24 Şubat 2020 Pazartesi 11:20

GENÇLERDEN AKSU^YA YOĞUN DESTEK

Gençlerden Aksu^ya yoğun destek
15 Şubat 2019 Cuma 09:15

.

Saadet Partisi Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Rıdvan Kılıç ve yönetimi, ‘Çayırova’nın en genç Belediye Başkan adayı olan Yusuf Aksu için ‘gençler olarak başkanımıza güveniyoruz ve başkanımızda gençlere güveniyor’ dedi.

AKSU; GELECEK İÇİN GENÇLİĞE YATIRIM
Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı Yusuf Aksu, ilçe gençlik kollarıyla bir araya gelerek 31 Mart 2019 seçimleri için yoğun şekilde devam eden çalışmaları değerlendirdi. Çayırova’nın en genç Belediye Başkan adayı olarak gençlerden yoğun destek gören Aksu, ‘gençlik bizim davamızın dinamizmini, heyecanını ve coşkusunu ifade ediyor. Aynı zamanda gençlik bizim geleceğimiz için hayati öneme sahip en büyük yatırımımız olmaktadır. Onun için gençliğe yapılan yatırımı geleceğe yapılan en büyük yatırım olarak görüyoruz’ dedi.

GENÇLİK BİZİM HERŞEYİMİZ

Saadet Partisi Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Rıdvan Kılıç, ‘Milli Görüş camiası siyasi tarihi boyunca gençlere güvenmiş ve önemli görevler vermiştir. Liderimiz merhum Erbakan hocamızın da ‘Bizim davamızın güç motoru gençliğimizdir’ sözüyle bu davanın gençliğe ne kadar önem verdiğini ortaya koymaktadır. Bizlerde saadet gençliği ve Çayırova’mızın geleceği olan gençler olarak önce ahlak ve maneviyat ilkeleri ışığında ilçemiz için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Bunu maddesel beklentiler için değil ilçemiz başta olmak üzere ülkemize ve tüm insanlığa olan sorumluluğumuz yerine getirmek için yapıyoruz.

MUHTEŞEM DEĞİŞİMİ FARKEDECEKELR
31 Mart 2019 Mahalli seçimleri için üzerlerine düşen sorumluğu eksiksiz yerine getirmek için çalıştıklarını ifade eden Kılıç, ‘Belediye Başkan Adayımız Yusuf Aksu gençliğe müthiş önem veren ve güvenen bir kişi bizlerde gençlik olarak kendisine güveniyoruz. 31 Mart 2019 Mahalli seçimlerini Çayırova halkımızın desteğiyle kazandığımızda, gençlerimiz Çayırova’da muhteşem değişimi daha yakından görecekler’ dedi.
Bu haber 594 defa okundu

DİĞER HABERLER

KOTO’dan Ulaştırma Bakanlığı’na çıkarma

KOTO’dan Ulaştırma Bakanlığı’na çıkarma

KOTO Başkanı Necmi Bulut ve beraberindeki heyet, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürü Mahmut Gürses’i ziyaret ederek, üyelerin yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri üzerine kapsamlı dosya sundu

Ucuzluk için akşam pazarına gidin diyen Diyanet...

Ucuzluk için akşam pazarına gidin diyen Diyanet...

Lüks otelde servet harcadı

İMO'da kazanan Bulut oldu

İMO'da kazanan Bulut oldu

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) başkanı seçti.

Libya şehit haberine...

Libya şehit haberine...

Hesaplara el konuldu

İlk kura ilk heyecan

İlk kura ilk heyecan

Milyonları gözü kulağı bu haberde

3600 Ek Gösterge Sözü Tutulmalı

3600 Ek Gösterge Sözü Tutulmalı

Çalışanlarının Enflasyon Canavarından Kurtulması İçin Ekonomik Paket Açıklamalı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ