24 Eylül 2017 Pazar 01:00
 
  • 3,495 TL

  • 4,178 TL

  • 146,14 TL

  • 104.123

Öncekiler Sonrakiler

FATİH GEDİK İSTİFA ETTİ

Fatih Gedik istifa etti
24 Ağustos 2017 Perşembe 00:00

.

Alperen Ocakları İl Başkanı Fatih Gedik görevinden istifa ettiğini duyurdu.Gedik istifa açıklamasında şu görüşlere yer verdi.

12 -13 yaşlarında rahmetli Muhsin başkan ile tanışmış, onun fikirleriyle yoğrulmuş ve onu kendine idol, önder ve rehber edinmiş birisi olarak büyük birlik davasına hizmet etmeye çalıştım.


Bu çerçevede 2008 yılında arkadaşlarımızla birlikte Büyük Birlik Partisi Darıca Gençlik Kolları teşkilatını kurduk ve Başkan yardımcılığı görevinde bulundum. Akabinde Darıca Alperen ocakları İlçe başkanlığı görevine atandım. Daha sonrası itibariyle de Alperen Ocakları Kocaeli İl başkanlığı görevine getirildim. 10.07.2016 tarihinde de Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma vakfı Kocaeli İl başkanlığı görevine layık görüldüm. Bugüne kadar çalışma arkadaşlarımla birlikte görevimizi Muhsin başkanımızın ilkeleri doğrultusunda hakkıyla yerine getirmeye çalıştık.


Ancak geldiğimiz noktada 22.08.2017 tarihi itibariyle mevcut görevimden ayrılmak istediğimi üst yönetime beyan ettim. Genel başkanımız Sayın Murat Aslan ile yaptığımız görüşme ve değerlendirmeler sonucunda yürütmekte olduğum görevimden kendi isteğimle ayrılma kararı aldım. Kocaeli'nde yeni bir atamanın yapılmayacağı Genel Başkanımız  tarafımdan; tarafımıza belirtilmiştir.


Bu süreç içerisinde görevin gerektirdiği hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan birlikte çalıştığımız bütün dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Şunu da ifade etmek isterim ki; görevimden ayrılmak  etmiş olmam kesinlikle Muhsin başkanımızın ilke ve ülküsünden ayrıldığım anlamına gelmemektedir. Hayatımın sonuna kadar Muhsin başkanımızın çizgisi olan milli birlik ve beraberliğimiz için elimden gelen her türlü  gayreti göstermeye  çalışacağım. Kamuoyuna saygıyla duyururum.
 FATİH GEDİK. Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Kocaeli İl Başkanı.
Bu haber 971 defa okundu

DİĞER HABERLER

100 Milyon TL lik ihalenin tarihi açıklandı

100 Milyon TL lik  ihalenin  tarihi açıklandı

Kartepe’nin 50 yıllık hayali Teleferik Projesi hayata geçiyor.

İSU Kartepe Avluburun HES'i tamamladı

İSU Kartepe Avluburun HES'i tamamladı

İSU Genel Müdürlüğü, “sudan güç alan” stratejisi ile enerji yatırımlarını sürdürüyor.

Down Sendromlular için spor

Down Sendromlular için spor

Şimdiye kadar engellilere yönelik bir çok örnek projeyi hayata geçiren İzmit Belediyesi’nce Down sendromlulara özel spor yapma imkânı sağlanıyor.

Amaç FETÖCÜLERİ temizlemek!

Amaç FETÖCÜLERİ temizlemek!

.

KOÜ'den 'Mavi Balina'uyarısı geldi

KOÜ'den 'Mavi Balina'uyarısı geldi

Yüzlerce çocuğu ağına düşürüp intiharına sebep olan Mavi Balina oyunu hakkında KOÜ akademisyenlerinden açıklama “Mavi Balina buz dağının görünen kısmı”…

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ