19 Mart 2018 Pazartesi 15:38
 
  • 3,947 TL

  • 4,849 TL

  • 166,16 TL

  • 115.862

Öncekiler Sonrakiler

GEÇMİŞ OLSUN

Geçmiş Olsun
22 Ağustos 2017 Salı 00:00

.

İzmit'in tanınmış gazetecilerinden biri olan ve halen Medical Park Kocaeli hastanesi Kurumsal İletişim Uzmanı olarak görev yapan Samet Ata Türkyılmaz'ın babası tatilde geçirdiği rahatsızlık sonucu hastaye kaldırıldı.


Hemen ameliyata alınan baba Kenan Türkyılmaz'ın ameliyatını ilimizin en değerli doktorlarından biri olan ve aynı zamanda Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Doç. Dr. Soner Şahin ile Op. Dr. Saim Kale gerçekleştirildi. Oldukça başarılı geçen ameliyat sonrası Kenan Türkyılmaz'ın bir süre daha hastanede müşahade altında tutulacağı öğrenildi. Ameliyat sonrası Samet Ata Türkyılmaz, kendisini yalnız bırakmayan dostlarına sosyal medya hesabından teşekkür etti.


İŞTE O PAYLAŞIM

Babam Kenan Türkyılmaz, bugün Medical Park Hastaneler Grubu'na bağlı İstinye Üniversite Hastanesi'nde omurilik ameliyatı geçirdi. Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı, aynı zamanda Genel Müdürüm Doç. Dr. Soner Sahin ve Op. Dr. Saim Kale tarafından gerçekleşen ameliyat çok şükür başarıyla tamamlandı. Başta Soner hocam olmak üzere, Saim hocama, en başından beri destek olan Misafir Hizmetleri Müdürümüz Vildan Önver'e, Satınalma Sorumlumuz Atilla Macit'e ve VM Medical Park Kocaeli Hastanesi'nden manevi desteklerini esirgemeyen değerli iş arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Şimdi dinleniyoruz. Tüm dost ve akrabalarımıza duyurulurBu haber 1429 defa okundu

DİĞER HABERLER

1 Haftalık uyuşturucu raporu

1 Haftalık uyuşturucu raporu

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ve Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından il genelinde düzenlenen uyuşturucu operasyonlarının haftalık bilançosu açıklandı.

Meteoroloji uyardı!Fırtına geliyor

Meteoroloji uyardı!Fırtına geliyor

.

Doğan'dan Demirtaş'a ziyaret

Doğan'dan Demirtaş'a ziyaret

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, AK Parti İl Kadın Kolları yöneticisi Aysel Demirtaş’ı iş yerinde ziyaret ettik.

Körfezde Zincirleme kaza

Körfezde Zincirleme kaza

3 YARALI

Bakan Müjdeyi verdi!

Bakan Müjdeyi verdi!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu müjdeli haberi vererek yakında memurlar için yarı zamanlı çalışma sisteminin hayata geçirileceğini duyurdu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ