31 Mart 2020 Salı 22:31

GENÇLERDEN AKSU^YA YOĞUN DESTEK

Gençlerden Aksu^ya yoğun destek
15 Şubat 2019 Cuma 09:15

.

Saadet Partisi Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Rıdvan Kılıç ve yönetimi, ‘Çayırova’nın en genç Belediye Başkan adayı olan Yusuf Aksu için ‘gençler olarak başkanımıza güveniyoruz ve başkanımızda gençlere güveniyor’ dedi.

AKSU; GELECEK İÇİN GENÇLİĞE YATIRIM
Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı Yusuf Aksu, ilçe gençlik kollarıyla bir araya gelerek 31 Mart 2019 seçimleri için yoğun şekilde devam eden çalışmaları değerlendirdi. Çayırova’nın en genç Belediye Başkan adayı olarak gençlerden yoğun destek gören Aksu, ‘gençlik bizim davamızın dinamizmini, heyecanını ve coşkusunu ifade ediyor. Aynı zamanda gençlik bizim geleceğimiz için hayati öneme sahip en büyük yatırımımız olmaktadır. Onun için gençliğe yapılan yatırımı geleceğe yapılan en büyük yatırım olarak görüyoruz’ dedi.

GENÇLİK BİZİM HERŞEYİMİZ

Saadet Partisi Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Rıdvan Kılıç, ‘Milli Görüş camiası siyasi tarihi boyunca gençlere güvenmiş ve önemli görevler vermiştir. Liderimiz merhum Erbakan hocamızın da ‘Bizim davamızın güç motoru gençliğimizdir’ sözüyle bu davanın gençliğe ne kadar önem verdiğini ortaya koymaktadır. Bizlerde saadet gençliği ve Çayırova’mızın geleceği olan gençler olarak önce ahlak ve maneviyat ilkeleri ışığında ilçemiz için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Bunu maddesel beklentiler için değil ilçemiz başta olmak üzere ülkemize ve tüm insanlığa olan sorumluluğumuz yerine getirmek için yapıyoruz.

MUHTEŞEM DEĞİŞİMİ FARKEDECEKELR
31 Mart 2019 Mahalli seçimleri için üzerlerine düşen sorumluğu eksiksiz yerine getirmek için çalıştıklarını ifade eden Kılıç, ‘Belediye Başkan Adayımız Yusuf Aksu gençliğe müthiş önem veren ve güvenen bir kişi bizlerde gençlik olarak kendisine güveniyoruz. 31 Mart 2019 Mahalli seçimlerini Çayırova halkımızın desteğiyle kazandığımızda, gençlerimiz Çayırova’da muhteşem değişimi daha yakından görecekler’ dedi.
Bu haber 615 defa okundu

DİĞER HABERLER

O markalar online mağazalarını da kapatıyor!

O markalar online  mağazalarını da kapatıyor!

Markaların online satış mağazaları da koronavirüs nedeniyle kapatılmaya başladı.

Esnaftan 3 ay boyunca kira ve işgaliye harcı alınmayacak

Esnaftan 3 ay boyunca kira ve işgaliye harcı alınmayacak

İZMİT BELEDİYESİNDEN ESNAF İÇİN EKONOMİK DESTEK PAKETİ

Kocaman moral verdi

Kocaman moral verdi

Yerinde inceledi.

Yanlış kullanmak ta RİSK

Yanlış kullanmak ta RİSK

Dünya Sağlık Örgütü, uyardı!

Hülya Aksoy 685 Bin 220 kadın ulaşıldı

Hülya Aksoy 685 Bin 220  kadın ulaşıldı

. 1-7 Nisan Kanser Haftası

Kartepe'de marketlere tebligat

Kartepe'de marketlere tebligat

121 markete tebligatta bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ