25 Mayıs 2019 Cumartesi 23:10
 
Öncekiler Sonrakiler

GENÇ-İMO'DAN SEMİNER

Genç-İMO'dan seminer
13 Mayıs 2019 Pazartesi 14:25

genç-İMO ve Rönesans Holding ile “Sürdürülebilir Geleceği Tasarla” semineri

Türkiye’nin en büyük inşaat firmalarından biri olan Rönesans Holding, Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde okuyan Kocaeli Genç-İMO üyeleri ile buluştu.

Türkiye'nin en büyük inşaat firmalarının başında gelen Rönesans Holding’in geleceği tasarlayan gençlerle buluştuğu “Sürdürülebilir Geleceği Tasarla” semineri geçtiğimiz hafta içi Kocaeli Üniversitesi Savaş Ayberk Konferans Salon’unda gerçekleştirildi.  Seminerde kurumsal firmaların yeni mezun olacak öğrencilerden beklentileri, işe alımlarda dikkat edilen hususlar, doğru CV hazırlama yöntemleri ve mini mülakatlar gerçekleştirildi. Seminer Mimar Nil Ciritoglu ve Kalite Direktörü Ateş Beşibirlik’in sunumu ile başladı. Oldukça verimli geçen seminerde öğrenciler sektörün dinamikleri hakkında fikir alışverişi yapma imkanı buldular.

Seminer, Genç-İMO Başkanı Muharrem Önder tarafından Mimar Nil Ciritoglu ve Ateş Beşibirlik’ katkılarından dolayı plaket takdimi verildikten sonra soru cevap şeklinde son buldu.

Bu haber 503 defa okundu

DİĞER HABERLER

BELEDİYEDEN ÖNEMLİ UYARI

 BELEDİYEDEN ÖNEMLİ UYARI

.

Irak'ın kuzeyinde çatışma: 1 asker şehit!

Irak'ın kuzeyinde çatışma: 1 asker şehit!

.

SKM'DE GENÇLİK SERGİSİ

SKM'DE GENÇLİK SERGİSİ

Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi ile Başiskele Misak-ı Milli Ortaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu ‘Gençlik Sergisi” törenle açıldı

DENAD gönüllere dokunuyor

DENAD gönüllere dokunuyor

Dilovası'nda faaliyet gösteren Dilovası Engelli, Engelli Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (DENAD) gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Tohum desteği, çiftçilerin yüzünü güldürüyor

Tohum desteği, çiftçilerin yüzünü güldürüyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından yüzde 50 hibe desteğiyle çiftçilere verilen tohumlar, yakın zamanda hasat edilecek

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ