kg polis haftası
07 Nisan 2020 Salı 01:25

GENÇLER TÖRK’LE BULUŞACAK!

Gençler Törk’le Buluşacak!
22 Ocak 2019 Salı 10:49

.

 CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk Darıcalı gençlerle buluşacak. Gençlik buluşmasına tüm gençleri davet eden Törk, “Gelin, nasıl bir Darıca istiyorsunuz siz dile getirin” dedi.


CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk Darıcalı gençlerle buluşacak. ‘Darıca’yı Gençlerle Birlikte Konuşuyoruz’ söyleşinde gençlerle bir araya gelecek olan Törk, Darıca’nın yönetiminde gençlerin de söz sahibi olması gerektiğini dile getirdi. Gerçekleştirilecek gençlik buluşmasına tüm gençleri davet eden Törk, “Gelin, nasıl bir Darıca istiyorsunuz gençler olarak siz kendiniz dile getirin.

Siz konuşacaksınız, ben notlarımı alacağım, üzerime düşen görevleri tespit edeceğim. Ben anlatacağım, siz eleştirecek, siz yönlendireceksiniz. Gelin, gençliğin enerjisiyle Darıca'yı nasıl değiştirebileceğimizi hep birlikte gösterelim” diye konuştu.

ÖNERİLERE ÖNEM VERİYORUZ
Gençlerin yaşam tarzıyla ilgili projelere önem verdiklerini belirten Törk, “Gençlerimizin daha donanımlı ve onları yarınlara hazırlayacak projeleri hayata geçireceğiz. Bu yüzden gençlerimizin önerilerine büyük önem veriyoruz. Eğer ki Darıca’da yaşıyorsak, istiyoruz bu projelerimiz Darıca’da yaşayanların hayatına değer katsın. Projelerimizi bu çerçevede geliştiriyoruz. Gençlik, sahip olunmaya değer tek şeydir. Gençlik toplantımız 27 Ocak Pazar günü saat 18.00’da gerçekleşecek. Toplantımıza tüm gençlerimizi davet ediyorum” şeklinde konuştu.
Bu haber 678 defa okundu

DİĞER HABERLER

Millet can derdinde

Millet can derdinde

Onlar para derdinde...

İzmit Belediyesi şimdi de steril gözlük üretmeye başladı

İzmit Belediyesi şimdi de steril gözlük üretmeye başladı

İLK ÜRETİM GERÇEKLEŞTİ

Sıkıysa şimdi satın

Sıkıysa şimdi satın

25 kuruşluk maskeyi 10 liraya satma devri sona erdi

Aklın yolu bir

Aklın yolu bir

Günlerdir kamuoyu bunu konuşuyordu

Yaşı küçük yüreği çok büyük

Yaşı küçük yüreği çok büyük

Kumbarasında biriktiği paraları kampanya ya bağışladı

Başkan Sezer, Sebahat teyze'yi mutlu etti

Başkan Sezer, Sebahat teyze'yi mutlu etti

sosyal medyadan kızı aracılığı ile ulaştı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ