23 Ocak 2019 Çarşamba 11:37
 
  • 5,324 TL

  • 6,054 TL

  • 220,73 TL

  • 99.943

Öncekiler Sonrakiler

ERZURUM KOCAELİ’YE GELİYOR

Erzurum Kocaeli’ye geliyor
30 Ocak 2018 Salı 12:19

.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Erzurumlular Derneği Kocaeli Şubesi’nin Anadolu Kocaeli’de etkinliği altında 1-5 Şubat tarihleri arasında düzenleyeceği Erzurum Tanıtım Günlerinin basın toplantısı bugün gerçekleştirildi.

Kocaeli Fuarı içerisinde bulunan Sivil Toplum Merkezinde gerçekleştirilen basın toplantısına Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Hasan Yılmaz, Erzurumlular Derneği Kocaeli Şube Başkanı Avni Gözütok ve dernek üyeleri katıldı. 1-5 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Erzurum Tanıtım Günleri kapsamında Kadayıf dolma, cağ kebabı, oltu taşı ürünleri, ayran aşı, kıtlama şekeri, Bardız kilimi gibi Erzurum yöresine özgü ürünler tanıtılacak. Uluslararası fuar merkezinin yanındaki otopark alanında ise ata sporu olan cirit gösterisi yapılacak.


CİRİT GÖSRTERİSİ YAPILACAK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Hasan Yılmaz, “Hazırlığı aylar süren önemli bir organizasyonun arifesindeyiz. İnşallah güzel bir etkinlik ile Erzurum tanıtım günlerini taçlandıracağız. Anadolu Kocaeli’de etkinliğine İlk önce Rize ile başlamıştık, daha sonra Gaziantep, şimdi de Erzurum tanıtım günleri ile devam ediyoruz. 1-5 Şubat tarihleri arasında uluslararası fuar merkezinde olacak. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin organizasyon desteği ile çok güzel geçeceğine inanıyorum. Tüm Erzurum, tanıtım günlerinde burada olacak. Tanıtım günleri kapsamında Cirit gösterisi de yapacağız” dedi.


TÜM HALKIMIZI DAVET EDİYORUZ

Erzurumlular Derneği Kocaeli Şube Başkanı Avni Gözütok ise, “Erzurum Belediyesi de etkinliğimize çok destek veriyor. Atatürk üniversitesinden de rektörlerimiz 1 Şubatta burada olacak. Nasip olursa diriliş Ertuğrul dizisi oyuncularının da katılmasını bekliyoruz. 1 Şubat’ta Kocaeli’de Erzurum’u yaşatacağız. Bizim için bir ilk olduğundan dolayı çok hevesli çalışıyoruz. Cirit bizim ata sporumuz. Cirit gösterilerimiz de olacak. Güzel bir etkinlik olacağına inanıyoruz. Tüm hakkımızı davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Haber Vildan KEKEÇBu haber 1320 defa okundu

DİĞER HABERLER

Deniz Ticaret odası burs verecek

Deniz Ticaret odası burs verecek

.

Çayırova Adayımız AKSU

Çayırova Adayımız AKSU

.

Konut satışları azaldı....

Konut satışları azaldı....

İllere göre Konut Satış İstatistikleri,2018 verileri açıklandı.

'Kadın ve mimar gözü İle İzmit’e dokunacağım'

'Kadın ve mimar gözü İle İzmit’e dokunacağım'

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, İlim Yayma Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Sevimli Dostlar için 15 Bölgeye Yemek Bırakılıyor

Sevimli Dostlar için 15 Bölgeye Yemek Bırakılıyor

.

'Göl'seyirciyle buluşuyor

'Göl'seyirciyle buluşuyor

Seçil Mutlu Oğuz’un yazıp yönettiği “Göl” adlı oyun Perşembe günü Süleyman Demirel Kültür Merkezinde sahnelenecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ