21 Kasım 2017 Salı 16:45
 
  • 3,951 TL

  • 4,635 TL

  • 162,29 TL

  • 104.712

Öncekiler Sonrakiler

GEÇMİŞ OLSUN

Geçmiş Olsun
22 Ağustos 2017 Salı 00:00

.

İzmit'in tanınmış gazetecilerinden biri olan ve halen Medical Park Kocaeli hastanesi Kurumsal İletişim Uzmanı olarak görev yapan Samet Ata Türkyılmaz'ın babası tatilde geçirdiği rahatsızlık sonucu hastaye kaldırıldı.


Hemen ameliyata alınan baba Kenan Türkyılmaz'ın ameliyatını ilimizin en değerli doktorlarından biri olan ve aynı zamanda Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Doç. Dr. Soner Şahin ile Op. Dr. Saim Kale gerçekleştirildi. Oldukça başarılı geçen ameliyat sonrası Kenan Türkyılmaz'ın bir süre daha hastanede müşahade altında tutulacağı öğrenildi. Ameliyat sonrası Samet Ata Türkyılmaz, kendisini yalnız bırakmayan dostlarına sosyal medya hesabından teşekkür etti.


İŞTE O PAYLAŞIM

Babam Kenan Türkyılmaz, bugün Medical Park Hastaneler Grubu'na bağlı İstinye Üniversite Hastanesi'nde omurilik ameliyatı geçirdi. Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı, aynı zamanda Genel Müdürüm Doç. Dr. Soner Sahin ve Op. Dr. Saim Kale tarafından gerçekleşen ameliyat çok şükür başarıyla tamamlandı. Başta Soner hocam olmak üzere, Saim hocama, en başından beri destek olan Misafir Hizmetleri Müdürümüz Vildan Önver'e, Satınalma Sorumlumuz Atilla Macit'e ve VM Medical Park Kocaeli Hastanesi'nden manevi desteklerini esirgemeyen değerli iş arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Şimdi dinleniyoruz. Tüm dost ve akrabalarımıza duyurulurBu haber 1315 defa okundu

DİĞER HABERLER

Bylock operasyonu:15 gözaltı

Bylock operasyonu:15 gözaltı

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü’nün operasyonları kapsamında "Bylock"kullandıkları tesbit edilen farklı meslek guruplarından15 kişi hakkında yakalama kararı verildi.

İZGAZ' dan önemli uyarı!

İZGAZ' dan önemli uyarı!

İZGAZ havaların soğumasıyla birlikte doğal gaz ve katı yakıt kullanmakta olan tüketicileri karbonmonoksit zehirlenmeleriner karşı uyardı.

Valilik dolandırıcılara karşı uyardı!

Valilik dolandırıcılara karşı uyardı!

Kocaeli valiliği yetkili kişilerin isimleri kullanılarak kurum kuruluş ve hayırseverleri arayarak bağış veya yardım gibi nedenlerle para talep eden dolandırıcılara karşı uyardı.

SEDAŞ, 4 AR-GE projesinin tanıtımını yaptı

SEDAŞ, 4 AR-GE projesinin tanıtımını yaptı

Bekir Sami Güven, 'Hizmet aşkı olanın projesi olur' dedi ve SEDAŞ’ın 2017 yılında 4 yeni Ar-Ge projesini onurla ve gururla sürdürmeye başladığını belirtti.

Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ın anne acısı

Petrol-İş  Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ın anne acısı

.

O hastalığı önleyebilirsiniz

O hastalığı önleyebilirsiniz

Derince Eğitim Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Aysun Şengül, Akciğer Kanseri Hakkında Çok Önemli Bilgiler Aktardı!

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET