19 Aralık 2018 Çarşamba 11:31
 
  • 5,321 TL

  • 6,070 TL

  • 214,73 TL

  • 91.555

Öncekiler Sonrakiler

ERDOĞAN'DAN BAHÇELİ'YE ŞOK ÇIKIŞ

Erdoğan'dan Bahçeli'ye şok çıkış
10 Haziran 2018 Pazar 10:40

Bak canım kardeşim, bak cevap vermiyordum bu işlere şimdi vereceğim

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zeytinburnu'nda yaptığı açıklamada, ''Bizim gündemimizde af diye bir şey yok. Kimse bize farklı yaklaşım göstermesin" ifadelerini kullandı.Erdoğan, şöyle konuştu: "Bak canım kardeşim, bak cevap vermiyordum bu işlere şimdi vereceğim.  Kusura bakmayın. Bakınız, şunu bilin, bizim gündemimizde af diye bir şey yok.  Yani bu konularda kimse bize farklı yaklaşım göstermesin. Kimse bize farklı bir  yaklaşım göstermesin. Yani insan, eğer yargı haklarında bir hüküm vermişse,  içeriye girmişse, onları affetme yetkisi bizim değil. Bu bir. İki, şu anda  Parlamento'nun böyle bir işlevi yok, bu da ortada. Biz kalkıp da bu işi oya  tahvil etmek için bir af çıkartmayız. Bunun istismarına da fırsat vermeyiz. Böyle  bir şeye hakikaten olması gerekenler varsa bunlar seçim sonrası konuşulacak  şeylerdir. Seçimden sonra olabilecek bir şey varsa bunlar yapılır ama şu anda  seçime kalmış 14 gün, 13 gün kalkıp bunu istismar etmek. Böyle şey olmaz. Değil  mi? Şu anda benim halkımın içinde idam isteyenler var. Ben ne dedim? Bu  FETO'culara, bu insanları haksız yere katledenlere, eğer bana Meclis'ten geçer de  önüme gelirse ben bunu onaylarım dedim. Fakat bunların hepsi şu anda geride. Biz  şu anda önce seçimlere bakıyoruz. Seçimleri bir hayırlısıyla inşallah  halledelim."
Bu haber 445 defa okundu

DİĞER HABERLER

3600 Ek Gösterge,Sağlık Çalışanının Hakkıdır!!!

3600 Ek Gösterge,Sağlık Çalışanının Hakkıdır!!!

Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Erdal YILDIRIM yaptığı açıklamada; “3600 Ek Gösterge Tüm Sağlık Personelini” kapsamalı dedi.

Hürriyet, Kocaeli Adliyesi ve avukatların sorunlarını Bakan’a iletti

Hürriyet, Kocaeli Adliyesi ve avukatların sorunlarını Bakan’a iletti

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, Kocaeli’ye yapılacak adliye binasını ve avukatların sorunlarını Adalet Bakanı Gül’e iletti

İYİ Partili Gençlerden Örnek Davranış

İYİ Partili Gençlerden Örnek Davranış

İYİ Parti Kocaeli Gençlik Kolları çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

AK Parti İzmit’te Rıfat Akbaş Aday !

AK Parti İzmit’te Rıfat Akbaş Aday !

Akbaş, Vekaleten Üstlendiği Göreve Asaleten Atanmak İçin Aday

Oh nihayet bitti!

Oh nihayet bitti!

“EFSANE GERİ DÖNÜYOR” Kampanyası son aerdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ