bil anakolej
05 Temmuz 2020 Pazar 22:57

GENÇLERDEN AKSU^YA YOĞUN DESTEK

Gençlerden Aksu^ya yoğun destek
15 Şubat 2019 Cuma 09:15

.

Saadet Partisi Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Rıdvan Kılıç ve yönetimi, ‘Çayırova’nın en genç Belediye Başkan adayı olan Yusuf Aksu için ‘gençler olarak başkanımıza güveniyoruz ve başkanımızda gençlere güveniyor’ dedi.

AKSU; GELECEK İÇİN GENÇLİĞE YATIRIM
Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı Yusuf Aksu, ilçe gençlik kollarıyla bir araya gelerek 31 Mart 2019 seçimleri için yoğun şekilde devam eden çalışmaları değerlendirdi. Çayırova’nın en genç Belediye Başkan adayı olarak gençlerden yoğun destek gören Aksu, ‘gençlik bizim davamızın dinamizmini, heyecanını ve coşkusunu ifade ediyor. Aynı zamanda gençlik bizim geleceğimiz için hayati öneme sahip en büyük yatırımımız olmaktadır. Onun için gençliğe yapılan yatırımı geleceğe yapılan en büyük yatırım olarak görüyoruz’ dedi.

GENÇLİK BİZİM HERŞEYİMİZ

Saadet Partisi Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Rıdvan Kılıç, ‘Milli Görüş camiası siyasi tarihi boyunca gençlere güvenmiş ve önemli görevler vermiştir. Liderimiz merhum Erbakan hocamızın da ‘Bizim davamızın güç motoru gençliğimizdir’ sözüyle bu davanın gençliğe ne kadar önem verdiğini ortaya koymaktadır. Bizlerde saadet gençliği ve Çayırova’mızın geleceği olan gençler olarak önce ahlak ve maneviyat ilkeleri ışığında ilçemiz için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Bunu maddesel beklentiler için değil ilçemiz başta olmak üzere ülkemize ve tüm insanlığa olan sorumluluğumuz yerine getirmek için yapıyoruz.

MUHTEŞEM DEĞİŞİMİ FARKEDECEKELR
31 Mart 2019 Mahalli seçimleri için üzerlerine düşen sorumluğu eksiksiz yerine getirmek için çalıştıklarını ifade eden Kılıç, ‘Belediye Başkan Adayımız Yusuf Aksu gençliğe müthiş önem veren ve güvenen bir kişi bizlerde gençlik olarak kendisine güveniyoruz. 31 Mart 2019 Mahalli seçimlerini Çayırova halkımızın desteğiyle kazandığımızda, gençlerimiz Çayırova’da muhteşem değişimi daha yakından görecekler’ dedi.
Bu haber 667 defa okundu

DİĞER HABERLER

Recai Acicbe vefat etti

Recai Acicbe vefat etti

.

Belde A.Ş. sahillerde fiyatları sabitledi

Belde A.Ş. sahillerde fiyatları sabitledi

Kocaeli’nin Mavi Bayraklı plajlarında şezlong, şemsiye, çadır ve karavan hizmeti veren Büyükşehir’e bağlı Belde A.Ş., 2013’ten beri fiyatlarda artış yapmıyor

Bu Pazar milletvekili seçimi olsa

Bu Pazar milletvekili seçimi olsa

hangi siyasi partiye oy verirsiniz?

İzmit Belediyesinin esnaf ve müteahhitlere olan borcu sıfırlandı

İzmit Belediyesinin esnaf ve müteahhitlere olan borcu sıfırlandı

İzmit Belediyesi esnaf ve müteahhitlere olan toplam 51 milyon 133 bin TL’lik borcun tamamını ödedi

800C ve 800K ilk seferini gerçekleştirdi

800C ve 800K ilk seferini gerçekleştirdi

mavi bayraklı sahillere düzenlenen otobüs seferleri başladı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ