23 Ekim 2018 Salı 13:52
 
  • 5,811 TL

  • 6,673 TL

  • 230,82 TL

  • 92.680

Öncekiler Sonrakiler

ENVER GÜLER'E BÜYÜK ALKIŞ

Enver Güler'e büyük alkış
20 Mayıs 2018 Pazar 22:40

İzmit Belediyesi önünde Nevzat Doğan istifa sesleri

Geçtiğimiz gün Kocaelispor taraftarlar Derneği tarafından ihalesi kazanılmasına rağmen İzmit Belediyesi tarafından çay bahçesi  ihalesi iptal edilmiş Hodri Meydan taraftarlar derneği bu duruma büyük tepki göstermişti.Avrupa Ligi mücadelesinde bu gece Fenerbahçe Doğuş, Real Madrid karşısında kupayı kazanmayı hedefliyor. Bu önemli karşılaşmayı İzmit Belediyesi hizet binası girişinde bulunan dev ekranda taraftarlara izletiyor.Belediye önünde toplaan yaklaşık 300 kişi Fenerbahçe lehine tezahurat yaparken Hodri Meydan taraftarlarının bu bölgeden geçtiği sırada gerginlik olacağını bekleyenler fena halde yanıldı.


Hodri Meydan lideri Enver Güler,Başka Kocaelispor sayfasından yaptığı çağrıda ;

'Burda kimse yaygara yapmasın kime ne oğlum. Kim kimi tutarsa tutar. adam şampiyon olmuş bu gece belkide fener olur bize ne. Öyle onun arabasına coluğuna cocuğuna. Ben çarşıda olacağım.Efendi olcaksınız karışmayın kim ne yaparsa yapsın bi daha uyarmam' diyerek taşkılık bekleyenleri uyardı.


Hodri Meydan lideri Güler ardından İzmit Belediyesi önüne geldi ve Kocaelispor taraftarlarının sevgi gösterileri arasında Basketbol maçını seyredenlerin içlerinin rahat olması gerektiğini belirtti. Güler'in bu hareketi hem Fenerbahçeli hemde Kocaelispor taraftarları tarafından uzun süre alkışlandı. Ardından her iki takım taraftarları hep bir ağızdan Nevzat Doğan istifa sesleri ile adeta çarşıyı inletti.

Bu haber 4740 defa okundu

DİĞER HABERLER

Acil kan aranıyor

Acil kan aranıyor

A rh(+) kan aranıyor.

İZGAZ uyardı

İZGAZ uyardı

Doğal gaz kesintileri yaşanablir

Eski balık pazarı yıkılıyor

Eski balık pazarı yıkılıyor

.

Tuz koktu diyorduk ya...

Tuz koktu diyorduk ya...

.

Fotoğrafçılar Kefken ve Kerpe’yi fotoğrafladı

Fotoğrafçılar Kefken ve Kerpe’yi fotoğrafladı

Büyükşehir’in 4 Mevsim Kocaeli IX. Ulusal Fotoğraf Yarışması için İstanbul’dan gelen fotoğrafçılar, Kocaeli’nin birbirinden güzel yerlerini fotoğraflama fırsatı buldu

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET