Öncekiler Sonrakiler

GEBZE’DE, İREM DERİCİ COŞKUSU

Gebze’de, İrem Derici coşkusu
07 Temmuz 2018 Cumartesi 13:48

Büyükşehir Belediyesi tarafından “Gebze Yaz Etkinlikleri” kapsamında düzenlenen İrem Derici konserinde binlerce Gebzeli sanatçının şarkılarına eşlik etti

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Gebze Yaz Etkinlikleri kapsamında ünlü sanatçı İrem Derici konser verdi. İrem Derici’nin sevilen şarkılarını seslendirdiği konsere, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Gebze Cumhuriyet Meydanında düzenlenen konserde, sevilen sanatçının eserlerine hayranları da eşlik etti.


 “Maşallah Gebzem”

Sevilen sanatçı İrem Derici, konsere katılanların coşkusu karşısında “Ben hayatımda bu kadar coşkulu ve heyecanlı bir kalabalık görmedim. Maşallah Gebzem” dedi. İrem Derici, Cumhuriyet Meydanını dolduran binlerce Gebzelinin eşlik ettiği şarkılarını 2 saat süren konserde seslendirdi. Konsere katılanlar, şarkılara eşlik ederken cep telefonlarıyla da bol bol video ve fotoğraf çekti.


Konserler hız kesmiyor
Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen konserler hız kesmeden devam ediyor. 18 Temmuz Çarşamba saat: 21.00’de Öykü Gürman, Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesinde düzenlenecek ücretsiz konserlerde sahne alacak.


Bu haber 984 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ