21 Eylül 2018 Cuma 08:04
 
  • 6,233 TL

  • 7,347 TL

  • 243,43 TL

  • 96.121

Öncekiler Sonrakiler

FARKI, FARK EDECEKSİNİZ

Farkı, fark edeceksiniz
04 Temmuz 2018 Çarşamba 20:30

.

İnternetin insan hayatına girmesi ile beraber kişilerin alışkanlıkları ve yaşam tarzları yavaş yavaş değişkenlik göstermeye başladı.


Eskiye göre sosyal ve hızlı bir hayat var olduğu için internet kullanıcılarının sayısı zamanla artış göstermiştir. Sosyal mecradaki süreç bu şekilde ilerleyince marka ve firmaların dijital alanda yer edinme çabası rekabet haline dönüştü. İnternetin sunduğu avantajlardan yararlanmak isteyen marka ve firmalar sosyal alanda yer edinmeye başladılar.


Sosyal Medya danışmanlığı son yıllarda önemi giderek artan bir meslek haline geldi. Kocaeli Sokak Dergisi Grafikeri Melis İlhan ve abisi Ali İlhan ile birlikte kurdukları Bi' yazılım, Bi' Tasarım fiması ile firmaların ihtiyacı olan hizmetleri sunmaya başladı. İlhan kardeşler ihtiyacınız olan  web sitesinden, sosyal medya reklam ve tanıtımlarına kadar bir çok alanda sizlere profosyonel hizmet sunuyor.


Eğer sizde benim markam önemli diyorsanız mutlaka Bi' Tasarım, Bi' Yazılım firması ile irtibata geçin deriz.Bu haber 1467 defa okundu

DİĞER HABERLER

Alkollü sürücü balık lokantasına çarptı

Alkollü sürücü balık lokantasına çarptı

.

Başkan Karaosmanoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a konuk oldu

Başkan Karaosmanoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a konuk oldu

Başkan Karaosmanoğlu, Ankara temaslarında Külliyede Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Gazi Meclis’te ise Meclis Başkanı Yıldırım’a konuk oldu

YEP Yeni Ekonomi Proğramı açıklandı

YEP Yeni Ekonomi Proğramı açıklandı

Orta Vadeli Program, Yeni Ekonomi Programı ismiyle hazırlandı.

Mahalle Mahalle Seminerler Devam Ediyor

Mahalle Mahalle Seminerler Devam Ediyor

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından her hafta bir mahallede düzenlenen Mahalle Mahalle Seminer projesi devam ediyor.

O firmalara af yok!

 O firmalara af yok!

Kocaeli Valiliği, Kocaeli’de 7 firmada toplam 1061 üründe haksız fiyat artışı tespit edildiğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET