21 Temmuz 2018 Cumartesi 07:19
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,01 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

FARKI, FARK EDECEKSİNİZ

Farkı, fark edeceksiniz
04 Temmuz 2018 Çarşamba 20:30

.

İnternetin insan hayatına girmesi ile beraber kişilerin alışkanlıkları ve yaşam tarzları yavaş yavaş değişkenlik göstermeye başladı.


Eskiye göre sosyal ve hızlı bir hayat var olduğu için internet kullanıcılarının sayısı zamanla artış göstermiştir. Sosyal mecradaki süreç bu şekilde ilerleyince marka ve firmaların dijital alanda yer edinme çabası rekabet haline dönüştü. İnternetin sunduğu avantajlardan yararlanmak isteyen marka ve firmalar sosyal alanda yer edinmeye başladılar.


Sosyal Medya danışmanlığı son yıllarda önemi giderek artan bir meslek haline geldi. Kocaeli Sokak Dergisi Grafikeri Melis İlhan ve abisi Ali İlhan ile birlikte kurdukları Bi' yazılım, Bi' Tasarım fiması ile firmaların ihtiyacı olan hizmetleri sunmaya başladı. İlhan kardeşler ihtiyacınız olan  web sitesinden, sosyal medya reklam ve tanıtımlarına kadar bir çok alanda sizlere profosyonel hizmet sunuyor.


Eğer sizde benim markam önemli diyorsanız mutlaka Bi' Tasarım, Bi' Yazılım firması ile irtibata geçin deriz.Bu haber 1082 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kadir Kurt vefat etti

Kadir Kurt vefat etti

.

Adli tatil başladı

Adli tatil başladı

Yargıda toplu izin kullanımı anlamına gelen adli tatil başladı.

3 yıl önce uyarmıştı;Hiç bir şey değişmedi

3 yıl önce uyarmıştı;Hiç bir şey değişmedi

.

Yargıtay'dan flaş Enis Berberoğlu kararı

Yargıtay'dan flaş Enis Berberoğlu kararı

.

İMO’dan hayırlı olsun ziyareti

İMO’dan hayırlı olsun ziyareti

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, kısa bir süre önce Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığına getirilen Alaeddin Alkaç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ