22 Temmuz 2018 Pazar 23:33
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,35 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

FATİH GEDİK İSTİFA ETTİ

Fatih Gedik istifa etti
24 Ağustos 2017 Perşembe 00:00

.

Alperen Ocakları İl Başkanı Fatih Gedik görevinden istifa ettiğini duyurdu.Gedik istifa açıklamasında şu görüşlere yer verdi.

12 -13 yaşlarında rahmetli Muhsin başkan ile tanışmış, onun fikirleriyle yoğrulmuş ve onu kendine idol, önder ve rehber edinmiş birisi olarak büyük birlik davasına hizmet etmeye çalıştım.


Bu çerçevede 2008 yılında arkadaşlarımızla birlikte Büyük Birlik Partisi Darıca Gençlik Kolları teşkilatını kurduk ve Başkan yardımcılığı görevinde bulundum. Akabinde Darıca Alperen ocakları İlçe başkanlığı görevine atandım. Daha sonrası itibariyle de Alperen Ocakları Kocaeli İl başkanlığı görevine getirildim. 10.07.2016 tarihinde de Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma vakfı Kocaeli İl başkanlığı görevine layık görüldüm. Bugüne kadar çalışma arkadaşlarımla birlikte görevimizi Muhsin başkanımızın ilkeleri doğrultusunda hakkıyla yerine getirmeye çalıştık.


Ancak geldiğimiz noktada 22.08.2017 tarihi itibariyle mevcut görevimden ayrılmak istediğimi üst yönetime beyan ettim. Genel başkanımız Sayın Murat Aslan ile yaptığımız görüşme ve değerlendirmeler sonucunda yürütmekte olduğum görevimden kendi isteğimle ayrılma kararı aldım. Kocaeli'nde yeni bir atamanın yapılmayacağı Genel Başkanımız  tarafımdan; tarafımıza belirtilmiştir.


Bu süreç içerisinde görevin gerektirdiği hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan birlikte çalıştığımız bütün dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Şunu da ifade etmek isterim ki; görevimden ayrılmak  etmiş olmam kesinlikle Muhsin başkanımızın ilke ve ülküsünden ayrıldığım anlamına gelmemektedir. Hayatımın sonuna kadar Muhsin başkanımızın çizgisi olan milli birlik ve beraberliğimiz için elimden gelen her türlü  gayreti göstermeye  çalışacağım. Kamuoyuna saygıyla duyururum.
 FATİH GEDİK. Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Kocaeli İl Başkanı.
Bu haber 1086 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ