25 Şubat 2020 Salı 03:20

EROL SEYHAN, BİSİKLETLE TÜRKİYE TURUNA HAZIRLANIYOR

Erol Seyhan, bisikletle Türkiye turuna hazırlanıyor
20 Ocak 2019 Pazar 13:00

.

KOBİDOS üyesi Erol Seyhan Türkiye turuna hazırlanıyor. Bu yönde hazırlıklarına tamamlayan Seyhan, destek bekliyor.Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü (KOBİDOS) üyesi Erol Seyhan, Türkiye turuna çıkmaya hazırlanıyor. 20 senedir bisiklet kullanan 55 yaşında ki Seyhan, Türkiye turuna çıkmaya hazırlanırken, hazırlıklarını tamamlama aşamasına geldi. Yaklaşık 70 kg ağırlığında ki ekipmanıyla etaplar halinde yapılacak olan turun 3 ay sürmesi bekleniyor.

BİSİKLET SPORUNUN ÖNEMİ
Çocukluk yıllarından itibaren bisiklet kullanmayı seven Erol Seyhan, uzun yıllar çalışması sonrasında emekli olmasıyla birlikte tutkusu olan bisiklete daha fazla zaman ayırmaya başladı. Turizm rehberliği yaparak yeni yerler keşfeden ve bisikletin önemini her yerde duyurmaya çalışan Seyhan, şimdi de Türkiye turu ile bisiklet sporuna dikkat çekecek.

ŞEHİRLERARASI BİSİKLET YOLU
Etaplar halinde Türkiye turunu gerçekleştireceğini belirten Erol Seyhan “Son 20 yıldır tutkuyla bisiklet kullanıyorum. KOBİDOS ile Kocaeli genelinde bisiklete bakış açısı çok değişti. Yeni projelerle herkesin dikkatini çekiyoruz. Türkiye turu yaparak bisiklet sporuna dikkat çekmek istiyorum. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından alınan karar ile şehirlerarasında bisiklet yolları yapılması zorunlu hale getirildi. Bu durum bizleri sevindirdi” dedi.

DESTEK BEKLİYOR
Her yere bisikletiyle gittiğini belirten Seyhan “İzmit’te yaşıyorum. Şehir merkezinde olsun her yere bisikletimle gidiyorum. Yıllardır müdavimi olduğum berber dükkanı Gölcük’te bulunuyor. Tıraş olacağım zaman yaklaşık 20 km bisikletle Gölcük’e gidiyorum. Bisiklet benim yaşam tarzım haline geldi. Şimdi Türkiye turuna çıkarak yeni heyecanlar ve yerler görmek istiyorum. Bu yönde bütün hazırlıklarım tamamladım. Türkiye turunda şahsıma destek olmak isteyenlerin kulübümüz KOBİDOS’a ulaşmaları yeterlidir” açıklamasında bulundu.

ÜZÜLMEZ’E TEŞEKKÜR
KOBİDOS Başkanı Ali Osman Kanyılmaz “Erol Seyhan abimiz derneğimizin önemli isimlerinden ve büyüklerinden biridir. Her zaman bizlere destek olmuş, her faaliyetimizin içerisinde yer almıştır. Kendisine dernek olarak elimizden gelen desteği veriyoruz. STK’ların ayakta durması zor olduğu günümüzde bizlere en fazla destek veren Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ve ekibine teşekkür ediyoruz. KOBİDOS olarak zor şartlara rağmen elimizden geleni yapıyoruz. Erol abiye destek olmak isteyenler bize ulaşabilirler” şeklinde konuştu.       

Bu haber 884 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Özlü: "Geleceği Gençler Tesis Edecek"

Başkan Özlü:

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, "Gençlerle Başbaşa" etkinliği kapsamında Selim Yürekten Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

K1 Köprülü Kavşağı’na geçici güzergah

K1 Köprülü Kavşağı’na geçici güzergah

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün K1 Köprülü Kavşağı’nda yapacağı çalışma nedeniyle geçici güzergah oluşturuldu.

İzmit Körfezi'nde yunuslar, izleyenlere keyifli anlar yaşattı

İzmit Körfezi'nde yunuslar, izleyenlere keyifli anlar yaşattı

İzmit Körfezi'nde görülen yunuslar denizde eşsiz bir görsel oluşturdu.

KOTO’dan Ulaştırma Bakanlığı’na çıkarma

KOTO’dan Ulaştırma Bakanlığı’na çıkarma

KOTO Başkanı Necmi Bulut ve beraberindeki heyet, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürü Mahmut Gürses’i ziyaret ederek, üyelerin yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri üzerine kapsamlı dosya sundu

Ucuzluk için akşam pazarına gidin diyen Diyanet...

Ucuzluk için akşam pazarına gidin diyen Diyanet...

Lüks otelde servet harcadı

İMO'da kazanan Bulut oldu

İMO'da kazanan Bulut oldu

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) başkanı seçti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ