20 Mart 2018 Salı 16:32
 
  • 3,934 TL

  • 4,835 TL

  • 165,72 TL

  • 116.310

Öncekiler Sonrakiler

FEVZİYE TUVALETİNE GİDİN!

Fevziye  tuvaletine gidin!
16 Eylül 2017 Cumartesi 00:18

.

Malum Pazartesi günü okullar başlıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı okula yeni başlayacak öğrencilerin geçiş sürecini daha rahat atlatmaları amacı ile bir hafta önceden bu çocukları okullarda geçici eğitime aldı.


TUVALET SORUNU NE OLACAK?


Çocukların okula uyumda karşılaştıkları sorunlardan biri de okulda tuvalet. Çocukların boyuna uygun olmayan lavabolar ve evinde alışık olduğu tuvalet yerine karşılaştığı ALATURKA tuvalet yüzünden çocuklar okula gitmek istemiyor.

ALAFRANGA'DAN ALATURKA'YA


Geçtiğimiz yıllarda kullanılan Alaturka tuvaletlerin yerini artık ALAFRANGA tuvaletler aldı.Ve artık neredeyse evlerde ALATURKA tuvalet kalmadı. ALAFRANGA tuvaletli evlerde yetişen ve bu yıl okula başlayan çocuklar bugüne kadar görmedikleri tuvaletleri görünce bocalamaya başladı. Geçtiğimiz gün torununu okula götüren bir veli oldukça düşündürücü bir tepki ile karşılaşmış. Çişi gelen torun tuvalete gittiğinde hiç görmediği manzara ile karşılaşınca soluğu dedesinin yanında almış. Dede okul yöneticilerine durumu anlattığında da oldukça ilginç bir cevap almış.Okul yöneticisi siz en iyisi Fevziye Camisindeki tuvalete torununuzu götürün ve orada tuvalet eğitim verin sözleri karşısında adeta dona kalmış.

Bu haber 1382 defa okundu

DİĞER HABERLER

Cami derneğinin paralarını çaldı

Cami derneğinin paralarını çaldı

Kocaeli Darıca ilçede, kimliği belirsiz bir kişi, girdiği camide, cami derneğine ait 2 bin lira çaldı. Güvenlik kamerasına yansıyan olay sonrası polis, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Genç İşadamları'ndan Ok’a Ziyaret

Genç İşadamları'ndan Ok’a Ziyaret

İZGİAD Başkanı Yusuf Erenkaya ve yönetim kurulu üyeleri, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok’u makamında ziyaret etti.

‘Vaatlerimizin %91’ini tamamladık’

‘Vaatlerimizin %91’ini tamamladık’

Başkan Karaosmanoğlu, Yatırım Gündemi toplantısında Büyükşehir Belediyesi’nin 2014-2019 dönemini değerlendirdi

İzinsiz tabelalar kaldırılıyor

 İzinsiz tabelalar kaldırılıyor

Kandıra İlçesinde turizm beldelerinde bulunan izinsiz tabelalar, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi “Reklam, İlan ve Tanıtım Yönetmeliği” kapsamında kaldırılıyor.

Aşık Veysel anılacak

Aşık Veysel anılacak

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ