20 Haziran 2018 Çarşamba 14:11
 
  • 4,752 TL

  • 5,496 TL

  • 194,79 TL

  • 94.204

Öncekiler Sonrakiler

ERZURUMLULAR İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Erzurumlular iftarda bir araya geldi
08 Haziran 2018 Cuma 13:05

Kocaeli Erzurumlular Derneği, Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftarda üyelerini buluşturdu.

İftara katılım oldukça yoğun gerçekleşti

Kocaeli Erzurumlular Derneği, Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftarda üyelerini buluşturdu. Düzenlenen iftara AK Parti Milletvekili İlyas Şeker, İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Adnan Pala, SP Milletvekili Adayı Nihat Yıldız, Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Cebrail Aydın, Kocaeli Karslılar Derneği Başkanı Alican Kazgan, Marmara Mardinliler Derneği Başkanı Ekrem Güneri, Erzurumlular Vakfı Şube Başkanı Azmi Cihad Hatipoğlu, Kocaeli Erzurumlular Derneği Başkanı Avni Gözütok, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ali Sami Sağsöz ve çok sayıda dernek üyesi katılım gösterdi.


SEVENİMİZİN ÇOK OLMASI MUTLULUK VERİCİ

Kocaeli Erzurumlular Derneği Başkanı Avni Gözütok iftar sonrası yaptığı konuşmada, “Geleneksel iftarımıza hoş geldiniz. Ramazan bereket, huzur ve rahmet ayıdır. Bugün biz iftarı düzenlediğimizden daha fazla kişiyle gerçekleştiriyoruz. Sevenimiz çokmuş. O yüzden mutluyuz. Bir eksiğimiz, kusurumuz olduysa yönetim ve kendi adıma hepinizden özür diliyorum. Böyle mübarek bir günde kentimizdeki hemşerilerimiz ile birlikte olmak mutluluk verici. Burada olan olmayan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


İFTARDA SİYASET KONUŞMAK DOĞRU DEĞİL
Ardından konuşan AK Parti Milletvekili İlyas Şeker, “Ramazanı birer birer tüketiyoruz. Allah hepimize Ramazan’ı sonuna kadar tamamlamayı ve Ramazan Bayramını hep birlikte yaşamayı nasip etsin. Yine şimdiden Pazar günü olan Kandil Gecenizi kutlarım. Bende dernek yöneticilerimize çalışmalarından ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Avni başkan cimrilik yapmış 450 kişilik bir yemek düzenlemiş ancak Ramazan’ın bereketiyle yaklaşık 600 kişi gelmiş. Ama önemli olan buradaki sevgi ve bağlılıktır. Burada iftarda siyasi bir şey konuşmanın doğru olmadığını düşünüyorum, tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 546 defa okundu

DİĞER HABERLER

BORÇ YAPILANDIRMASINDA SON BAŞVURU 31 TEMMUZ

BORÇ YAPILANDIRMASINDA SON BAŞVURU 31 TEMMUZ

.

KOTO’dan ‘İmar Barışı’ Semineri

KOTO’dan ‘İmar Barışı’ Semineri

.

Aksoy'dan iade-i ziyaret

Aksoy'dan iade-i ziyaret

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı ve yeni yönetim kurulu üyelerine iade-i ziyarette bulundu.

Ağaç katliamına dur demek için çalışıyorlar

Ağaç katliamına dur demek için çalışıyorlar

CHP Çevre ve Sağlık Komisyonu ve Tarım Orman İş Sendikası, Umuttepe’de yapılması planlanan evsel katı atık yakma tesisinin inşası için kesilecek 10 binden fazla ağacı kurtarmak doğrultusunda bir eylem planı hazırladı.

Kocaeli bayramda en çok konuşan 10 il arasında

Kocaeli bayramda en çok  konuşan 10 il arasında

Bayramı 17 bin terabayt data, 1.5 milyar dakika konuşma ve 680 milyon SMS ile kutladık

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET