17 Ağustos 2018 Cuma 14:26
 
  • 6,118 TL

  • 6,998 TL

  • 234,17 TL

  • 85.994

Öncekiler Sonrakiler

ERZURUMLULAR İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Erzurumlular iftarda bir araya geldi
08 Haziran 2018 Cuma 13:05

Kocaeli Erzurumlular Derneği, Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftarda üyelerini buluşturdu.

İftara katılım oldukça yoğun gerçekleşti

Kocaeli Erzurumlular Derneği, Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftarda üyelerini buluşturdu. Düzenlenen iftara AK Parti Milletvekili İlyas Şeker, İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Adnan Pala, SP Milletvekili Adayı Nihat Yıldız, Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Cebrail Aydın, Kocaeli Karslılar Derneği Başkanı Alican Kazgan, Marmara Mardinliler Derneği Başkanı Ekrem Güneri, Erzurumlular Vakfı Şube Başkanı Azmi Cihad Hatipoğlu, Kocaeli Erzurumlular Derneği Başkanı Avni Gözütok, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ali Sami Sağsöz ve çok sayıda dernek üyesi katılım gösterdi.


SEVENİMİZİN ÇOK OLMASI MUTLULUK VERİCİ

Kocaeli Erzurumlular Derneği Başkanı Avni Gözütok iftar sonrası yaptığı konuşmada, “Geleneksel iftarımıza hoş geldiniz. Ramazan bereket, huzur ve rahmet ayıdır. Bugün biz iftarı düzenlediğimizden daha fazla kişiyle gerçekleştiriyoruz. Sevenimiz çokmuş. O yüzden mutluyuz. Bir eksiğimiz, kusurumuz olduysa yönetim ve kendi adıma hepinizden özür diliyorum. Böyle mübarek bir günde kentimizdeki hemşerilerimiz ile birlikte olmak mutluluk verici. Burada olan olmayan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


İFTARDA SİYASET KONUŞMAK DOĞRU DEĞİL
Ardından konuşan AK Parti Milletvekili İlyas Şeker, “Ramazanı birer birer tüketiyoruz. Allah hepimize Ramazan’ı sonuna kadar tamamlamayı ve Ramazan Bayramını hep birlikte yaşamayı nasip etsin. Yine şimdiden Pazar günü olan Kandil Gecenizi kutlarım. Bende dernek yöneticilerimize çalışmalarından ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Avni başkan cimrilik yapmış 450 kişilik bir yemek düzenlemiş ancak Ramazan’ın bereketiyle yaklaşık 600 kişi gelmiş. Ama önemli olan buradaki sevgi ve bağlılıktır. Burada iftarda siyasi bir şey konuşmanın doğru olmadığını düşünüyorum, tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 605 defa okundu

DİĞER HABERLER

İMO'dan kamu spotu

İMO'dan kamu spotu

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nin yıldönümü nedeniyle bir kamu spotu hazırladı.

Tuğgeneral Kazım Dalkıran’dan veda ziyareti

Tuğgeneral Kazım Dalkıran’dan veda ziyareti

Başkan Karaosmanoğlu, EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı Tuğgeneral Kazım Dalkıran’ı makamında ağırladı.

Kurban pazarı ilaçlandı

Kurban pazarı ilaçlandı

Büyükşehir tarafından kurban pazarlarına yönelik ilaçlama çalışmaları sürdürülüyor

'Birçok İnsanda Travmaya Neden Oldu'

'Birçok İnsanda Travmaya Neden Oldu'

Yaklaşık 19 yıl önce meydana gelen büyük bir can ve mal kaybına yol açarak insanlarda büyük travmalara neden olan 17 Ağustos depremi ile ilgili yapılan çalışmalarda birçok insanda travma sonrası stres bozukluğu ve depresyon belirtileri gözlendiğini söyleyen Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nden Uzman Psikolog Nesligül Nihal Olgun, 17 ağustos depreminin Türkiye tarihi içerisinde ayrı bir yeri olduğunu ifade etti.

Deprem şehitleri anıldı

Deprem şehitleri anıldı

Marmara Depremi'nin 19'uncu yıldönümünde, depremin merkez üssü Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde tören düzenlendi.

Gölcük'te deprem şehitleri anıldı

Gölcük'te deprem şehitleri anıldı

KOCAELİ’nin Gölcük ilçesinde, 17 Ağustos 1999 depreminde yaşamlarını yitirenler anıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ