19 Temmuz 2018 Perşembe 01:20
 
  • 4,793 TL

  • 5,585 TL

  • 189,85 TL

  • 92.322

Öncekiler Sonrakiler

GEÇMİŞ OLSUN

Geçmiş Olsun
22 Ağustos 2017 Salı 00:00

.

İzmit'in tanınmış gazetecilerinden biri olan ve halen Medical Park Kocaeli hastanesi Kurumsal İletişim Uzmanı olarak görev yapan Samet Ata Türkyılmaz'ın babası tatilde geçirdiği rahatsızlık sonucu hastaye kaldırıldı.


Hemen ameliyata alınan baba Kenan Türkyılmaz'ın ameliyatını ilimizin en değerli doktorlarından biri olan ve aynı zamanda Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Doç. Dr. Soner Şahin ile Op. Dr. Saim Kale gerçekleştirildi. Oldukça başarılı geçen ameliyat sonrası Kenan Türkyılmaz'ın bir süre daha hastanede müşahade altında tutulacağı öğrenildi. Ameliyat sonrası Samet Ata Türkyılmaz, kendisini yalnız bırakmayan dostlarına sosyal medya hesabından teşekkür etti.


İŞTE O PAYLAŞIM

Babam Kenan Türkyılmaz, bugün Medical Park Hastaneler Grubu'na bağlı İstinye Üniversite Hastanesi'nde omurilik ameliyatı geçirdi. Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı, aynı zamanda Genel Müdürüm Doç. Dr. Soner Sahin ve Op. Dr. Saim Kale tarafından gerçekleşen ameliyat çok şükür başarıyla tamamlandı. Başta Soner hocam olmak üzere, Saim hocama, en başından beri destek olan Misafir Hizmetleri Müdürümüz Vildan Önver'e, Satınalma Sorumlumuz Atilla Macit'e ve VM Medical Park Kocaeli Hastanesi'nden manevi desteklerini esirgemeyen değerli iş arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Şimdi dinleniyoruz. Tüm dost ve akrabalarımıza duyurulurBu haber 1512 defa okundu

DİĞER HABERLER

Enver Güler trafik kazası geçirdi

Enver Güler trafik kazası geçirdi

.

Otlarken su kuyusuna düştü!

Otlarken  su kuyusuna düştü!

.

O Ünite Hizmete Girdi

O Ünite Hizmete Girdi

.

Fevziye çay bahçesine milyonluk teklif

Fevziye çay bahçesine milyonluk teklif

İzmit Belediyesi’nin mülkiyetindeki Fevziye Çay Bahçesi için yapılan kiralama ihalesine milyonluk teklif verildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ