25 Nisan 2019 Perşembe 17:56
 
Öncekiler Sonrakiler

FARKI, FARK EDECEKSİNİZ

Farkı, fark edeceksiniz
04 Temmuz 2018 Çarşamba 20:30

.

İnternetin insan hayatına girmesi ile beraber kişilerin alışkanlıkları ve yaşam tarzları yavaş yavaş değişkenlik göstermeye başladı.


Eskiye göre sosyal ve hızlı bir hayat var olduğu için internet kullanıcılarının sayısı zamanla artış göstermiştir. Sosyal mecradaki süreç bu şekilde ilerleyince marka ve firmaların dijital alanda yer edinme çabası rekabet haline dönüştü. İnternetin sunduğu avantajlardan yararlanmak isteyen marka ve firmalar sosyal alanda yer edinmeye başladılar.


Sosyal Medya danışmanlığı son yıllarda önemi giderek artan bir meslek haline geldi. Kocaeli Sokak Dergisi Grafikeri Melis İlhan ve abisi Ali İlhan ile birlikte kurdukları Bi' yazılım, Bi' Tasarım fiması ile firmaların ihtiyacı olan hizmetleri sunmaya başladı. İlhan kardeşler ihtiyacınız olan  web sitesinden, sosyal medya reklam ve tanıtımlarına kadar bir çok alanda sizlere profosyonel hizmet sunuyor.


Eğer sizde benim markam önemli diyorsanız mutlaka Bi' Tasarım, Bi' Yazılım firması ile irtibata geçin deriz.Bu haber 1978 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ