21 Kasım 2017 Salı 18:50
 
  • 3,955 TL

  • 4,641 TL

  • 162,81 TL

  • 105.347

Öncekiler Sonrakiler

GENÇ KOCAELİLERDE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Genç Kocaelilerde bayrak değişimi
22 Ekim 2017 Pazar 15:19

Sedat Köse, koltuğunu Umut Ongül'e devretti

Genç Kocaelililer Derneği’nin 23’üncü genel Kurulu bugün tek liste ile gerçekleşti. Mevcut başkan Sedat Köse'nin  yeniden aday olmadığı kongreye  AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, DSP İzmit İlçe Başkanı Hülya Yıldırım, AKP Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, AKP Sami Çakır, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan vekili Zekeriya Özak,  Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, Kocaeli Baro Başkanı Sertif Gökçe, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok, Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve çok sayıda üye katılım sağladı.

 

EN BÜYÜK EKSİKLİĞİMİZ GÜVENDİ
Genç Kocaelililer Derneği mevcut başkanı Sedat Köse ise, ‘’Yönetim kurulu arkadaşlarımızla görevimizi en iyi şekilde yerine getirdiğimizi düşünüyorum. Bizim için güven çok önemliydi. Bu şehrin en büyük eksiği Kocaelispor’un yaşamış olduğu gibi bizim de güven eksikliğimiz oldu. Göreve geldiğimizde kötü bir mazimiz olan vergi yapılandırmasını yapmış bulunmaktayız. Hiçbir kira borcumuz yok. Hepinize katılımınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.


HİÇ BİR SİYASİ PARTİNİN ARKA BAHÇESİ DEĞİLİZ

Seçim öncesi konuşan yeni başkan  Umut Ongül hiç bir siyasi partinin arka bahçesi olmadıklarını, tüm siyasi partilere eşit mesafede olduklarını söyleyerek Sedat Köse'den devraldığı bayrağı daha yukarılara taşımayı hedeflediğinin altını çizdi. ongül, 2009 yılından bu yana borçsuz bir dernek olduklarını belirtti.


 
GAZETECİLER UNUTULMADI
Kongrede 21 Ekim Gazeteciler Günü de unutulmadı. Başta Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol olmak üzere basın mensuplarına çiçek takdim edilerek pasta kesildi. Genç Kocaelililer Derneği’ne teşekkürlerini sunan KOGACE Başkanı Çetin Gürol, ‘’Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilk ve tek basın toplantısı İzmit’te gerçekleşmiştir. Biz de her yıl 16 Ocak’ta Basın Onur Günü’nü kutluyoruz. Vekillerimizden bir ricamız olacak. Bu önemli günün tüm Türkiye’de kutlanmasını istiyoruz. Kongreniz hayırlı olsun’’ dedi.
 
GKD’nin yeni yönetimi;
Umut Ongül, Gürcan Seymen, Filiz Kayabay, Baturhan Üretürk, Ayşegül Ayaz, Halil Kesikbaş, Yunus Akyürek, Levent Yılmaz, Baki Özdemir, Mesut Ertuğ, Özkan Naz, Mehmet Yalçınkaya, Kerem Çolak, Meryem Keskin, Mehmet Şişman, Mehmet Bilal Döleş, Kübra Akyıldız, Serhat Kabadayı.
 
Denetleme Kurulu
Cüneyt Bakıroğlu, Ayhan Varol, Sedat Köse, Sait Ertuğ, Serkan Uğur, Osman Bina.
 
Disiplin ve üyeliğe kabul kurulu

Seda Uçan Oruç, Erhan Öztürk, Fatih Özkaraaslan, İsmail Kolaylı, Atalay Kaya, Atalay Alpaslan.Bu haber 834 defa okundu

DİĞER HABERLER

Op. Dr. Şenol Ergüney Kocaeli il sağlık müdürü oldu

 Op. Dr. Şenol Ergüney Kocaeli il sağlık müdürü oldu

Kocaeli'de yaklaşık 3 yıldır Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevini yürüten Op. Dr. Şenol Ergüney Sağlık Bakanlığı tarafından Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü görevine getirildi.

Kartepeli sporcular İstanbul'da yarışacak

Kartepeli sporcular İstanbul'da yarışacak

10 ülkeden sporcuların katılacağı yarışlar da 80 sporcunun katılması bekleniyor. Kartepe’li sporcular madalya hedefiyle sahaya çıkıyor.

Bilgievlerinde İzcilik Kulübü açılıyor

Bilgievlerinde İzcilik Kulübü açılıyor

İzcilik Kulübü’nden; 5,6 ve 7. Sınıf öğrencileri yararlanacak.

Kartepe belediyesinde yazılım ihalesi

Kartepe belediyesinde yazılım ihalesi

Kartepe belediyesi storage ile sanallaşma ve replikasyon yazılımı satın alımı ve kurulumu işi ihalesi açtı.

Bylock operasyonu:15 gözaltı

Bylock operasyonu:15 gözaltı

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü’nün operasyonları kapsamında "Bylock"kullandıkları tesbit edilen farklı meslek guruplarından15 kişi hakkında yakalama kararı verildi.

İZGAZ' dan önemli uyarı!

İZGAZ' dan önemli uyarı!

İZGAZ havaların soğumasıyla birlikte doğal gaz ve katı yakıt kullanmakta olan tüketicileri karbonmonoksit zehirlenmeleriner karşı uyardı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET