18 Temmuz 2018 Çarşamba 08:05
 
  • 4,804 TL

  • 5,597 TL

  • 191,03 TL

  • 91.630

Öncekiler Sonrakiler

ESNAF VE SANATKARLAR ODASINDAN VALİ AKSOY'A ZİYARET

Esnaf ve Sanatkarlar odasından Vali Aksoy'a ziyaret
20 Temmuz 2017 Perşembe 16:16

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya ve Oda Başkanları, Vali Hüseyin Aksoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya ziyarette yaptığı konuşmalarında; “Sayın Valimize İlimizde hizmet veren bütün esnaf kardeşlerim adına ilimize hoş geldiniz diyorum. Vali Aksoy'un kentimize güzel hizmetler sunarak, başarılı olacağına inanıyoruz.” diyerek, Vali Hüseyin Aksoy’a hayırlı olsun temennisinde bulundu ve kabullerinden dolayı teşekkür etti.

 
Vali  Hüseyin Aksoy ise yaptığı konuşmalarında; “Son Valiler Kararnamesi ile Kocaeli’ye atandım ve 29 Haziran’da göreve başladım. Daha önce Muğla, Mersin, Samsun ve Diyarbakır Valiliği görevlerinde bulundum. Görev yaptığım illerde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları ile yakın diyaloglar içerisinde oldum. Görev yaptığım illerden ayrıldıktan sonra da oradaki oda başkanlarımızla temaslarımız devam ediyor. İnşallah Kocaeli’de de bu güzel birlikteliği sizlerle sağlayacağız. Kocaeli Türkiye’nin çok değerli bir ili ve bu önemli ilde esnaf ve sanatkarlar da önemli bir alanı oluşturuyor. Esnaf ve Sanatkarlar toplumun büyük bir kesimine hizmet eden ve çok sayıda istihdam sağlayan kişilerdir.” diyen Vali Aksoy, Oda Başkanları ile tek tek görüşüp, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirtti.


Bu haber 995 defa okundu

DİĞER HABERLER

Herkesin bir planı var?

Herkesin bir planı var?

.

'Bedelli' fırsatçılığı

'Bedelli' fırsatçılığı

.

Kocaeli İMO Hilti Teknik Semineri Düzenledi

Kocaeli İMO Hilti Teknik Semineri Düzenledi

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi geçtiğimiz hafta HİLTİ firması işbirliğiyle oda üyelerine yönelik Hilti Teknik Semineri düzenledi.

Eğitim en önemli insani gelişme alanıdır

Eğitim en önemli insani gelişme alanıdır

Rakamlarla eğitimde gelişmeleri anlatan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, ortaya çıkan başarı verilerini kamuoyu ile paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, her şeyin başının eğitim olduğunu vurguladı.

Cami Mimarisinde Yenilikçi Yorum GTÜ’den

Cami Mimarisinde Yenilikçi Yorum GTÜ’den

.

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuruları başladı!

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuruları başladı!

Sözleşmeli öğretmenlik atamaları için tercih başvuruları bugün başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ