biz 'Geniş Aileyiz'

Kimsesiz değiliz, biz 'Geniş Aileyiz'

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi “Geniş Ailem” projesi ile kimsesiz vatandaşlara, resmi işlerinde refakat hizmeti veriyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ