hyundai
15 Ekim 2019 Salı 13:13

GEGACE, GÜLEN'İ KINADI

Gegace, Gülen'i kınadı
06 Ekim 2019 Pazar 18:57

Özür dilemeye davet etti

Darıca Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Arif Gülen, bir gazetede yapılan haber sonrası sosyal medya hebsanından gazetecilere yönelik çok çirkin ifadelerde bulundu.

 

Gülen, “Şahsiyet ve Karakter yoksunu,Kalemi ve Deklanşörünü silah olarak kullanan köpekler istiyor diye şahsiyetli,üreten ve başarılı Atlar ölmez..Eşref Hoca Candır gerisi yalan..Kimse DGB ye oynamasın. Dalımı kıranın Ağacını sökerim(.)” şeklinde yazı paylaşarak gazetecileri adeta tehdit etti.

Arif Gülen'in bu paylaşımının ardından  Gebze Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu oldukça sert bir mesaj yayınlayarak  Arif Gülen’i kınadı ve özür dilemeye davet etti. Gebze Gazeteciler Cemiyeti açıklamasında;

 

“Darıca Gençlerbirliği A.Ş Başkanı Arif Gülen, bir gazetede yapılan haberden dolayı sosyal medya hesabından gazetecilere ağır hakaretlerin yanı sıra tehdite varan açıklamada bulunmuştur. Halkın bilgilendirilmesi, bilinçlendirilmesi ve kamuoyunda gerekli hassasiyetlerin oluşturulması konusunda önemli katkıları bulunan, her türlü şartta görevini yapmaya çalışan basın mensuplarına hakaret ve tehdit içeren bu paylaşımından dolayı Darıca Gençlerbirliği A.Ş Başkanı Arif Gülen’i kınıyor, kendisini özür dilemeye davet ediyoruz.”

Bu haber 396 defa okundu

DİĞER HABERLER

İbrahim Efe hakkında karar verildi

İbrahim Efe hakkında karar verildi

.

Genç işsiz sayısı 1 milyon 65 bin kişi arttı

Genç işsiz sayısı 1 milyon 65 bin kişi arttı

.

Barış Pınarı operasyonu

Barış Pınarı operasyonu

Temzilenen YPG'li sayısı 560

Büyükşehir Meclisi’nden Barış Pınarı Operasyonu’na destek

Büyükşehir Meclisi’nden Barış Pınarı Operasyonu’na destek

Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeleri Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’de gerçekleştirdiği ‘Barış Pınarı Operasyonuna’ destek verdi.

TAŞKÖPRÜLÜLER İSTİŞARE YAPTI

TAŞKÖPRÜLÜLER İSTİŞARE YAPTI

Körfez ve Derince Köy muhtarları ile bir araya geldiler

Bu forma kutsal

Bu forma kutsal

Helal sana be çocuk

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ