18 Temmuz 2018 Çarşamba 08:05
 
  • 4,804 TL

  • 5,597 TL

  • 191,03 TL

  • 91.630

Öncekiler Sonrakiler

FEVZİYE TUVALETİNE GİDİN!

Fevziye  tuvaletine gidin!
16 Eylül 2017 Cumartesi 00:18

.

Malum Pazartesi günü okullar başlıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı okula yeni başlayacak öğrencilerin geçiş sürecini daha rahat atlatmaları amacı ile bir hafta önceden bu çocukları okullarda geçici eğitime aldı.


TUVALET SORUNU NE OLACAK?


Çocukların okula uyumda karşılaştıkları sorunlardan biri de okulda tuvalet. Çocukların boyuna uygun olmayan lavabolar ve evinde alışık olduğu tuvalet yerine karşılaştığı ALATURKA tuvalet yüzünden çocuklar okula gitmek istemiyor.

ALAFRANGA'DAN ALATURKA'YA


Geçtiğimiz yıllarda kullanılan Alaturka tuvaletlerin yerini artık ALAFRANGA tuvaletler aldı.Ve artık neredeyse evlerde ALATURKA tuvalet kalmadı. ALAFRANGA tuvaletli evlerde yetişen ve bu yıl okula başlayan çocuklar bugüne kadar görmedikleri tuvaletleri görünce bocalamaya başladı. Geçtiğimiz gün torununu okula götüren bir veli oldukça düşündürücü bir tepki ile karşılaşmış. Çişi gelen torun tuvalete gittiğinde hiç görmediği manzara ile karşılaşınca soluğu dedesinin yanında almış. Dede okul yöneticilerine durumu anlattığında da oldukça ilginç bir cevap almış.Okul yöneticisi siz en iyisi Fevziye Camisindeki tuvalete torununuzu götürün ve orada tuvalet eğitim verin sözleri karşısında adeta dona kalmış.

Bu haber 1426 defa okundu

DİĞER HABERLER

Herkesin bir planı var?

Herkesin bir planı var?

.

'Bedelli' fırsatçılığı

'Bedelli' fırsatçılığı

.

Kocaeli İMO Hilti Teknik Semineri Düzenledi

Kocaeli İMO Hilti Teknik Semineri Düzenledi

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi geçtiğimiz hafta HİLTİ firması işbirliğiyle oda üyelerine yönelik Hilti Teknik Semineri düzenledi.

Eğitim en önemli insani gelişme alanıdır

Eğitim en önemli insani gelişme alanıdır

Rakamlarla eğitimde gelişmeleri anlatan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, ortaya çıkan başarı verilerini kamuoyu ile paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, her şeyin başının eğitim olduğunu vurguladı.

Cami Mimarisinde Yenilikçi Yorum GTÜ’den

Cami Mimarisinde Yenilikçi Yorum GTÜ’den

.

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuruları başladı!

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuruları başladı!

Sözleşmeli öğretmenlik atamaları için tercih başvuruları bugün başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ