19 Aralık 2018 Çarşamba 11:30
 
  • 5,321 TL

  • 6,070 TL

  • 214,73 TL

  • 91.555

Öncekiler Sonrakiler

ERZURUMLULAR İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Erzurumlular iftarda bir araya geldi
08 Haziran 2018 Cuma 13:05

Kocaeli Erzurumlular Derneği, Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftarda üyelerini buluşturdu.

İftara katılım oldukça yoğun gerçekleşti

Kocaeli Erzurumlular Derneği, Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftarda üyelerini buluşturdu. Düzenlenen iftara AK Parti Milletvekili İlyas Şeker, İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Adnan Pala, SP Milletvekili Adayı Nihat Yıldız, Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Cebrail Aydın, Kocaeli Karslılar Derneği Başkanı Alican Kazgan, Marmara Mardinliler Derneği Başkanı Ekrem Güneri, Erzurumlular Vakfı Şube Başkanı Azmi Cihad Hatipoğlu, Kocaeli Erzurumlular Derneği Başkanı Avni Gözütok, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ali Sami Sağsöz ve çok sayıda dernek üyesi katılım gösterdi.


SEVENİMİZİN ÇOK OLMASI MUTLULUK VERİCİ

Kocaeli Erzurumlular Derneği Başkanı Avni Gözütok iftar sonrası yaptığı konuşmada, “Geleneksel iftarımıza hoş geldiniz. Ramazan bereket, huzur ve rahmet ayıdır. Bugün biz iftarı düzenlediğimizden daha fazla kişiyle gerçekleştiriyoruz. Sevenimiz çokmuş. O yüzden mutluyuz. Bir eksiğimiz, kusurumuz olduysa yönetim ve kendi adıma hepinizden özür diliyorum. Böyle mübarek bir günde kentimizdeki hemşerilerimiz ile birlikte olmak mutluluk verici. Burada olan olmayan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


İFTARDA SİYASET KONUŞMAK DOĞRU DEĞİL
Ardından konuşan AK Parti Milletvekili İlyas Şeker, “Ramazanı birer birer tüketiyoruz. Allah hepimize Ramazan’ı sonuna kadar tamamlamayı ve Ramazan Bayramını hep birlikte yaşamayı nasip etsin. Yine şimdiden Pazar günü olan Kandil Gecenizi kutlarım. Bende dernek yöneticilerimize çalışmalarından ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Avni başkan cimrilik yapmış 450 kişilik bir yemek düzenlemiş ancak Ramazan’ın bereketiyle yaklaşık 600 kişi gelmiş. Ama önemli olan buradaki sevgi ve bağlılıktır. Burada iftarda siyasi bir şey konuşmanın doğru olmadığını düşünüyorum, tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 671 defa okundu

DİĞER HABERLER

3600 Ek Gösterge,Sağlık Çalışanının Hakkıdır!!!

3600 Ek Gösterge,Sağlık Çalışanının Hakkıdır!!!

Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Erdal YILDIRIM yaptığı açıklamada; “3600 Ek Gösterge Tüm Sağlık Personelini” kapsamalı dedi.

Hürriyet, Kocaeli Adliyesi ve avukatların sorunlarını Bakan’a iletti

Hürriyet, Kocaeli Adliyesi ve avukatların sorunlarını Bakan’a iletti

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, Kocaeli’ye yapılacak adliye binasını ve avukatların sorunlarını Adalet Bakanı Gül’e iletti

İYİ Partili Gençlerden Örnek Davranış

İYİ Partili Gençlerden Örnek Davranış

İYİ Parti Kocaeli Gençlik Kolları çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

AK Parti İzmit’te Rıfat Akbaş Aday !

AK Parti İzmit’te Rıfat Akbaş Aday !

Akbaş, Vekaleten Üstlendiği Göreve Asaleten Atanmak İçin Aday

Oh nihayet bitti!

Oh nihayet bitti!

“EFSANE GERİ DÖNÜYOR” Kampanyası son aerdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ